Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én fiamat mindennek elmondt...

Az én fiamat mindennek elmondták, mert nem nősül meg, elég neki a ledér feleségek nyújtotta komfort. De azt látom hogy a világ tele van ilyen könnyűvérű feleségekkel, akkor róluk hogy vélekedtek?

Figyelt kérdés

#feleségek?
2015. ápr. 15. 08:09
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
62%

Pont, hogy nem. A huszas eveimben jarok, es komoly kapcsolatba semmifelekeppen nem szurnom ossze a levet egy ilyen ferfival.

Gondoltal mar arra, mi lesz ha az egyik felesegbe beleszeret? Jo, lesz...

2015. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
81%
Mindig kettőn áll a vásár. :D
2015. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
76%

A fiad elég gyatra nevelést kaphatott, ha neki ez rendben van. (A nők se jobbak, akik belemennek házasság mellett vele ilyen kalandokba...)

Majd egyszer összeszed egy jó kis betegséget, vagy bedurvul az egyik férj, akkor foghatjátok a fejeteket. Azért remélem, a fiad típusából van kevesebb, és vannak még felelősségteljes, hűséges férfiak is a függetlenek körében.

2015. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván azok a nők is hibásak, akik titokban csalják a párjukat ahelyett, hogy tisztességesen kilépnének egy kapcsolatból. Azonban, ki vagy te, hogy egy ilyen nőt elítélj? Honnan tudod, hogy annak a nőnek milyen a magánélete? Meg mégis milyen nevelést adtál a fiadnak? Lesülne a bőr képemről, ha az én gyerekem ilyet csinálna... Nagyon sokat elárul rólad, és a családotok mentalitásáról, hogy a fiad csak foglalt nőkkel kezd ki. Szánalmas.

Engem arra neveltek, hogy becsületes legyek, sose bántsak meg senkit. Soha nem hagynám ott a szerelmemet egy ilyen kis senkiért, mint a fiad.

2015. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nevelés és szülői példa következménye,hogy hogyan viszonyul valaki felnőttként a párkapcsolat,szerelem,szex témaköréhez. Ha a fiad azt látta,hogy egy nőt tisztelni kell és normális emberként állni hozzá,akkor azt kellene tennie. Nem tartom normálisnak a viselkedését,szerintem keres valamit,maga sem tudja mit,hogy csak a férjes nők érdeklik. Ne haragudj,de nem lehet kifogás,sem magyarázat,hogy a nők akarják és mind ku*va. Igen,ő mindig ilyeneket keres és talál magának,mert valami hiányzik neki. (Talán anyakép?) Nekem úgy tűnik,hogy te amolyan tipikus fiús anyaként asszisztálsz neki és ahelyett,hogy elbeszélgetnél vele,még véded. Nem az a baj,hogy fiatalon nem ugrik bele egy házasságba,hanem hogy nincs értékrendje. Ne a nőket minősítsd,nem az a te problémád alapja,hanem a fiad viselkedése.
2015. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Sokan akik itt támadnak! Ti komolyan nem veszitek észre magatokat?

Valójában a fiamat és engem igazoltok.

2015. ápr. 15. 09:20
 27/47 anonim ***** válasza:
83%

Miben? :D

Szánalmasak vagytok mindketten. :D

Vagy esetleg te is csalod a férjed?


Egyébként mielőtt jönnél belém kötni: 23 éves éves vagyok és 7 éve ugyanazt a férfit szeretem. ;)

2015. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van egy ilyen haverom, és férfiként gondolom, hogy undorító, nem azért mert ha úgy alakul megd.g egy házas nőt, hanem azért mert CSAK házas nőket hajlandó megkörnyékezni. Ha kiderül, hogy valaki szingli már nem is érdekes számára. Ott már valami gond van.
2015. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
79%
Én egy nőt sem ismerek,aki alig várná hogy -né legyen,sőt még olyat sem,aki felvette volna a férje nevét.A fiad egy egy férfi k.urva,és számithatsz rá,hogy előbb-utóbb megjelenik egy feldühödött,megcsalt férj is,aki majd jól helybenhagyja a fiacskádat.
2015. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
76%
ha annyira egyetértenél vele és valóban úgy gondolnád ez a helyes, akkor nem érdekelne senki véleménye :) ehelyett itt próbálod mentegetni. Nem kell. Azt csinál az életével amit akar, csak majd vállalni kell a követkeményeket.
2015. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!