Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtennétek ezt a saját...

Ti megtennétek ezt a saját lányotokkal?

Figyelt kérdés
2 hónapja férjhez mentem szüleim tiltakozása ellenére (a kifogás h szegény családból való a párom) Esküvő után édesanyám lakásába költözhettünk ami üresen állt.Persze nem nagy örömmel engedte meg. Nekem volt egy kevéske pénzem amiből elmentünk a Balatonra pár napra. Ezt megtudta édesanyám és elzavart minket a lakásából - mondván h semmink nincs ezért nem üdülni, hanem spórolni kellett volna. Most albérletbe kerültünk a lakását meg kiadta másnak.
2015. máj. 15. 19:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
56%
"az a minimum, hogy a balcsis hétvégét halasztom addig, míg anyagilag legalább a lakhatásomat állni tudom" És ha ez hónapokig vagy évekig tart, akkor ne is menjenek szórakozni meg kikapcsolódni? Egész nap dolgozzanak, amikor meg épp nem, üljenek otthon?
2015. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
59%

31: nem csak pénzből lehet kikapcsolódni. Túrázás, piknik, séta ingyen van, de nagyobb városokban is most a jó időben rengeteg az ingyenes szabadtéri koncert/program.

Mi tudjuk fizetni az albérletünket, mégse megyünk nyaralni, mert saját lakásra gyűjtünk. Mégse punnyadunk itthon, szabadság alatt kimegyünk a parkba tollasozunk/piknikezünk, nagyokat kirándulunk a környéken és sétálunk. Távolabbi rokonokat utazunk el meglátogatni, ott ingyen aludhatunk, ők is jönnek hozzánk néha, az is jó program.

Szerinted ha csak párezer Forintos megtakarításod van, akkor azt egyből szórakozásra kell költeni?

2015. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Annak alapján amit írtál, én nem dobtalak volna ki a lakásból. Legfeljebb annyit én is megjegyeztem volna, hogy ha ennyire nehéz helyzetben vagytok anyagilag, akkor valóban nem nyaralni kéne menni.
2015. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!