Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit gondolnátok abban...

Szülők! Mit gondolnátok abban az esetben, ha a 21 éves lányotok férfiakat hívna a lakásba, míg ti dolgoztok? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Használt óvszerrel is találkoztam a kukában

2015. máj. 14. 12:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem tudunk semmi biztosat. A húgom (ő csak szimplán buta), a saját egoja építése miatt cserélgette a pasijait nagyon gyakran ill feküdt le velük pár óra ismeretség után. Mindezt olyan gyakorisággal, h abból mások remekül megélnek...
2015. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%

ha az én gyerekem lenne, akkor nyilván lenne vele olyan kapcsolatom, hogy szemtől-szembe megbeszéljük, ne idegenek tanácsát kéregessem a neten.

ha egy férfiról van szó, akkor természetesnek venném, ha több férfiról, akkor nyilván meg akarnám beszélni.

ha úgy alakulna, hogy valamiért prostituált lett, akkor nyilván azonnal kihúznám ebből a helyzetből.

2015. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
21-es, az viszont a szüleid sara, ha a húgod ennyire szeretetigényes, mert az érzelmileg elhanyagolt lányok szoktak ilyenek lenni, pl. akiket a szülő pénzzel töm, de sose kérdezi meg, mi van vele, stb.
2015. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Először meg kéne tudni, hány férfiról van szó. Ha van egy pasija, az oké, de mindenféle idegen ne mászkáljon a házban, nekem legalábbis nem tetszene.

Emberek, azért nem kéne ezt a lányt rögtön qvának kikiáltani. Én annyira nem vagyok járatos ebben, de vannak lányok, akiknek több partnerük van. Nem biztos, hogy prosti. Talán csak felelőtlen, meggondolatlan, elég fiatal még, és nagy kanállal eszi az életet.

Szegény szülőt is könnyű szidni, gondolom a hozzászólók között nincs mindenkinek felnőtt lánya. Sok szülőtől hallottam már, hogy Az én lányom ilyen lesz, olyan lesz, úgy meg lesz nevelve. Egy idő után a gyereknek önálló döntései vannak. Nem minden a szülők hibája. Szegény anyjának épp elég lesz most a kommenteket olvasva azt gondolni, hogy a lánya talán árulja magát..

2015. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy védekezik.
2015. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Egyelőre semmit sem tudsz (vagy legalábbis nem írtad le).


Lehet, hogy szerelmes, tehát párja van, szeretkeznek, csak neked még nem mutatta be őt.

Lehet, hogy könnyűvérű, szívesen megy bele egy éjszakás (délutános?) kalandokba.

Lehet, hogy prostituált.


Ha a helyedben lennék, én nem gondolnék semmit, pláne nem lennék kíváncsi ismeretlen emberek találgatásaira itt a GYK-n, hanem megkérdezném (nem kérdőre vonnám!) a lányomat.

2015. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nálunk a szülők annyit mondtak a ház ahol élünk, nem átjáróház és kb mindig a párunknál voltunk, nem ők nálunk
2015. máj. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Beszéltél már a lányoddal kérdező? :)
2015. máj. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?:)
2016. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!