Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi kell a nőknek...

Milyen férfi kell a nőknek (nők válaszait várom)? 22/F

Figyelt kérdés
Minden érdekelne külső-belső tulajdonság egyaránt.
2010. febr. 21. 14:48
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
84%
Nos szerintem ez életkor függő, amikor fiatal lány voltam olyan fiúk jöttek be, akiket lehetett mutogatni IQ nem volt fontos:-) amikor férjhez mentem azt már nem a tipikus szép fiúból választottam, ott már más volt a fontospl. az ész, és hogy szülnék e neki gyereket!
2010. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
41%

Mindegy, csak szerelmes legyek belé!

A viccet félretéve: legyen őrjítően jóképű, érzelmileg megbízható, hűséges, szórakoztató és beszédes, értelmes, nagyon szeressen.

De ne legyen fanatikus (zene, sport stb.), ne legyen bulizós, ne legyen nagy a baráti köre, vagyis hogy többnyire csak velem foglalkozzon.


Legyen empatikus, megértő, de szókimondó, legyen önálló véleménye, legyen bátor és belevaló, ne legyen gátlásos.


Na, a fent leírt személy a pasim.

2010. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
84%
Legyen önmaga, ne játssza meg magát, ne akarjon más lenni, ne utánozzon, maradjon természetes és ettől pedig egyedi. Ettől lesz különleges.
2010. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Nekem a humorérzék áll a legelső helyen, aztán, hogy ápolt külsővel rendelkezzen :D ( eddig minden pasim másként nézett ki így nem tudom külsőleg milyen az ideálom:) de azt mindegyikőjükre elmondhatom, hogy adott a megjelenésére és itt most nem a márkás cuccokra gondolok, hanem stílusának megfelelően ápoltan 'tisztán' nézett ki :D ) és fontos, hogy ne legyen bunkó, nem kell szuperintelligensnek lennie, de azért legyenek témák amiben jártas (mondjuk ami a hobbija, vagy munkája, vagy ilyesmi). Legyen őszinte és kedves. Hát kb. nekem ilyen egy jó pasi. (ja és én 23 éves vagyok)
2010. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Legyen őszinte, mondja meg a véleményét, de ne bunkózzon, lássa a partnere szemszögéből is a dolgokat, ne féljen beszélni a problémáiról, halgassa meg a párját, legyen hűséges, mondjon igazat, fogadjon el minden rigolyámmal együtt (cserébe én is őt). Külsőleg nekem nincs extra kívánságom, de ha magas és izmos, az csak jó :) Ja, és ami a legfontosabb: szeressen és tiszteljen (természetesen ez felé is jár).
2010. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek a kockafejű, borostás, nálam idősebb pasik :] És a lazán megkötött nyakkendő ^^


Egyébként szeretem, ha egy férfi okos. Nem kioktatóan, hanem olyan kedvesen :] Akitől merek kérdezni, aki mer tőlem kérdezni. Vicces, hasonló az érdeklődési köre mint nekem, ha pörgök, akkor pörög velem, ha lustulok, akkor nem cseszeget... : ]

2010. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

most úgy írok, hogy még nem olvastam el az eddigi válaszokat:


legyen egyenrangú fél, de ugyanakkor bizonyos helyzetekben hozza meg Ő a döntést. (ne terelje felém)


hordozzon a tenyerén, de ne úgy, hogy az már terhes legyen a számomra. (tudom, hogy ezek szubjektív dolgok, ezt érezni kell. gondolok itt pl. az összeköltözés, eljegyzésre: ne a nőnek kelljen hosszú évek után felhozni kínjában először)


legyen szerető és BARÁT egyben. olyan akivel mindent meg lehet beszélni, akire számíthatsz a bajban.


hűség. ne is adj okot a féltékenységre. max. közvetetten kicsit tesztelheted a párod, hogy elég féltékeny-e. pl. elmeséled, hogy az a csaj belemarkolt a fenekedbe a szórakozóhelyen, ilyesmik. de légy jó :)


tisztelje a szüleit. őseit (mert nekem pl. nagyon fontos, hogy tudjam, honnan jöttem, kik a felmenőim)


legyen konkrét célja az életben. karrierről, családról konkrét elképzelése.


persze legyen okos, szép. ezt felesleges írnom. de ha a többi meg van, csak csúnya, engem az sem érdekel. :)

2010. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Határozott, álljon ki mellettem is és magáért is, szeressen és TISZTELJEN, legyen hajlandó kompromisszumokat kötni és legyen figyelmes.. Gyengéd, megértő.

Mivel aki azt mondja, hogy a külső nem számít, hazudik..

Magasabb a nőnél :P Ne legyen hosszú haja , szerintem az férfiatlan, ne legyen túl vékony - úgy nem tud megvédeni :-)

2010. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
A válaszok meg fognak oszlani,mert mindenkinek mások az igénye. Nekem például egy olyan pasi jön be aki legyen családcentrikus. Kitartó,hűséges legyen. Nem a külső jegyek a fontosak,hanem a belső értékei egy pasinak. Legyen okos,precíz és normális gondolkodásmódú:D
2010. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a külső is,ami nekem szép.Nekem egy ffi is szép,nem édekel ki mit mond.a külső sokat mond a belsőről úgy vettem észre.Érdekel a téma,de tisztelet a kivételnek.Szóval:ne legyen túlzottan férfias,ami nálam=magas tesztoszteron szint,agresszívabb,nagyobb a megcsalás esélye is,nem olyan érzelmes-ezek sokszor nagy állúak(messze van az ajak az álltól)vagy az álluk szélesebb,mint a homlokuk,vastag a nyak,ezekre ránézek taszítanak kapásból,nem látom őket vonzónak,szépnek.Ellenszenvesek.Inkább "királyfi" külső,szép,nemes,lágy arcvonások.hosszú haj nálam mindenkit megszépít.vékony testalkat,mint szerelmem,de azért nem formátlan,látszik rajta erő is,de nem eltúlzottan.pl:Verocchio:dávid szobor jellegű külső,de ugyanakkor bátor is.
2010. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!