Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem sokszor "bolondozik"...

A férjem sokszor "bolondozik" velem, viszont én már nem igazán díjazom ezeket a beszólásokat. Normális ez? Minden férfi ilyeneket mond? Szépeket nem tud?

Figyelt kérdés
Számára ezek viccesek és jókat mosolyog rajta, de én piszkosul unom. Pl ilyenek szokot mondani: nagy seggű, hájas fenekű, kicsik a melleim és ezzel is állandóan csúfolkodik, gúnyolódik azon, ha nekem valami nem úgy jön össze, ahogy vártam, de nem csak egyszer, hanem kb fél óráig; a dilinyós tesódtól tanultad ezt biztos, mire mész a diplomáddal én ezt diploma nélkül is tudtam. A gyerek előtt: olyan nagy orrod ne legyen mint anyádnak, ne legyél olyan kényes mint anyád, mindig nyafogsz, mint anyád, csapj rá anyád nagy seggére... Hirtelen ennyi jutott eszembe.Jó néha mondd szépeket is, de csak néha, és én ezeket nem csípem már, sokszor olyan bántó beszólásai vannak. Más férfi is ezt csinálja? Hiába mondom neki, nem foglalkozik vele, jókat röhög, hogy milyen béna vagyok szerinte.
2010. febr. 24. 12:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
17:57es nagyon igazad van!En is ugy erzem nem ezt erdemlemes a Kerdezo sem!!!!,ha bele gondolok mar mit megnem engedett maganak velem szemben,mar folfordul a gyomrom,es nem csak mondom,komolyan mostis olyan,mint a mosogep,meg a fejem is szetmegy hala a sok aggodasnak amit okozott mar nalam!teljesen bele vagyok betegedve,stesszelve mar,de a valtozastol is felek,viszont ebbol sem hazassag sem gyerek nem lesz az biztos!Eppen ezert most nagyon ott vagyok ,hogy lepek valamerre amig nem keso meg!A Kerdezonek is ugyanezt tanacsolom,Nem erdemled meg a szenvedest!Egy nagy szivu kedves pasit erdemelsz!Kitartas,es ne hagyjuk,hogy mnegalazzanak a (rosszabb)ferfiak.igen szep vagyok,es lehet tenyleg ez az ami ot bantja,o viszont 96kilos(es nem vicc,de o a tehen,viszont en sosem sullyedtem,odaig,hogy ilyet mondjak neki,vagyis hat eszembe sem jutott ugy konkretan,hogy csufolodjak mas kinezetevel,illetve semmivel sem .En nagyon szeretem a termeszetes noket ,es embereket,mert igazi erteket latok bennuk!Mostis nagyon megorultem,hogy itt kulfoldon,mar 16os meretu modellek vannak es olyan szepen istenemre mondom,vegre nem a csontkollekciokat kell latni,akik majd elesnek az ehsegtol,felhalottan mennek a kifutokon!Vegre valaki rajtott,hogy a telt nok sokkal szebbek es egeszsegesebb hatast es nagyobb szimpatiat keltenek az emberekben!Benbnem legalabbis 100%igBocsi hogy eltertem a targytol,de ezt muszaj volt elmondanom! bocsi a regenyert a fiatal lany vagyok aki korabban irt...hogy luzerez...stb a parom
2010. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
76%
Sosem beszélnék így a feleségemmel. Tiszta sor, hogy a férjednek kisebbségi komplexusa van, de ő erről nem tud, ezért ezt "szép szóval" nem tudod megértetni vele. Vissza kell vágni valóban, jól szórakozva, hadd sértődjön meg. Úgy is hagyni, besértődve. Lassan fog rájönni. (Mert nincs diplomája :D) Végülis nem ellene teszed, hanem értetek, kettőtökért.
2010. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

15:05-nek!


10 éve.

2010. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
70%

16:22, 16:27-es azonnal koltozzel el tole!!! Ennel a hapinal csak jobbat talalsz, es meg az egyedullet is 1000-szer jobb! Egy senkihazi egy hapi a haverod. Mert nem tudom azt irni, hogy barat. Az ilyen alak nem barat.

Milyen valtozastol felsz? Ha dolgozol van penzed, berelj egy szobat, aztan szevasz! Faj a gyomrod mar tole? Ettol meg gyomorbeteg leszel, ugye nem akarsz egy allat miatt gyomorfekelyes lenni? Azonnal hagyd ott!!!

2010. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!