Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én fiamat mindennek elmondt...

Az én fiamat mindennek elmondták, mert nem nősül meg, elég neki a ledér feleségek nyújtotta komfort. De azt látom hogy a világ tele van ilyen könnyűvérű feleségekkel, akkor róluk hogy vélekedtek?

Figyelt kérdés

#feleségek?
2015. ápr. 15. 08:09
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
86%

Őszinte legyek? Én is lesújtó véleménnyel volnék egy ilyen "férfiról" (szándékosan idézőjelbe téve). Azokról a feleségekről, akik elmennek vele, persze ugyanez a véleményem.


#9-re:

Nem nagy része. Egy része. És aki őket keresi, az őket is fogja megtalálni.

2015. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
89%

De a fiacskád is egyből ugrik a szénakazalba a házas nőkkel..

Szánalmas az olyan férfi,aki csak foglalt nőknek kell 1-2 menetre,miért nem kezd függetlenekkel?Persze tudom,biztos azért mert ezek a gonosz, ledér nőszemélyek elcsábítják a szegény,ártatlan kisfiadat :)

2015. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
54%

Én ritkán ítélkezem, mert nem az én dolgom.

A fiával kapcsolatban pedig annyit tanacsolnék: tessék ráhagyni.

2015. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

"Szánalmas az olyan férfi"


És az "olyan" nő? Hallottam már a férfiakat egymás közt beszélgetni, ők a szánalmas helyett valami más kifejezést szoktak rájuk használni.

2015. ápr. 15. 08:59
 15/47 anonim ***** válasza:
14%

az a baj, hogy az emberek irigyek olyannyira, hogy a temetésemkor a jóidőt is irigylik majd

egyedül a fiad tudja, hogy mi jó neki, lehet, hogy idővel rájön, hogy tévedett, lehet, hogy aztmondja, hogy no igy volt maga a menyország, mindegy az ő élete élje a saját tetszése szerint ... mások meg csak irigykedjenek

2015. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
79%

Hat ezek utan, nem is hiszem, hogy egy normalis nonek is fog kelleni a fiad...

Remeljuk agglegeny marad,es orokre a szoknyad mellett fog maradni.

2015. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, hány éves a fiad, talán még fiatal a házassághoz. Nincs ezzel semmi gond.

Az fura, hogy mindig csak feleségeket talál. Mert így olyan, mintha direkt őket keresné.

És miért kell tudni mindenkinek, hogy a te fiad kiket k_úrogat?

Erkölcsileg sem a fiad, sem a feleségek nem fedhetetlenek.

Na de ki az?

2015. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
86%

Aki beletapos egy házasságba, tisztességtelen, aki átveri a párját, az is tisztességtelen. Miért nem kezd a drága gyermek független nőkkel? Mert az mondjuk már némi kötelezettséggel járna... vagy a független nőknél nincs sikere...? Na, és a foglalt emberek miért csalják meg a párjukat ahelyett, hogy előbb tisztességesen lezárnák, és utána kezdenek új kapcsolatba?

Nem az emberek nagy része ilyen, kedves anyuka, csak egy része, nem kell ítélkezni és általánosítani.

2015. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem értelek Kérdező. Azzal akarod jobb színbe feltüntetni a fiad hogy ezeket a nőket szidod? Ez így csak még rosszabb.
2015. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Neked írtam 16-os. Rengetegen vannak, akik bármire képesek, hogy elmondhassák, én már -né vagyok.
2015. ápr. 15. 09:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!