Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Létezik, hogy megbuktam, mint anya, mint feleség, mint gyerek is?

Figyelt kérdés
Összecsaptak a fejem fölött a hullámok, a saját lányom nem szeret, a fejemhez vágta, hogy inkább ne szóljak hozzá, meg nem neveltem...A férjem megintcsak bennem keresi a hibákat, mellesleg ő nem veti meg a piát, de az nem baj...( én nem iszom, nem csavargom, dolgozom, ellátom a háztartást,tisztességes életet élek, de ez úgy látszik kevés...:( )Anyámmal szintén hullámvasút a kapcsolatom,és pont a lányom miatt veszekedtünk sokat, mert én pártoltam.De utólag ,sajnos be kell látnom, hogy sok mindenben neki volt igaza a gyerekkel kapcsolatban...
2010. febr. 23. 15:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy jobb lett volna, ha "szingli " maradok?
2010. febr. 23. 17:39
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ne szomorkodj.ez csak átmeneti.a gyerek felnő és rá fog jönni,jó anya vagy és az ő javát akarod.tudom,tapasztalatból.a férj meg ha ennyire semmibe vesz,menyjen útjára.add be a válópert még mielött tönkre mész.a saját sorsodnak te vagy a kovácsa!!!!ha ennyirfe rossz neked,miért élsz így?más nem tud segíteni addíg amíg te nem kezded el!szóval szedd össze magad de nagyon gyorsan!!!mérlegeld az életed.gondold át,hohy mi a jó benne és mi nem.mi az amit elvársz és megkapsz és mit nem.azután tessék dönteni és nem sajnálni magad!lépni kell a jobb felé!!!többet érsz te annál,mintsem feláldozd az életed egy alkoholista férj mellet.arra nem gondolsz hogy a gyereked is azért ilyen mert az apja rossz példa?ha maradsz,mókuskerékbe szorítod magad!te döntesz!!!!nos???ha a gyerekeddel élnél csak lehet ő is más lenne.talán utálja látni az apját azért nincs otthon.beszéltél erről vele????lépj!!!!!lélekben veled vagyok!ha akarsz msn-ezni elküldöm a címem.átéltem én is ezt,a gyerek oldaláról.beszélgethetnénk.
2010. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
Nehéz ügy. A gyereket, nem kamaszkorában kell elkezdeni nevelni, és kialakitani szokásokat benne. Azut sem ugy h idomitással h feszt szekálod, hanem megkérded a véleményét, ő mit mikor szeretne csinálni, mert lehet h vmi nagyon érdekli és abban van elmerülve, vagy rossz kedve van és akkor azért nem jó nyaggatni. Ha a férjeddel nem tudsz mit kezdeni, válj el, h a gyereked is tiszteljen h a sarkadra állsz. Az anyád miket mondott? Vele mi a bajod? A gyerekeddel még van esélye rendezned a helyzetet, ülj le vele beszélgetni, kérdezd meg mit szeretne, mit nem, mi zavarja benned? Bánj vele úgy mint egy felnőttel, ne rendszabályozd be. Mond meg neki h ne beszéljen veled csúnyán, mert felnevelted, ami sok áldozattal jár, meséld el neki, és tiszteljen ezért jobban. Bár lehet h neki a lelki oldal hiányzott, nem annyira az anyagiak. Mondd meg neki, h sajnálod h nem beszélgettél vele eleget, nem számithatott rád, nem bizhatta rád a titkait, és kérj ezért bocsánatot. Mondd meg neki, h reméled ő nem ilyen anya lesz. De mondom nem ez a fontos, hanem h vele még rendezhető, valamint, ne felejtsd el a korkülönbséget ami sok vita oka.
2010. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szeretném, ha egészen más oldalról néznéd a helyzetedet. Nekem valaki azt mondta egyszer, hogy felnőttkorban legfontosabb a párkapcsolat, mert a szülőktől elszakadtunk, a gyerek meg tőlünk fog elszakadni, amint felnő. Ezek a kapocsolatok csak időlegesen szorosak, de a házastársat egy éltre választja az ember. Ha sikerül a férjeddel egy nevezőre jönni - mert oka lehet az ivásnak. Talán ő sem érzi magát szeretve. Valami okból - szerelem? összeházasodtatok, nem? A legnagyobb dolog amit gyereknek a a szülők adhatnak, hogy szeretik egymást!!!
2010. febr. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
o3:23 mégegyszer! Tényleg reménytelen a házasságon munkálkodni? Van olyan, hogy a rohanásban elvesztik egymást a családtagok, de ezért senkit sem érdemes okolni. Tapasztalod milyen vacak érzés bűnbaknak lenni. Jó lenne nektek egy családterápia - esetleg anyádat is bevonnám.! Rendes dolog, hogy "mindent" megteszel, valami mégsem stimmel, talán a szeretetet nem tudjátok egymással éreztetni. Lehet az ilyen helyzeten is javítani, megállni, együtt kigondolni hogyan tovább!! Sok sikert!!!
2010. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!