Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem sokszor "bolondozik"...

A férjem sokszor "bolondozik" velem, viszont én már nem igazán díjazom ezeket a beszólásokat. Normális ez? Minden férfi ilyeneket mond? Szépeket nem tud?

Figyelt kérdés
Számára ezek viccesek és jókat mosolyog rajta, de én piszkosul unom. Pl ilyenek szokot mondani: nagy seggű, hájas fenekű, kicsik a melleim és ezzel is állandóan csúfolkodik, gúnyolódik azon, ha nekem valami nem úgy jön össze, ahogy vártam, de nem csak egyszer, hanem kb fél óráig; a dilinyós tesódtól tanultad ezt biztos, mire mész a diplomáddal én ezt diploma nélkül is tudtam. A gyerek előtt: olyan nagy orrod ne legyen mint anyádnak, ne legyél olyan kényes mint anyád, mindig nyafogsz, mint anyád, csapj rá anyád nagy seggére... Hirtelen ennyi jutott eszembe.Jó néha mondd szépeket is, de csak néha, és én ezeket nem csípem már, sokszor olyan bántó beszólásai vannak. Más férfi is ezt csinálja? Hiába mondom neki, nem foglalkozik vele, jókat röhög, hogy milyen béna vagyok szerinte.
2010. febr. 24. 12:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%
Hű hát lehet hogy le fogtok pontozni , de velem is ezt csinálja a férjem:D Meg én is vele... Mindig mondja hogy nagy az orrod, meg mivel telt vagyok sokszor megjegyzi ezt... Én is visszavágok neki mert ő meg nagyfülű és vékonyka:D De nálunk ebből sose volt sértődés. Persze , túlzásokat mond ő is meg én is, de rajtunk még a szüleink is jókat szoktak nevetni. :) Lehet hogy velem van a baj...:S De kedves kérdező tényleg vágj vissza, de csak annyira amennyire ő teszi. Aztán ha nem találja viccesnek leáll vele.
2010. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
68%

A ferjed megalaz. Azert teszi, mert tudja, erzi, hogy o kevesebb nalad! Azert vagja a diplomat is mindig a fejedhez! Mondd meg neki, ha annyira konnyu diplomat szerezni, akkor miert nem szerez egyet?

Megalaz, de az a baj, hogy engeded neki, es ezert tudja ezt csinalni. Abbahagyni nem fogja, ebben biztos lehetsz! Sot ez csak rosszabb lesz, mert latja, hogy igy is ugyanugy megcsinalsz mindent, nem valtozik semmi.

Ezt azert nem neveznem bolondozasnak. Ez bunkosag!

Szoval vagy elvalsz tole ha besokalsz majd, vagy nagyon de nagyon kemenyen megmondod neki a magadet, ha kell elkuldod melegebb eghajlatra.

Ebben az a veszelyes, ha olyan tipusu vagy akit meg lehet alazni, akkor elobb-utobb elered azt, hogy elhiszed amit mond. Hogy egy senki vagy. Es annyira elveszi az onbizalmadat, hogy a vegen nem fogsz tudni lepni, nem fogod tudni otthagyni.

Bunko a ferjed roviden es tomoren, akinek kisebbsegi komplexusa van, es ezt ugy leplezi, hogy teged megalaz. Igy nagynak erzi magat.

2010. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen meg tudlak érteni kedves Kérdező!

Az én férjem is ilyen a tanulásomat semmibe veszi, neki még érettségije sincs.

Műtétem előtt azt mondta menjünk ki a temetőbe nézzünk nekem helyet, több ruhát már ne vegyek stb...Ő ezt viccnek szánta, hát én nagyon nem értékeltem.

Már egy könyvet tudnék kiadni a beszólásaiból. Sőt az anyja temetése után még seggbe is rúgott. Biztos megérdemeltem.

Hiába szólok be neki attól még én nem érzem jobban magam.

2010. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!!! Megdöbbenve olvastam a kérdésedet... nem gondoltam, hogy több ilyen pa***ny is létezik...

