Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt már látom, hogy sokan...

Azt már látom, hogy sokan alkoholistának nevezik a férjeket egy két doboz sör miatt. De mennyit ihat egy feleség, ami még úgymond elmegy?

Figyelt kérdés
Mert az én környezetemben korra, végzettségre, beosztásra való tekintet nélkül bizony a feleségek is megisszák a magukét. Sőt ismerek családokat, ahol csak ők isszák meg a magukét. Ők nem alkoholisták?

2015. máj. 10. 07:24
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
57%

Egyébkent az sem mindegy, hogy ki miért iszik...


A hatásáért?

Mert sokan emlegetitek, hogy ugyanaz a hatás eléréséhez többet kell inni, tolarencia..stb

Én sztem utoljára tini koromban ittam a hatásáért, az nalam inkább mellékhatás..

Hangulat miatt (közôs italozás) szoktam inni..

De leginkább az ize miatt..

Én a pálinkát sem bedobom, hanem mint írtam minőséget iszom, amit akar magam főzök (nőként) en tudom mennyit eresztek bele az utópárlatból, mennyit öntök el az előből...stb tudom, hogy jó lesz..

Szóval én a pLinkat is kortyolgatom, forgatom a számban..

Kóstolgatom, az íze miatt iszom..

Mintahogy minden alkoholt,amit szeretek, nem az alkohol miatt iszom, hanem az íze végett. Egy jó borban kit érdekel van-e alkohol, nem a iatt iszom..sőt nem szeretem, hogy figyelni kell emnnyit iszik az ember, mert van hatása


2.

2015. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
60%

Azért ez sokat elmond a lakosságról hogy ennyien reagáltak a kérdésre!

Meg hogy még maguknak se merik bevallani h gáz van az életükben mert hogy felháborodnak azon h napi 1-2 pohár pia az már függőség meg rossz. Az egojukat féltik , nehogy rosszat mondjanak róluk.

2015. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nem a mennyisegtol lesz alkesz valaki, hanem a rendszeressegtol.


Ha valaki egyszer szilveszterkor lekuld egy uveg tomenyet, aztan masnap szenved, de jovo evig hozza se nyul, az nem alkoholista ellentetben azzal aki gyakorlatilag minden este megissza a maga ket-harom doboz soret.

A ket pelda persze tulzott, de azert a kulonbseg lathato.

2017. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!