Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben elismernéte...

Ebben a helyzetben elismernétek hogy a férjeteknek volt igaza? Vagy egyáltalán mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szükségem volt egy jó tabletre a munkámhoz. A férjem mondott mindenféle műszaki adatokat meg márkákat, hogy mit érdemes venni. Én egy bordót néztem ki, de arra azt mondta, hogy játékszer. Én mégis azt vettem meg. De most meg nem tudom használni. Akadozik, lefagy, néha már legszívesebben falhoz vágnám. Hogy lehet ebből jól kijönni?

2015. ápr. 18. 12:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk eleve nem értem miért nem hallgattál rá, ha te nem értesz az ilyenekhez? Én mindig kikérem párom tanácsát mert én is az a fajta vagyok akit egy szép színnel simán meg lehetne győzni :D
2015. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Ő a műszaki jellemzők alapján javasolt, Te meg azt választottad, ami jobban ment a lakkozott körmeidhez. Ennyi az egész.
2015. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

Először is a legtöbb boltban meg lehet csinálni azt, hogy ezt a tabletet visszaviszed és az árát beszámítva veszel egy drágábbat, jobbat.

A férjednek igaza volt, legközelebb hallgass rá, de még jobban teszed ha a kinézett eszközről (bármi is az) elolvasol pár tesztet és felhasználói véleményt, tele van a net ilyenekkel (főleg angolul, pl. tablet xyz review).

2015. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%

"Akadozik, lefagy"

Talán nem a megfelelő op.rendszer van rajta.

Talán egy karbantartás elég neki.

2015. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Hát így jár, aki nem hallgat az okosabbikra! Mondd meg a férjednek, hogy igazad volt apukám, lüke voltam, hogy nem hallgattam rád, de most tényleg elfogadnám a segítségedet, ha ezt a vackot becseréltetnénk egy jobbra, olyanra, amit te ajánlottál. Puszi, puszi! :)))
2015. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán mit csinálnék?

Ezt a kérdést a számítástechnika rovatban nyitnám meg.

És elvinném egy szervizbe a gépet.

2015. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%

Megérdemled, ha ennyi eszed van!


És simán elé állnék egy zavartan elmotyogott bocsival, amiért ekkora hlye voltam.


Bár, nálunk alap, hogy megbízunk a másik szavában - pláne, ha jobban ért ahhoz a bizonyos dologhoz.

2015. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 acelsziv ***** válasza:
100%

"Én egy bordót néztem ki..."

Valóban a szín a legfontosabb tulajdonság, hisz mindent az határoz meg... Vagy mégsem?

2015. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%

Egy nő sosem ismeri el, hogy a férfinek van igaza. Ehhez tartsd magad.

Egyértelműen Ő a hibás, hogy hagyta neked, hogy rossz döntést hozzál. Férfiként az lett volna a dolga, hogy megvédjen!

2015. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!