Nekem egyszer volt egy ilyen "férfihoz" szerencsétlenségem, aki félcigány volt de nem ez a lényeg mert tiszta fehér böre volt. Na ö viselkedett velem pont így!!! A haverjai elött mégjobban a földbe taposott ezekkel pedig szép lány vagyok ezért senki sem értette miért akar nagyzolni. Engem a fogaimmal csesztetett (picit szabálytalan de nincs rossz fogam), azzal, hogy hájas vagyok (egy gramm zsírfelesleg nincs rajtam csak ugye ahogy ülök gyürödik a bör), meg még nagyon sok csúnyát, inkább le sem írom. És ö ezeken jót mulatott. 3 hónapig bírtam mert belebetegedtem szó szerint. Szerintem sürgösen próbálj meg ezek változtatni, mert nem csak az idegeid mennek rá...tapasztalatból mondom!

Amúgy már az elején is ezt csinálta? Vagy csak újabban kezdte? Kérdezd meg töle, hogy ettöl jobban érzi-e magát. Ez botrány esküszöm...késöbb még rosszabb lesz...

2010. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

13:41-es es miota eltek egyutt?

Azt se tudom, hogy sirjak vagy nevessek. Erre nincs szo!!!

2010. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
77%

(magamból kiundúlva, tuti lekevernék neki egy nagy pofont)


amúgy visszaszólogatnék neki rendesen

2010. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem is bant es csufol sokakszor!!!Es ezt erzelmi bantalmazasnak hivjak!Meg ha kezzel nem is utott meg a csoval jobban lehet bantami!Mint ahogy a mondas is mondja"A nyelv a legelesebb kard!" Nekem olyasmikkel kezdte,hogy tehenem,fat assem(zsiros seggem)igy hivott+elkuronak,meg luzernek hiv folyton!annyira idegesito!meg g*cis bugyinak is hiv,es olyan undorito,meg recskazonak,pedig nem vagyok lusta!!!:-(en amugy a koltozesen gondolkozok! 21/L
2010. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
ja es hozza kell tennem,hogy 177cm vagyok es 68kg,ugyhogy kover sem vagyok!sportos a testalkatom,szoval nem ertem,mirert vagyok tehen?:-S amugy meg ezt nem lehet sokaig elturni,amugy nekem is nagy az orrom,illetve,vekony,de kicsit gorbult,ezzel nem szokott csufolni,de neki csak a kis orru nok tetszenek!mert ha tvben van egy hasonlo orru no akkor rogton mondja,hogy uristen mekkkora az orra ennek,de undorito ez a no!:-SEs akkor megkerdeztem tole,hogy es akkor most en sem tetszem mar?mert nekem se kicsi az orrom!szoval hat ez elegge rombolo hatasu dolog
2010. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
87%
Ne csak gondolkozz a költözésen,hanem tedd meg!Sűrgősen!Ezt tanácsolom minden megalázott nőnek.Nem hinném,hogy nekünk mindet türnünk kell.Főleg az ilyen megalázásokat.Szerintem ennél még a testi bántalmazás is jobb.Kitartást,és sok bátorságot minden nőnek aki ebben a cipőben jár.
2010. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Annak a véleményét osztom aki azt mondja, hogy hagy ott, költözz el. Komolyan, ő tart el? Nem hiszem :) ha 40 év alatt vagy, akkor meg főleg költözz el.


Ez nem vicc, hanem megalázás, mégpedig azért, amit sokat írtak, mert kisebbségi komplexusa van miattad. Egyrészt tanulmányi téren, másrészt valószínűleg valóban okosabb is vagy nála, sőt gondolom sokkal szebb nő vagy te mint amilyen férfi ő.


A szüleid nem mondták annak idején hogy ne menj hozzá véletlenül? :)


Ja és még egy. Szerintem azzal nem mész semmire hogy visszavágsz. Sajnos esetleg tényleg vérig sérted, és nem ez a cél. Akkor esetleg csak utálkozva és haraggal fogtok elválni. mert mindenképpen válás lesz a vége, hacsak nem benyeled a megaláztatást és továbbra is szó nélkül tűröd, de gondolom egyre durvább lesz veld, úgyhogy ez sem megoldás.


Tudod nem az a mérce, hogy más szerint bunkó-e vagy te vagy túlérzékeny. Az a mérce, amit te annak érzel, hiszen te vagy az érintett és a sértett fél. Ha te úgy érzed, hogy bántó amit mond, akkor igenis be kéne fognia a száját. Függetlenül attól hogy esetleg tényleg vannak dolgok amik érzékenyebben érintenek téged, mint ahogy kellene.


De talán még jobb, ha őt rakod ki, megmondod, hogy addig ne jöjjön haza amíg bocsánatot nem kér :)

2010. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!