Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti külön szobában alszotok,...

Ti külön szobában alszotok, vagy egy ágyon alszotok a párotokkal? Mekkora az ágy, elfértek rajta kényelmesen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 19:34
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
69%
140x200as ágyon alszunk, kényelmesen elférünk párom kicsi és vékony :) mindig összebújva alszunk.
2015. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%

Külön szobában alszunk. Néha előfordul, hogy ugyanazt az ágyat használjuk, mert akkor fekszem, amikor ő kel... Ha akarnánk, se tudnánk együtt aludni, mert az alvásidőnknek szinte alig van metszete.

Aludni remekül tudok s szeretek egyedül, a saját szobámban, nem tudom, mi köze van ehhez a párkapcsolatomnak. A páromat láthatom eleget, nyilván folyton átmászkálunk egymáshoz s nem is vagyunk mindig a szobánkban.

2015. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
64%
külön szobában alszunk, de szex akkor sem volt, amikor egy ágyban aludtunk
2015. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
Egy ágyban alszunk, rendes franciaágyon, így van elég hely mindkettőnknek, ha zavarna horkolás akármi akkor lehet nem így lenne. :)
2015. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%

Egy ágyon alszunk, egy szobában, egy időben (nagyjából, ő kicsit később lesz álmos, mint én). 1,5 szobás lakásban nagyon csak a kanapén lehetne még aludni, de az közel sem olyan kényelmes :D


Az ágy paramétereiről nem tudok olyan pontos információt, mint a többiek, de elég nagy, kényelmesen elférnénk rajta, ha nem azt csinálná, hogy középen alszik el, majd egyre közelebb és közelebb jön hozzám, míg én a falhoz nyomva egy kb 20 centis helyen próbálok aludni, mellette meg amúgy van legalább egy méter kihasználatlanul. Ennek ellenére is pompásan alszunk együtt :) El se tudom képzelni, hogy más szobában, más ágyon aludjunk, még mielőtt összeköltöztünk volna, koliban laktam, és ott bizony egy személynek is kicsi volt egy ágy, mégis megoldottuk. Mert mi együtt szeretünk aludni. Horkolni horkol a drága, a társaságban ha több éjszakára megyünk valahova, mindig panaszkodnak másnap, hogy két szobával arrébb sem nagyon tudtak tőle aludni, engem megdöbbentő módon ez nem zavar, sőt, valahogy el se jut a tudatomig :D

2015. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%

Egy szoba egy ágy.. 190x 120as..

Áktalában nem használjuk ezt sem ki..

Kivéve nagy melegben, vagy ha beteg a másik, akkor nem bújunk össze, nem esik jól..


Regen mi is aludtunk egy személyes ágyon koliban..az első 2 hétben volt kenywlmetlen..talán emiatt nem hazsnáljuk meg mi dig ki az egeszen keskeny ágyunkat sem..

2015. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
71%
Csak olyankor alszunk kulon, amikor pias (evente kb 2x elmegy a kollegakkal soozni es olyankor este nagyon horkol es budos piaszagu). Alapbol viszont mindig egyutt, 180x200on. Nem bujunk ossze, o a kiskifli-nagykiflit szereti, de engem zavar, ahogy a hasa utemesen a hatamhoz er, mikozben lelegzik. Olyan, mintha valaki bokdosne a hatam es nem tudok elaludni.
2015. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
42%

Külön szobába alszunk, aminek egyszerű oka van. A férjem iszonyatosan horkol. Elviselhetetlen. Lehetetlen aludni mellette.

Semmi baj a kapcsolatunkkal. 7 éve vagyunk házasok, azóta így alszunk, mégis sikerült összehoznunk a 2 éves lányunkat és rajta vagyunk a tesón is. :-D

Szóval minden szuper!

Amugy mindketten 190x200-as ágyon alszunk.

2015. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
58%

Egy matracon, asszem 160x200. Elférünk... bár, ha egyedül alszunk el, akkor a másiknak be kell hajtogatnia magát, mert kiterülünk.

Éjszaka nem zavarjuk egymást, bár vannak incidensek néha:

- én kb. 20 centis helyet hagyok neki a szélén, annyira kiterülök

- néha fejbe vág véletlen (mint ma éjjel, és egyszer orrba nyomott egy heves fordulatnál, aminek reggelre bezöldült a helye - arra mondjuk felriadtam :D )

- meg előfordul, hogy álmában magához ölel, de olyan szorosan, hogy moccanni sem tudok vagy öt percig. Ráadásul minél inkább ficergek, annál jobban szorít, már szabályosan lefog - a legszebb, ő fel sem ébred rá :D

2015. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
10%

off. 16-os 190x120- az is egyszemélyes ágy, nem?

a kétszemélyesek min. 140 szélesek..és 2 méter hosszuak. mi ez a 190 cm es méret- hevero?

2015. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!