Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy van egy pár akik együtt élnek és a nő minden hétvégén a szüleinél alszik? Már 1.5 éve kb.

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 11:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
30%
Biztos megunták egymást 4 és fél év alatt. Teljesen elképzelhető. Ennyi idő után már nem biztos, hogy mindig együtt akarnak lenni. Mondjunk inkább járhatnának társaságba.
2015. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
közöd?
2015. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%
Ha azért megy oda, hogy "ne otthon legyen", az természetesen nem normális. Sürgősen el kell kezdeni dolgozni ezen a kapcsolaton.
2015. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ő dolguk, ha ez nekik így jó, senkinek nincs beleszólása.

Mikor én kicsi voltam, kb. 1-2 hét kivételével minden nyarat anyai nagyszüleimnél töltöttem, és anyukám is csatlakozott, miután megkezdődött a nyári szabadsága az iskolában (nekik tovább bent kell lenni, mint a gyerekeknek), apám meg csak hétvégére járt le hozzánk, ő nem vehette ki így egyben a szabadságát, máshol dolgozott.

Apám szülei nem jöhettek szóba, mert apai nagymamám akkor már nem élt, mikor megismerték egymást, apai nagyapám meg már nagyon idős és gyenge volt, mikor megszülettem, hozzájuk ritkábban mentünk, de csak 1-2 napra.

Nekünk ez így jó volt, segítettünk a nagyszüleimnek a háztartásban, kertben, baromfiudvarban. Ők falun élnek, mi városban élünk, így addig is jobb levegőn voltunk, míg ott voltunk kb. augusztus közepéig, akkor anyukámnak már kezdődött a következő tanév.

2015. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%
Mihamarabb kezdjenek el közös programokat csinálni,mert ennek nem lesz jó vége.
2015. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, akik számára ez normális. Bezzeg a férfi, aki mindennap beszél az anyjával, akár csak telefonon is, az anyuci pici fia, ha pedig hétvégente magára hagyná a párját, hogy hazautazzon a szüleihez, mindenféle szarnak elhordanák.

Bezzeg a nő, aki a szabadidejét, a teljes hétvégét a szüleivel tölti, azzal semmi baj nincs...


Szerintem meg egy pár, aki együtt él, ne töltse külön a hétvégéjét. Ha összeköltözöm valakivel, akkor vele élek, nem pedig úgy lakom vele, mint a kollégiumban: hétvégén utazom "haza" onnan. Az az otthon.

2015. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
35%

"Bezzeg a férfi, aki mindennap beszél az anyjával, akár csak telefonon is, az anyuci pici fia, ha pedig hétvégente magára hagyná a párját, hogy hazautazzon a szüleihez, mindenféle szarnak elhordanák." - Írt valaki ilyet?

Mikor én kicsi voltam, még nem volt elterjedt az otthoni telefon, mobil meg még sehol nem volt, de biztos vagyok benne, hogy nem hisztizett volna senki emiatt. Én se tenném, sőt.

2015. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a 6 évből 1,5 éve áll ez fent, gondolom oka lehet. Biztosan nem olyasmi van csak a háttérben, hogy anyucival és apucival akar lenni. Ha így lenne, szeritem a pasi sem tolerálná ezt így 1,5 éve. Állhat a háttérben betegség még, az egyik szülő részéről, vagy esetleg meghalt az apuka és a hölgy átmegy az anyukájához ameddig nem tud talpra állni, vagy segít neki. Lehet, hogy valamelyik szülő szintén beteg és kell otthon a segítség, főzni, takarítani segíteni, bevásárolni esetleg. Főleg ha nem is 1 városban laknak, hanem több km-re, és nem tud 5 perc alatt átérni az ember. De egyébként ha ez nekik így megfelel, akármilyen okból van a nő a szülőkkel, akkor sincs senkinek semmi köze hozzá.
2015. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
A pár egyik tagja vagy? Ha nem, akkor foglalkozz a saját problémáiddal. Ha neked nincs problémád, örülj, mint majom a farkának.
2015. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez a nagyszülőknél nyaralás is időszakos volt, kb. onnantól, hogy én megszülettem, addig, míg nagyobbak lettünk, és elkezdtünk táborokba járni a testvéremmel, akkor már ritkultak, aztán megszűnt. Kicsi korban így volt praktikus (és olcsóbb is).

Nyilván van oka náluk is, hogy mi, az meg rájuk tartozik.

2015. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!