Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok példákat saját életete...

Írnátok példákat saját életetekből nagyon rossz anyósra? Mivel érdemelte ki a "rossz anyós" címkét?

Figyelt kérdés
Én minden reggel kikészítettem (beletettem az ovis táskába) a gyereknek a kakaóscsigát, túrósbatyut stb., hogy azt egye az oviban. Azán egyszer csak szóltak, hogy ne csomagoljak már a gyereknek zsíros kenyeret, mert nem eszi meg. Mint kiderült a drága mama kizabálta a gyerek uzsiját, és csomagolt neki helyette vastagon zsíros kenyeret (ha ő vitte oviba). Szóval, kérdésem, hogy másnál is előrurdult hasonló jóindulatú eset? Nálunk ez csak egy, majd írok még párat . . .
2010. febr. 19. 19:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

barátnőmé! Na az nem gyenge!!!

Ellopta a saját 6 éves unokájától az arannyakláncot mikor aludt a gyerek(nem hordta a kislány csak elvitte megmutatni mit kapott egy rokontól). Második gyerekkel terhes volt barátnőm egyszer nem emelte fel a telefont, hogy megkérdezze mi van vele. Közben mindenkinek azt híresztelte, hogy minden hétvégén nagy szatyrokkal megy és mos, főz, takarít....Na meg sorolhatnám. Szerencsére az én anyósommal nincs gond, de megértem és sajnálom, akinek van:(

2010. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az ex anyósom egy nagyon kedves nő volt! A fiával közös lakásban éltünk a fia lakásán ahová a mamának volt kulcsa! volt, hogy hajnal ötkör ránk tört és közölte milyen szar háziasszony vagyok, hogy még nem takaritottam fel. Majd az erkélyen megtalált egy doboz mentolos cigit akkor lehordott mindennek miért büdősitem a lakást mert h az erkélyről beszivároghat a szag! Tavaj karácsonykor kilopta az ajándékot a fa alól amit a fiának szántam egy gagyit a helyére tett és ő pedig oda adta neki az enyémet! Fontos megbeszélés előtt kiszurta a kocsim kerekét és még csak néhány apróság! Ja a legjobb amikor a családi vacsikra lányokat hivott meg akikkel a páromat akarta összehozni még én ott ültem! De elérte a célját fél éve vége a kapcsolatnak!

2010. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom az esküvői készülődés közepette jött oda hozzám, hogy legyek szíves nemet mondani a polgári esküvőn. Ha nem mondok nemet akkor az azt is megfogom bánni, hogy megszülettem.


Házasság után a párom kiment 3 hónapra külföldre üzleti útra. Nekem volt egy veszélyeztetett terhes barátnőm akihez 2 naponta jártam fel beszélgetni.

Az anyósom üzent a férjemnek Németországba, hogy én 2 naponta egy nős férfihoz járok fel és megcsalom!


Valamilyen úton módon a lépcsőházi növényeim is elpusztultak egy nagy veszekedés után.


A legjobb azért mégis csak az volt, hogy amikor megszületett az első babánk és jött látogatóba, a gyerek mindenkire hasonlított csak az ő családjából nem ütött senkire.

Ha megettem babaétellel és a lányom kitúrta a szájából mert épp nem jött be neki az új kaja, akkor előjött azzal, hogy márpedig az ő családjában azt minden gyerek megette.

Sajnos most odáig jutottunk, hogy a kis családunk Dunántúlra költözött mert az a némber tönkreteszi a családunkat!

A férjemnek is nagyon rossz hisz egyértelműen nem szereti a mama az unokáját.

Így most 3-an éldegélünk egy új városban ahova remélhetőleg nem ér el a keze!

2010. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
12%
Az jó ha az ovis gyerek kakaós csigát eszik meg túrós batyut... Ott nem adnak neki normális főtt kaját? Szerintem ilyen korban nem azt kéne neki mindennap enni. Amúgy manapság divat az anyóst utálni csak sosem néztek magatokba, mindig ő a hibás... Szánalmas amikor utálkoztok az anyósokra.
2010. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A gyerek reggelire vitte volna batyut, csigát stb. ebédre főtt ételt ettek az oviban. Ahogy olvasom a hozzászólásokat, látom nemcsak a miénk ilyen kretén. De azért folytatnám a sort: szombat reggel hat óra körül jutott eszébe, hogy a gyereke ablaka alatt diót törjön, (egy udvarban laktunk, de külön lakás), amikor kértem, hogy ne adjon a fiának pénzt kocsmára, akkor is adott, mondván: "neki sem volt jobb élete". Amikor a fiam asztmás lett 2 évesen, megmondta az orvos, hogy nem ehet fagyit, mert befullad. Ennek ellenére a mama meg a sógornőm fagyival tömték a gyereket amikor nem voltam ott, mert hagy egye. Éjjel meg szaladhattam vele az orvoshoz injekcióért többször is, és ilyenkor közölte az orvos, hogy csak perceken múlott az élete . . .
2010. febr. 19. 23:46
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

normális nőnek tünt,egészen addig mig párom balesetet össze nem törte a kocsiját és saját magát...saját magátol is volt elég baja,az anyja minden nap veszekedett vele,pont amikor szksége lett volna támogatásra...de ha betettem a lábam,akkor meg jópofizott

aztán csodálkozott hogy nem vagyok képes olyannal jopofizni,aki azt bántja akit szeretek (ha már az nem hatja meg hogy egyszem gyerek)

csodálkozott is amikor párom igent mondott arra hogy költözzön hozzám...

pedig eleinte hogy örültem,hogy miyen jó a kapcsolatuk,és látszolag engem is elfogadott

2010. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
Az én anyósom az esküvőnk szervezésénél úgy viselkedett, mintha az övé lett volna. Félidős kismama voltam és úgy bekeményedett a hasam a stressztől,hogy seduxent írt fel a doki(persze nem szedtembe,másik dokit kerestem). Amikor megszületett az unokája kijelentette,hogy akkor szombatonként itt jön babázni egész napra. Na 2 hete betelt a pohár, amikor a koszos alkoholista anyját hozzánk akarta hozni az évi egyszeri fürdésre. Minden sérelmem kijött belőlem, ő meg folyamatosan azt kérdezte,hogy mi a bajom vele. Nem bírta felfogni.
2010. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom is áskálódos, apóssal együtt, nehogy a kicsi fiuk elköltözzön tőlük (30-on túl). Kezdetben nem is voltak ennyire bunkók, de most, hogy babát várok mindent elkövetnek. És úgy néz ki sikerrel:-(
2010. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Meghívott egy cukrászdába. Megbeszéltük, hogy X idő múlva találkozunk. Lementem, kértem egy üdítőt, és vártam rá. Ő lebeszélte valami ismerősének a fiával, hogy én ott leszek, odaküldte hozzám és a srác meg leült és elkezdett udvarolni nekem. Megfogta a kezem, hogy milyen szép a gyűrűm, ő is ilyet akar venni a testvérének. Ekkor lépett be az anyós a párommal, aki ugye azt látja, hogy egy idegen férfivel ülök ott, fogja a kezem stb.


De hál'istennek nem érte el a célját.

2010. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó olyan undorító, szappanoperába illik...

a többi is nagyon gáz, ezeket el sem tudom képzni....

2010. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!