Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 20 év eltelt gyermeked...

Ha 20 év eltelt gyermeked születése óta, bevallanád a férjednek hogy nem ő az apja, vagy nem árulnád el soha, magadban tartanád?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha voltam akkora suttyó, hogy akkor nem vallottam be, akkor már most nem keseríteném meg sem a fiam sem a férjem életét.
2015. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem mondanam el senkinek, ha ilyet tettem akkor a ferjemmel..
2015. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát kérdés, hogy orvosi vizsgálattal mikor fog kiderülni, hogy pl nem ugyanaz a vércsoport vagy akármi? Egyszer minden kiderül, hidd el. Bár én nem tudnám megbocsátani, hogy 20 évig hazugságban ringattak. Ez durva.
2015. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha eddig nem lett elmondva akkor nem is kellene...
2015. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Semmiképp sem ! Mostanra büszke a húsz éves nagy fiára. A gyerek is most indul neki az életének. Nagyon nehéz terhet raknál mindkettőjükre, és megutáltatnád velük magad. Ha eddig a saját és a gyereked érdekében hallgattál, akkor most már ne tedd tönkre az életüket!

Maximum akkor szólnék a helyedben ha életmentő helyzet indokolná. Például vércsoport összeférhetőség vagy ilyesmi.

2015. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyen fordulna elő velem, már a terhesség tudomásomra jutasakor közölnem. Illő lenne már elmondani. Készülj fel rá, hogy mindkettejük életét tönkre teszed most. Egyik sem fog beszélni veled és kettejük között is megszakad a kapcsolat. Egyértelmű a válás is.
2015. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Ha nekem mondana el ilyet a párom, akkor a következő húsz évet börtönben tölteném brutális gyilkosságért. Fontold meg.
2015. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egy férfi soha nem bocsátaná meg, hogy egy hazug nő miatt nincs saját vérszerinti gyermeke.

Aki ilyet megtesz, végtelenül gyáva és önző ember! Senkinek nincs joga, hogy 20 éven át hazudjon és becsapjon.

Egyébként szerintem is kiderül előbb vagy utóbb, hiszen ma már elég egy betegség kapcsán egy vércsoport vizsgálat, máris kiderül a hazugság.

2015. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Ne mondd el soha! A titkodat vidd magadaggal a sírba. A te bűnöd volt, bírkózzál meg vele lelkileg, és ne tedd tönkre másoknak az életét. Még a sajátodat is tönkretennéd, ha felpiszkálnád a 20 évvel ezelőtti történéseket.
2015. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem mondanám el, mert tönkre tenném az életüket. De kívánom, hogy derüljön ki, és őket még jobban összekovácsolja, téged meg elküldenének a p.csába. Bocsánat, de undorító, amit csináltál.
2015. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!