Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi kell a nőknek...

Milyen férfi kell a nőknek (nők válaszait várom)? 22/F

Figyelt kérdés
Minden érdekelne külső-belső tulajdonság egyaránt.
2010. febr. 21. 14:48
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Tehát nem érdemes komoly kapcsolatban gondolkodni, mert, úgy is megcsalás lesz a vége.
2010. febr. 27. 10:33
 42/46 anonim ***** válasza:
57%

Nincs válasz a kérdésedre, tekintve, hogy: ízlések és pofonok különbözőek. A legtöbb nőnek az olyan macsó kell, mint amilyen az én férjem is, de az ilyenek mind félrelépnek. Ha szerencséd van, akkor egy olyanba esel bele, aki nem kell szinte minden csajnak. Amúgy meg: a csúnya pasi is megtalálja azt, akivel félre tud lépni. Főleg akkor, ha csinos, igényes, jó a dumája.


Tudod, az a nagy helyzet, hogy a világ jelenleg erkölcsileg és morálisan a csőd szélén áll. Nem a gazdasági világválság a legnagyobb probléma. Ma már otthagyják a férfiak a feleségüket, gyerekeiket egy-egy k..áért, mert nincs bennük tartás, nincs bennük igazi, mély szeretet, kötelességtudat a családjuk irányában. Nézz csak körül a világban! A leginkább az id..ta celebek vannak szem előtt, és a 40 körüli pasik sorra hagyják ott a családjukat egy másik nőért. Nem számít gyerek, nem számít, hogy a feleségük hátán másztak oda, ahol vannak, ahol megtetszettek egy k.ának.


Müller Péter és Popper Péter nagyon okos és jó ember, ők ugyanazt mondják, amit én is régóta tudok már: óriási az erkölcsi csőd a világban és az igazi értékeket háttérbe szorítják a külsőségek, a pénz...Ma már nem az a legfontosabb, hogy egy asszony hűséges legyen, jól nevelje a gyerekeket, jól főzzön és végezze a házimunkát, hanem valami egészen más. Ma már nem olyan fontos a férfiaknak megmaradni a családi kötelékben. ÉLNI akarnak!


A másik probléma, hogy az emberi faj - szerintem - nem monogám teremtmény. Többnyire és túlsúlyban nem azért szexelünk, hogy utódokat nemzzünk, hanem azért, mert jó. Nehéz elképzelni, hogy egy ember - főleg egy férfi, akibe bele van kódolva a vadászösztön - végigszexeli az életét egyetlen másikkal. Sajnálom, ha túl sok jó hírt nem tudok közölni, de van szemed, és láthatod, hogy mi zajlik körülötted. Jól válassz partnert, és akkor akár boldog is lehetsz életed végéig, hiszen vannak férfiak, akik hűségesek (ritka, mint a fehér holló), vannak, akik nem hűségesek, de nem alázzák meg a feleségüket és titokban csinálják, és vannak azok, akik megalázzák a nőzésükkel a feleségüket olyanok előtt, akik a feleségük nyomába sem érnek. Na, én a 3. csoportból kaptam ki egyet, akivel csak villogni lehet, hogy "nekem ilyen is van", de semmi több. Már sajnálom, hogy hozzámentem! Bocs, ha elvettem a kedved bármitől is, de hidd el: érdemes keresgélni! Én is keresgélnék, ha újra kezdeném 20 évesen, mert nem tudok élni férfi nélkül. Belém meg ez van kódolva. :) Lehet, hogy újra ráfáznék..., de nem adnám fel! :) A mostani helyzet más. Mindig lesz férfi az életemben, akivel elmehetek nyaralni, beülhetek egy moziba, egy jót szerelmeskedek, de többet eggyel sem költözök össze. Én már többet nem mosom egy férfi ruháját sem. Én egyért 16 évig kitettem a lelkem. Most már mossa a barátom ruháját az édesanyja, vagy ő maga. Én is mosom a sajátom, aztán legyen a kapcsolatunkban csak a jó. Ha már nem működik, akkor tovább kell lépni.


