Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szomszédnak...

Hogy mondjam meg a szomszédnak, hogy nagyon zavaró, ahogy közlekedik?

Figyelt kérdés
Pár hónapja költözött fölénk egy fiatal nő, aki a lakásban és a lépcsőházban is hangosan kopogó cipőkben közlekedik. Az eddig jól alvó babám minden reggel és délután felébred rá, ill. minden hétvégén hajnalban, amikor a csaj hazajön buliból. Nem szeretnék vele összeveszni, de valahogy nagyon megkérném már, hogy próbáljon normális módon, csendesebben közlekedni...Volt már valaki hasonló helyzetben?
2010. febr. 23. 22:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%

Tegnap 22.30-nak


Szerintem az,hogy beáztat nem rajta múlik.Nem ő töri el a csövet, vagy csinál direkt szivárgást.

2010. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan már miért szólnál?M?ásnak is van joga létezni nem csak neked a gyereket meg vissza lehet altatni.Ne hogy azt mond már hogy a kinti zajokra nem kel fel egy cipőkopogásra meg egyből ez hülyeség.Szólhatsz neki de ne csodálkozz rajta ha el küld a p....ba én tuti el küldenélek.Valamelyik nap pont így jártam,állok ki a kocsival ugye most van egy kis sár és hát persze egy kicsit jobban nyomtam a gázt hogy ne akadjak el,erre jön a szomszéd hogy halkabban mert alszik a kis unokája.Na hát megmondtam neki hogy aludjon otthon a kis unokája engem meg hagyjon békén nekem mennem kell és én arról nem tehetek hogy tiszta sár minden,sajnos nem mindig tudunk a másik kedvére tenni.
2010. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

Azert a kopogo cipo es hangosan szexelo par nem ugyanaz... ha nekem valaki emlietene,h kopog a cipom, egyszeruen becsuknam elotte az ajtot, meg csak le se allnek emiatt vitazni, mert ez baromsag. A felso szomszedunk es a lanya is kopogos cipoben jar, de engem nem zavar, mert hozzaszoktam.

A sajat es babad erdekeben jobb,ha szoktatod alvas kozben a zajokhoz. A noverem (igaz csukott ajto mellett), de allandoan porszivozott mig az unokahugom aludt, ezt tanacsolta neki a vedono. Ugy tud aludni barmilyen zaj mellett,mint a bunda, meg ugy is,ha eg a villany.

2010. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
81%

Sokszor mi magunk sem vesszük észre,hogy zajosak lennénk..

Egyszer hozzánk is feljött a szomszéd,hogy miért tologatjuk a bútorokat egész nap..(hozzáteszem,hogy este 6-ig mindketten dolgozunk).Persze,hogy kiakadtam,hisz amit ő bútor tologatásnak vélt az csak annyi,hogy a konyhában a széket kihúzzuk.Nem vitáztam,de nem is érdekelt.Majd karácsonykor majdnem ránk verte az ajtónkat,hogy mi a büdös francnak kalapáljuk a húst amikor ünnep van.Ezen már kibuktam nagyon,hisz csak rántott húst csináltam,és pár húst kellett kiklopfolnom..Már ezt sem lehet?

Így én is vettem a bátorságot,hogy lemenjek,ne bömböltesse a TV-t hajnali 3-kor,mert mások már aludnának.Kiröhögött..

Ezek után mi úgy vagyunk vele,hogy mindenki úgy él a saját otthonában ahogy akar,és ha valakinek nem tetszik el lehet költözni...Szándékosan továbbra sem csinálunk semmi zajt,de nem fogok suttogni a lakásomban ,mert a szomszédot ne adj isten zavarja...

2010. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, de a gyereked érkezett ebbe a kész világba bele, ami zajos, fényes, tele rohanással és csörömpöléssel, és ilyen is lesz, sőt csak ilyenebb, szóval nem kellene úgy tenni vele, mintha kriptában nevelnéd fel. Egészséges mértékű kíméletlenség megedzi a gyereket, és eddze is meg, mert ennek a világnak a része lesz, és nem körülötte fog forogni. Márpedig az újdonsült anyukák sokszor esnek ebbe a hibába.


Az egy dolog, hogy a te lakásodat a gyerek körül fogod forgatni, de ne haragudj, azért az túlzás, hogy a szomszéd cipőkopogását is megtiltanád. Még ha három vihogó gyerek vágtázna fel és alá mindennap, akkor érteném, hogy így kiakadsz, de ez túlzás.

2010. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok.

Nyilván nem kriptában nevelem, főzök mellette, porszívózok,TV-zünk stb. Városban lakunk, ennek ellenére éjjel kettőkor és korán reggel csendes a ház, és zavaró a dolog. Valószínű én is túlzásnak gondolnám a problémát, ha csak olvasnám, és nem élőben hallanám... Mindegy, megvárom, megszokja-e a kicsi, ha nem, akkor az éjjeli vonulásért szólni fogok.

2010. febr. 24. 13:40
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én megértelek!!! Én vasárnap hajnalban arra ébredtem, hogy a felettünk lakó egy k@rvát hozott fel, akár fel-alá járkált magassarkúban. Annyira felidegesítettem magam, hogy hajnal fél4-kor felébresztettek, hogy nem tudtam visszaaludni és végighallgathattam, ahogy 1,5 órán át keféli, a nő meg végig vinnyogott, aztán kopogás és elmentek. Ezt volt hajnal 5-kor, a kisfiam meg 6-kor kelt. Szidtam minden felmenőjét egész nap. Figyi, ha szólsz és normális a csaj, tekintettel lesz rátok. Ha tapló, akkor ezt már nem lehet fokozni. Veszteni nem vesztesz vele, ha szólsz. Nálunk az alattunk lakóval is vannak gondok, de ezt csak egy kisgyerekes anyuka érti meg. Szóval sajnálom a helyzeteteket. Na meg egy város zaját nem lehet összekeverni, egy kalapáló cipőkopogással. Ki tud egy lépkalapács mellett aludni, ha megszólal hirtelen, erre befizetnék.
2011. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Amikor nagyon kopog a magas sarkújával akkor fogd meg a seprűdet és erősen kopogj fel vele a plafonra. Szerintem leesik neki. Ha meg nem írjál neki levelet ha nem mered neki megmondani szemtől szembe.
2014. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!