Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem sokszor "bolondozik"...

A férjem sokszor "bolondozik" velem, viszont én már nem igazán díjazom ezeket a beszólásokat. Normális ez? Minden férfi ilyeneket mond? Szépeket nem tud?

Figyelt kérdés
Számára ezek viccesek és jókat mosolyog rajta, de én piszkosul unom. Pl ilyenek szokot mondani: nagy seggű, hájas fenekű, kicsik a melleim és ezzel is állandóan csúfolkodik, gúnyolódik azon, ha nekem valami nem úgy jön össze, ahogy vártam, de nem csak egyszer, hanem kb fél óráig; a dilinyós tesódtól tanultad ezt biztos, mire mész a diplomáddal én ezt diploma nélkül is tudtam. A gyerek előtt: olyan nagy orrod ne legyen mint anyádnak, ne legyél olyan kényes mint anyád, mindig nyafogsz, mint anyád, csapj rá anyád nagy seggére... Hirtelen ennyi jutott eszembe.Jó néha mondd szépeket is, de csak néha, és én ezeket nem csípem már, sokszor olyan bántó beszólásai vannak. Más férfi is ezt csinálja? Hiába mondom neki, nem foglalkozik vele, jókat röhög, hogy milyen béna vagyok szerinte.
2010. febr. 24. 12:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a seggem? A szád nagyobb, mert kifért rajta!

Kicsi a mellem? A gyerekünket mégis ebből etettem!

Ezt diploma nélkül is tudtad? hát te nagyon okos ember vagy, örülök, hogy egy ilyen buta nőnek, mint én ilyen okos, KEDVES férj jutott!

Nagy az orrom? Biztos azután nőtt meg, hogy elvettél!

Hát kb. ennyi. Ha ebből nem veszi észre, hogy az ami neki poénos neked nem jön be, akkor mondd meg neki nyugodtan, hogy neked ez sértő és, ha csak nem ezzel akar utalni arra, hogy milyen hibáid vannak, akkor fejezze be. azért én megkérdezném egy ilyen beszólés után, hogy "drágám! Mennyit tettél eddig félre a plasztikai műtétekre, hogy nagyobb cicim, kisebb orrom, kisebb fenekem legyen?

azért szól be, mert eltűröd és azt hiszi nem érdekel téged, sőt viccesnek találod!

2010. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
13:04-es vagyok. ha megsértődik mikor visszavágsz akkor mi van? Neked talán nem fáj mikor piszkál? Akárhányszor piszkál vágj vissza, nem baj ha megsértődik (nem kell engesztelni) egy párszol még csinálja és le fog állni.
2010. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Egyébként azon kívül, hogy kicsik a melleim, csinos vagyok, a terhesség után kicsit meghíztam, de gyorsan lement és semmi felesleg rajtam, nem nagyképűsködök, de elégedett vagyok magammal, vigyázok az alakomra. Tehát alaptalan a kritikája is.

Szerintem is bunkóság, de szerinte nem, ezek vicces dolgok.

Igen visszavágok, hátha jobb lesz a helyzet, bár tudom előre, hogy akkora sértődés lesz, egyszer volt valami és visszavágtam az ő stílusával, úgy megsértődött mint egy gyerek, hogy én mit mondtam neki.

2010. febr. 24. 13:11
 14/34 A kérdező kommentje:
AHA, jókat írtok, majd próbálom megjegyezni és bevetni "ellene".
2010. febr. 24. 13:14
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

13:03-nak adnék én is igazat. Tedd vele ezt te is, aztán kérdezd meg te is utána, hogy na mi van nem veszed a jó vicceket?

Leszarnám, ha megsértődne.

Igazi bunkó. Ez nem természetes. Én velem soha sem beszélt így a párom.

2010. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%

13.07es nagyon jó amit irtál, főleg ez az orros :)))hogy hát igen, mikor elvette még nem látta vagy mi? :)


Na egyébként ha meg semmi baj aza alakoddal akkro pláne durva h ilyeneket mond, mert ezt még finom célzásnak se lehet akkor venni :((

Ez MÓDSZERES önbizalom leépítés!!!!!!://

2010. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vàgj vissza...humorosan mint ahogy ö szokta..néha fàjni fog neked tudom..de ez tünik a legjobbnak..

nagyon pimasznak tartom öt,nemhogy örülne,hogy ilyen felesége van aki diplomàs,ellàtja a gyereket és még a küsejével is törödik..

Talàld meg te is benne ha hibàkat às gunyold,szünet nélkül..hamàr ilyen ovoda szintre kell sülyedni

szomoru

35/L

2010. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Tükör módszer: 13:03 válaszadó tanácsa remek! Használd! Sok sikert kívánok neked!
2010. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Most jut eszembe, hogy pont tegnap volt, vaami sulis dolgom előkerült és ő erre: tudtam én, hogy mindig is kis nyálas voltál. Szarul esett, erre mondtam, hogy nem mindenki nyálas, aki jól tanul, milrt kell ilyeneket mondani? Én szeretek tanulni, az csak hasznomra válhat. Mireő: ja és mire mész a diplomáddal?

Tök bunkó volt, úgy visszavágtam volna, hogy én legalább nem bukdácsoltam mindenhol és a tudásommal szereztem meg, mindent, nem pénzzel és alattomosan.

2010. febr. 24. 13:22
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt vőlegényemmel volt ilyen. Eleinte bírtam, aztán nagyon nem(pici törékeny alkatú nő vagyok). Pont ugyan ez volt, ha én kiröhögtem valamiért akkor olyan sértődés volt még nekem kellett volna bocsánatot kérni. Na nem lett házasság hála'...

A férjem sosem viccelődik ilyenekkel, de alaptalan is lenne. Utólag visszanézve mekkora 1 patkány...

2010. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!