Sajnálom, hogy egy óriásit csalódott nő is ráakadt a kérdésedre, és nem akarom a kedved elvenni, mert kevés dolog van jobb, mint szerelmesnek lenni, gyerekeket nevelni, boldognak lenni minden újtól, ami végre sikerül nekik, vagy amikor sikert érnek el valamiben. Amúgy meg: már ahhoz is kell - minimum- egy férfi, hogy gyermekeink lehessenek, akik viszont - ha jól neveljük őket - soha nem árulnak el bennünket. A lényeg, hogy ne várjunk hálát azért, amit teszünk értük. Tegyük azért, mert a gyerekünk, és szeretjük. .. Sok sikert neked! Tiszta szívemből kívánom! Az én életemben a legcsodásabb dolog a két gyerek, úgyhogy ennyi értelme azért volt a házasságomnak. :)

2010. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:

Legyen benne a világ leggazdagabb emberei listában! Magassága legyen 191,526348 cm pontosan.

Súlya 200 kg.

Szeressen adni jó sok manit.

Keveset legyen otthon.

A többi nem számít.

2013. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Sokaknak van egy ideáljuk, msoknak meg tök nyolc, mert alkalom szüli.


Nálam eddig három közös dolgot fedeztem fel az összes eddigi fiúban, aki tetszett: kilógnak a sorból (pl. nem jóképűek), aranyosak, és szép fehérek (nem vagyok rasszista, nem azért írom!). Amúgy minden másban különböztek egymástól.

2013. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Nekem a külső nem számít,annyi,hogy ne legyen igénytelen.

Nekem az a legfontosabb,hogy biztonságban érezzem magam mellette,hogy tudjam,hogy ha bajba kerülök,akkor ott lesz mellettem,kitart mellettem és megvéd,legyen ez akármilyen szituáció. :)

Sajnos egyre több nő van úgy a dologgal,hogy a pénz a legfontosabb,meg hogy a pasi legyen minél "jóképűbb",hogy lehessen mutogatni. Én úgy szoktam kategorizálni a nőket,hogy van aki az anyagi biztonságot keresi,van aki a lelki biztonságot keresi és van aki a fizikai biztonságot keresi,illetve vannak azok,akik keverik ezt a 3-at,mint pl én:

Nekem a fizikai és lelki biztonság a fontos. Persze az anyagiak sem elhanyagolandó dolog,viszont nekem nem az számít,hogy milyen gazdag a pasi,hanem,hogy ha nehezebb anyagi helyzetbe kerül,akkor megtesz-e minden tőle telhetőt,hogy kikeveredjen a gondból. :)

Illetve én úgy gondolom,hogy amit én adok azt szeretem visszakapnia másiktól. Se kevesebbet se többet. PL: Ha én hűséges vagyok,akkor elvárom,hogy ő is legyen az. viszont azt vedd bele a dolgokba mindig,hogy egy nő máshogy gondolkodik. A nőknek más a lelki világuk,más a gondolkodásmóduk,ők máshogy vannak "kódolva" és néha nehéz megérteni őket,de szerintem az az egészséges kapcsolat,ahol a gondokról nyíltan tud beszélni mindkét fél,és elmagyarázzák részletesen,hogy mit hogyan gondolnak és hogy kinek mi a gondja a másikkal,mert ha beszélnek róla,akkor könnyebb megtalálni a megoldást,mintha magukban tartják,rágódnak rajta és paff,szakítanak,hogy "hát ez nem megy". :)

De ha gondolod írj privit. Szeretek ilyesmikről beszélni és egyik barátommal rengeteget beszélünk ilyesmikről,ő 27/F. :)


17/L

2013. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Jó sok pénze legyen!
2013. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!