Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi kell a nőknek...

Milyen férfi kell a nőknek (nők válaszait várom)? 22/F

Figyelt kérdés
Minden érdekelne külső-belső tulajdonság egyaránt.
2010. febr. 21. 14:48
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Hmmm. Jók a válaszok.:)
2010. febr. 21. 15:25
 12/46 A kérdező kommentje:
Jól van elemezzünk engem. Külső: magas kb. 190 cm, átlagos testalkat, hosszú haj. Belső: határozatlanság, én nem tartom magam inteligensnek, bár egyesek szerint az vagyok, szóval ezt a részt nem tudom pontosan meghatározni. Nincs annyi "élet tapasztalatom2 mint a mai huszonéveseknek szóval nem vagyok valami túl jó beszélgető partner. Félek kezdeményezni, de nagy ritkán előfordul, hogy még is csak "képes vagyok rá" , de a barát zónán kívűl nem tudok feljebb lépni a rangrétlán egy nőnél.:S Hobbik. gitár jó pár éve, zene, 1 hónapja küzdősport. Van jó pár hibám szóval.:S
2010. febr. 21. 15:29
 13/46 anonim ***** válasza:
87%
nekem a karakteres férfiak tetszenek, a szépfiúk, lányosarcúak nem jönnek be, ne legyen se túl vékony, se túl izmos, a sötétebb szem haj nálam nyerő, legyen őrült, humoros és végtelenül határozott, de közben érzékeny is, és tudjon szeretni. ruházkodjon normálisan, sötét színekben. ne legyen metroszexuális. legyen jó a szövege, és szeressen.
2010. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nehéz nagyon megfogalmazni, mert pl. aki nekem bejön az nem biztos, hogy másnak is.

Minden esetre az tuti bejön, ha egy férfi férfias, kedves, de nem nyálas és ne engedje, hogy a nő irányítson.

Külsőben nálam az a nagyon fontos, hogy ápolt legyen, ne legyen büdös a lába(szerintem ez nagyon iszonyat) és, hogy olyan stílust képviseljen, ami jól áll neki, ne olyat, ami éppen divat.

Amúgy hidd el nekem, hogy ha egy olyan nővel találkozol, aki neked való, akkor fogod tudni, hogy mi a jó. Ja és ne legyél állandóan a s..gébe.

2010. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Értem ne legyek állandóan a s..gében. De ha ő azt szereti, akkor gondolom rendben.:D Érted mire gondolok?XD
2010. febr. 21. 20:04
 16/46 anonim ***** válasza:
84%

Legyél bátrabb a csajoknál, kezdeményezz bátrabban! És úgy szólitsd le őket mintha csak akarnál vmit, vagy haveri alapon, h ne görcsölj, ne legyen nagy a tétje. Ha nem vagy elég magabiztos, az lejön a csajoknak, és akkor betesznek a félős kategóriába. Viselkedj velük természetesen mint a haverjaiddal, vagy a rokonaiddal. Ugyis az első benyomás számit először. Vagy tetszel, vagy nem, az nem számit h mit mondasz. A belsőt később ismerjük meg. Szerintem az életben próbálj ki minél több új dolgot, h próbára tett magad, ha sikerhez jutsz nő az önbizalmad, és akkor nem kell ilyenen gondolkodni, jön magától.


Nekem fontos egy pasiba, h legyen talpraesett, laza. Spontán helyzetekben tallja fel magát. Legyen emberséges, humoros, legyenek céljai,és azért tegyen is.

Legyen figyelmes, szenvedélyes. A külső kevésbé fontos.

2010. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
84%
18:35 vagyok! A humorérzéked ok!:D
2010. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
79%

Az ideális férfi legyen házias, kedves, családcentrikus, szorgalmas, hűséges, becsületes, toleráns. Ne legyen okoskodó, és ne legyen hisztis.


Külső az relatív, kinek mi tetszik.

2010. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
87%

Valamelyik nap volt egy hasonló kérdés:-) oda írtam ezt:


húúú:-) Hát először is legyen intelligens, kedves, megbízható felelősségteljes és határozott. Kezeljen nőként, hogy én is férfiként nézhessek rá. Legyen megértő, és mindent meglehessen vele beszélni sértődések nélkül, mert egy kapcsolatban a kommunikáció alap. Legyen egy kicsit idióta, akinek ha előadom magam, akkor nem menekül fejvesztve, hanem tud egy kicsit gyerek lenni, hogy hatalmasakat nevethessünk. Egy kapcsolatban szeretem magam biztonságban érezni így számomra szükséges az is, hogy tudjam bármikor számíthatok rá, mert soha nem hagy cserben és egyedül a bajban. Ezek természetesen oda-vissza dolgok:-) Én szeretem amúgy ha egy pasi kicsit kemény (szexben is:-)) de ne álljon távol tőle a gyengédség és a romantika sem. olyan jóóóó esténként összebújva gyertyafényben tévézni, vagy sétálni a Duna parton és nézni a csillagokat:-) 26/l

2010. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
87%

Szerencsére minden nőnek másmilyen.

Te tudnál válaszolni egy olyan kérdésre, hogy milyen nő kell a pasiknak? (Nem neked, hanem az összesnek!)

Na ugye...

2010. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!