Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 20 év eltelt gyermeked...

Ha 20 év eltelt gyermeked születése óta, bevallanád a férjednek hogy nem ő az apja, vagy nem árulnád el soha, magadban tartanád?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 13:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Egyfelől nem mondanám el,ha akkor nem tudtam most nem keseríteném meg sem az apa életét,hogy eddig szeretett fia valójában nem is az övé,illetve a srácomra sem rónék ekkora terhet hogy akit eddig apjaként szeretett és tisztelt az nem az.Te (elég nagy) kereszted,tartsd magadban.Rossz lehet így élni,de ha akkor sem volt benned elég kurázsi,hogy elmondd,mikor a gyerek kicsi volt,most nem értem mitől lett.

MÁsfelől (az utolsó mondatom síkján maradva)megértem hogy kikívánkozik,de miért pont 20 év után?

Eddig 20 évig átvertél két embert,most hirtelen megszállt Jusztícia?

2015. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Jó kis Troll kérdés :-)
2015. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
20 év után miért is?
2015. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ha most kiderülne, akkor "apa" és fia között nem romlana meg a viszony.Hiszen hiába nem vérszerinti rokonok, de ha 20 éven keresztül egymás mellett voltak, akkor nem tudom elképzelni, hogy nem vagy az apám csá, nem szólok hozzád többet helyzet alakulna ki.



Én elmondanám, de azt hogy ki az igazi apja.. Azt nem biztos!

2015. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem. Ha eddig megtartottam, még nem lesz nehéz pár évtizedig.
2015. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem az ő gyereke? Ha egyszerre két pasival voltál pont annyi az esély rá, hogy az övé. Vagy meddő talán?
2015. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%
Minek? Ha 20 éve nem mondtad el, meg 17 éve nem mondtad el, akkor most mégis miért tennéd?
2015. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha az adott időben nem éltél volna házaséletet a férjeddel, az csak feltűnt volna neki is, hogy mégis terhes lettél. Ha pedig vele is voltál, akkor nem lehetsz abban biztos, hogy kié a baba.
2015. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Biztos nem az övé?
2015. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%

Neeee! Nehogy elmond neki.

Akkor nagyon dühös lesz h végig más gyerekével bajlódott és pénzelte. Maradjon csak a te titkod....

2015. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!