Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi kell a nőknek...

Milyen férfi kell a nőknek (nők válaszait várom)? 22/F

Figyelt kérdés
Minden érdekelne külső-belső tulajdonság egyaránt.
2010. febr. 21. 14:48
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
ja,utolsó vok 22L
2010. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
79%

Jobb ha pasiktól kérsz tanácsot, az hogy nincs csajod az a félénkséged miatt van hidd el. ZP-ben egy 17éves 45 kg-os srácnak sikerült, csak annyi kellet hogy barátnőmmel odamentünk és eladtuk. Kicsit fényeztük ennyi elég volt 5/1 nek tetszett és utána egész este együtt buliztak. Onnan már a kinézet nem számít. Nem kell minden nőt feleségül venni.

És igen is szedd össze megad, egy kis sport. Frizura, ne sajnáld a fodrászra a pénzt. Jó a hosszú haj annak aki így is el tudja adni magát. Nem kell divatot követni meg b***nak sem kinézni, de az azért látszik ha adsz magadra.

Nem drága cuccok kellenek hanem minőségiek nem ciki a HáDa

(hasz. ruha üzlet) csak legyen.

Jó cipő, ápolt köröm, "szag", ezekre nagyon figyelj.

Sok sikert 24/F

2010. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Intelligens, kulturált, van fantáziája és érzelmei, éretten kezeli a problémákat és senkin sem akar uralkodni. Más most nem jut eszembe.
2010. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a fontos, hogy ne dohányozzon, igyon, legyen jó természete (türelmes, megértő, intelligens, nem féltékenykedő). Külsőre meg olyan, aki egszerűen megfog. Ezt nem lehet leírni, mert nem az számít, hogy kék vagy barna a szeme vagy milyen magas, hány kiló, csak úgy az összkép legyen megnyerő és tudjak hozzá vonzódni. Ez a vonzalom mindenkinél más esetben alakul ki. Csak add magad, legyél ápolt, és akkor menni fog.
2010. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Az első válasz nagyon tetszik! Én is azt szeretem, ha "csendben lépked mellettem egy tigris". Ezt a mondatot feljegyzem magamnak. Nagyon tetszik. :)
2010. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
79%

Ha igazán magába néz egy nő, akkor nehéz rá válaszolni. Minden nő arról álmodik, hogy egy igazi férfi legyen mellette, szeresse, tisztelje és (a pénzéhséget ide most ne tegyük be!) lehetőség szerint egzisztenciája is legyen, biztos állás, lakás, kocsi, stb. Határozott jellemű, vagány, hűséges, toleráns, partner a mindennapokban.

Ez volt az álom.

A valóság pedig az, ha elénk vetődik egy ilyen férfi, tuti, hogy nem fog kelleni, mert vagyunk olyan hülyék, hogy az elérhetetlen után sóvárgunk, az után, aki becsap minket, átver, kegyetlen velünk, állandóan hódítani kell, kiszolgáltatja magát. Kisirjuk miatta a szemünket, visszavárjuk, ha elhagy minket, stb. Mindig megfogadjuk, hogy nincs tovább, lapát, de aztán valami mindig átírja. :)

2010. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
Olyan férfit szeretek, akivel csodásan érzem magam - mindig, akivel - éppen ezért - vágyunk egymás társaságára.
2010. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:

Szia!

Nem vagyok csaj, de jó a kérdés. Én speciel 191 cm magas, fekete, kisportol mérnök vagyok, 30 körül, csomó csajszi érdeklődik, stb, én meg minden numerát kihagyok. Hogy miért is? Ez jó kérdés. Az a közhely, hogy a nőknek a romantika, a gyengédség, az érzelem kell, ezzel szemben a hapinak megmozdul ott, és durr bele. Én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom. Nekem, férfi létemre kell az érzelem, a romantika, stb., a lányok meg hanyatt dobnák egyből magukat (tisztelet a kivételnek persze). Na és én ezért hagyom ki a lehetőségeket, nekem olyan nő nem kell. Szóval nagy kérdés bennem is ez, miért nem találkozok olyan nővel, mint aki a nagykönyvben meg van írva. Gyengéd, romantikus, kedves, stb. Szóval barátom, sza...zi, nagyképű, egoista, önző, élvhajszász hapi kell a nőknek. Ui.: senkit nem akartam megbántani, ha mást gondoltok, megírhatjátok.

2010. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
én mást gondolok...én írtam az első oldalon a 15:03-ast :)
2010. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
40%

Én is mást gondolok. Csak az igénytelen nőnek kell a "sz..zi és a többi jelzővel ellátott". A kérdés minden esetre nem egyszerű. Én álmaim pasijához mentem. Egy édes, kedves, jóképű, rám odafigyelő férfihoz. Aztán jöttek azok a nők, akiket a kettővel előttem szóló említ, akik azonnal adják magukat. El tudtam viselni ezret, aztán már csak kiabálni tudtam a nagy szerelemmel, pedig imádom, amíg élek, de ha nem becsül és tisztel annyira, hogy ne akarjon minden jó nőt meg, akkor nincs jövőnk, hisz úgysem hagyom abba a kiabálást. A lényeg: megkaptam álmaim pasiját, akiből egy öntelt, nagyképű, legjobban önmagát szerető férfi lett, akit - mivel az igazán szerető szív mindent megbocsát - amíg élek, mindig szeretni fogok, de éppen válunk, mert én nem bírom már elviselni a sok ri..cot, ő meg a kiabálásom. Nekem ő a FÉRFI, azt mondja, neki én vagyok a NŐ, de válunk. Szóval, akarhatunk mi bármilyet, és ha megtaláljuk álmaink pasiját, akkor is lehet a kapcsolatból egy rémálom. Akkor is, ha még mindig szeretjük egymást. Sajnos egy jó pasinak nem kell nagyon tipródnia, hogy megálljon neki akár egy házasságban élő két gyermekes anyuka. Szomorú, hogy ilyen világot élünk!


Először a külsőségek fognak meg, keltik fel a figyelmet, de a belső határozza meg és tartja össze, vagy robbantja szét a kapcsolatot. Nem a külsőségek határozzák meg a kapcsolat minőségét egy értékes, normálisan gondolkodó embernél, hanem egészen más dolgok. Én sem azért mentem a férjemhez, mert macsó volt, hanem mert 21 évesen olyan figyelmes volt hozzám, mint egy 30 éves. Először nem is szerettem a fiatal kora miatt, de aztán fél év után ő lett minden vágyam. Addig csak elűzni akartam. De inkább a kora miatt, mert fiatalabb nálam. Na mindegy, akkor még nem volt az a sármos macsó, aki lett belőle, és aki tönkretett. A vége az, hogy jól megszívtam életem szerelmével, és majd nevelhetem a fiam és a lányom egyedül, sok milliót felvéve, hogy kifizessem a házból. Ezt tehetem egyedül, mert ide többet nem hoz fogkefét egy pasi sem. :D Na ezzel a vidám mondattal zárom. A lényeg a lényeg: nagyon-nagyon nem a külső számít, hanem a belső. A kettővel előttem szólót például érdemes becserkészni egy hozzá illó lánynak! Kívánom is neked! Csak aztán tartsd meg eztán is azt a fene nagy tartózkodásod a könnyű nőcskéktől! Majd eljön a pánikolás időszaka, vajon akkor is ellent tudsz állni? Kíváncsi lennék rá 10 év múlva. Na meg aztán: mindenkinek van az a bizonyos nagy kísértés. Ha eljön, akkor menthetetlen a leghűségesebb is. Ez tuti!

2010. febr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!