Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti külön szobában alszotok,...

Ti külön szobában alszotok, vagy egy ágyon alszotok a párotokkal? Mekkora az ágy, elfértek rajta kényelmesen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 19:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
32%
Külön szobában. Centimétert nemtudok, de férjem ágya king az enyém queen.
2015. ápr. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Egyutt, 140x200. Elferunk rajta, de neki is szokasa mindig kozelebb s kozelebb jonni hozzam, volt mar, higy nagy hassal(terhesseg vege fele) aludtam bo 20 cm-en :)) szeretek vele aludni. Bar mi nem mindig bujunk ossze, de vagy a labunk osszeer, vagy fogjuk egymas kezet, s ha hattal alszunk is a popsinkat egymasnak nyomjuk :)) Ket napja a babat beteszem mellem(nem kozenk, mert o melyen alszik, rafekudhet) mert nagyon faj a hasa, simogatom neki. Na, egy ujszulott tobb helyet foglal mint mi ketten :)) De amint enyhul a hasfajas, megy vissza az agyaba a baby.
2015. ápr. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
65%

Külön szobában. Nagyon horkol, műtét se segített, én pedig eredendően éber alvó vagyok.

Egy időben a kialvatlanságtól arrogáns is voltam, munkahelyen is rosszul teljesítettem, akkor döntöttünk így. A kapcsolatnak jót tett, hogy kipihentebb lettem.

2015. ápr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
73%
6. Valaszolo ,én irtam először ,hogy mindig összebújva alszunk .... Nos mi nem ràmàszunk egymàsra ,hanem a kezdetektől így szoktuk meg ... Mind a ketten igényeljük egymàs közelségét 😉 .... imàdjuk,mikor kis kifli- nagy kifli pózban alszunk el. 😊
2015. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24%
Mi egy agyban alszunk.de koztunk alszik az 1evesunk,igy neha kiturnak az agybol.meg en rettento rosszul alszom.a gyerek ejjel meg felkel parszor.a parom most beteg,kint alszik a nappaliban.es mostanaban kezdett ra a horkolasra.szoval heti q-2ejszaka azthiszem rendszeresitenem kell a nappaliban a kanapet mert mosott kaki vagyok...
2015. ápr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%

Együtt alszunk. 160x200-as franciaágyunk van...mindketten nagydarabok vagyunk, de simán elférünk...sőt, még egy harmadik ember is elalhatna köztünk gond nélkül. :D

Rosszul lennék, ha külön szobában...vagy egyáltalán külön ágyon kellene aludnunk...

2015. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
33%

20-as


Az egyszemélyes az 90 cm-es, maximum 100 cm-es.

A hossz pedig altalaban tenyleg az egyszemélyes ágyakra hellemző, külföldről van a matrac, az ágy csináltatott.

Mivel a férjem is 180 alatt van, így elég a hossz is.

Sógorom is megjegyezte, hgy hogy férünk el..(nekik is 160x200-as ágyuk van)

Egy a lényeg, hogy 200x200as takarő legyen, egyébkent bárhol elalszunk..a takaró a sarkalatos pont az alvásnál, mert nem tudunk külön takarőval aludni, plusz hosszú kell, mert szeretünk fülig takarózni, és az egyik lábát csakran felhúzza a férjem a falnak támasztva.

2015. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Együtt alszunk, az ágy 160x200-as. Általában összebújva alszunk el. Külön csak akkor alszunk, ha valamelyikőnk nagyon beteg és inkább egyedül aludna, vagy hasonlók.
2015. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Külön szobában,mivel nagyon horkol 😴:( 28n
2015. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ó, előkerült a takaró kérdése... No, abban sincs összhang. A párom télen 6 pléddel alszik, én pedig mindig eggyel. Nálam több takaró már szétesik. Van egy szép fényes paplanhuzatom, az teljesen egyedül is leesik, ami szép teljesítmény, tekintve, hogy nincs rendes ágyam, csak egy matrac a padlón. Ha bekerülök a párom ágyába, szétesik az összes pléd és újra kell installálni az egészet.

Egyébként 90 centi széles a matracom, azt hiszem, teljesen jó, még párnákat is végig tudok rakni rajta magam mellett. A hossza talán 2 méter, hosszabbat nem egyszerű szerezni (nem tudom, hogy fér el az, aki nem 163 centi, mint én, hanem több. nekem valahogy elmegy ez, de jobb lenne hosszabban, a fejnél a párna is vesz el helyet, a karomat is fel akarhatom emelni, a lábfejem is tud nyújtott lenni...) De azért kényelmes matrac nagyon.

2015. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!