Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti külön szobában alszotok,...

Ti külön szobában alszotok, vagy egy ágyon alszotok a párotokkal? Mekkora az ágy, elfértek rajta kényelmesen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 19:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%

Külön szoba? Már miért aludnánk külön szobában?!


Eleinte a koliban egy ágyon aludtunk (két ágyas volt, és egyedül lakott bent), aztán volt egy két alkalom amikor külön aludtunk. (Pl. ha berúgtunk, vagy betegek voltunk) Így aztán elkényelmesedtünk és külön ágyon aludtunk. Aztán 2 hónap utána inkább átrendeztük a szobát és összetoltuk az ágyakat, így együtt is alszunk és kényelmesen is. Nálam franciaágy van, így azon.


Nem is értem a külön szobásat..még a külön ágy oké.

2015. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen egy szobàban és egy àgyban !!!! Teljesen mindegy mekkora az àgy ,mi mindig összebújva alszunk 😉 ... 33/N
2015. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
egy ágyban :) ha náluk alszunk 160x200as ágyon, ami bőven nagy :D sok a kihasználatlan hely, ha nálunk, akkor 90x200ason, általában nálunk alszunk,ez néha kicsit kicsi forgolódás közben, de nem vészes :D
2015. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy szobában, egy ágyban. Igazából nincs sok választásunk, mert mindkettőből csak egy van a lakásunkban :D

Az ágy 160*200-as. Bőven kényelmes lenne, ha nem azt csinálná, hogy középen alszik el, aztán álmában egyre közelebb jön, amíg már szinte lelök az ágyról :D

2015. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%
Együtt,összebújva.:) Szerintem aki nem együtt ott már gondok vannak!
2015. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
egy szobában alszunk,egy ágyban,180X200-as az ágy.elférünk rajta.Amúgy ha lenne még egy szobánk,én külön aludnék.Én nem tudok összebújva aludni,nekem nem pihentető.Szerintem nem azon múlik,hogy szeretjük -e a másikat,hogy éjszaka sem hagyunk neki teret,hanem rámászunk.
2015. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Mivel lennének gondok, ha külön szobában alszanak? A szexszel? Azt nem csak elalvás előtt lehet csinálni. Lehet, hogy mondjuk valamelyikük álmában beszél vagy horkol, és a másik ettől nem tud nyugodtan aludni, akkor inkább aludjanak külön szobában, mint hogy elváljanak, ha egyébként szeretik egymást.
2015. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
Szüleim néha külön szobában alszanak, anya nagyon felszínesen alszik, és ha apa máshogy dolgozik, felébredne miatta anya. Amúgy egy ágyban szoktak. Gondolom rendszeresen csak akkor alszik külön szobában egy pár, ha valamelyik fél kibírhatatlanul horkol, vagy már külön mennének, de még nem tudnak költözni.
2015. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Többnyire külön szobában, külön ágyban (Én a nappaliban egy nagy franciaágyon, ő a hálószobában egy 1 személyesen). Néha együtt alszunk, bár inkább csak havi 1-2 alkalommal egy délutáni szunyóra.


Kapcsolatunk nagyon jó (persze nem emiatt, és szerintem együtt aludva is jó lenne).


37/F

2015. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%

És amikor szexelni akarnak, akkor a férfi füttyent asszonyának.

De mi van, ha az asszony akar szexelni? Átmegy a férjhez: Füttyentettél, Drágám?


180x200-as ágyban alszunk. Elférünk kényelmesen.

2015. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!