Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen tájékozatlanok a...

Miért ilyen tájékozatlanok a fiatal családok? Hisz ma már az interneten gyakorlatilag minden információ elérhető.

Figyelt kérdés
Emeljünk ki egy példát. Ahol a családban valaki csak csirkemellet, müzlit, édesítőt és hasonlókat hajlandó megenni, az tudja, hogy valójában mit eszik?

2015. máj. 19. 07:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
gondolom a kerdezo ratalalt valami elmebeteg konteos oldalra mint az antalvali meg az idokjelei, aztan most megvilagosodott muzlitemaban :)
2015. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%
annak értéktelen és ócska a csmell, aki nem tud főzni.
2015. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
44%

nemrég volt fent egy kérdés, ahol egy lány azt kérdezte, hogyan tálalja azt a tényt a barátja szüleivel, hogy ő csak csirkemellet és krémlevest hajlandó enni

gondolom, most ezen van kiakadva

2015. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%
én testépítő vagyok és 600-700 gramm csirkemellett eszem minden nap
2015. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%

"Mivel a csirkének ez a legízetlenebb, leggyatrább része"


Akkor örülj, hogy valaki ezt szereti. Több jut neked a combjából vagy szárnyából, amit kedvelsz, és még olcsóbban is megkapod.

2015. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
56%

én nem vagyok se tanulatlan, se buta.

tudom, hogy hogyan nevelik a hús- és tojásbaromfit, a sertést, a marhát, hogyan fejik a tehenet és hogyan kezelik a tejet, és hogy milyen minősítési procedúrán kell ezeknek átesniük. (ilyen szakmát tanultam.) mégis megeszem, mert szeretem. és amúgy habár messze áll a természetes körülményektől, nincsenek ám olyan szarul tartva, meg nevelve ezek az állatok, mert egyszerűen a jogszabályok sem engedik. nyilván jobb a bio, de teljesen ehetőek a bolti pipik is.

utálom az ilyen embereket, akik megpróbálják az ember étvágyát is elvenni..

nemrég is volt, hogy ettem szépen a joghurtom, odajött a lakótárs, hogy "nem ennéd, ha tudnád mi van benne, tiszta műanyag, mekkora szemét. és a színezékét csigából csinálják" válaszoltam, hogy nem csigából, hanem tetüből, és ettem tovább. de felbosszant, hadd egyem már azt, amit én akarok.

a gumicukor meg állati kötőszövetből van, és? finom és szeretem.

komolyan, mindenbe belekötni :D

2015. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
66%

"ma már az interneten gyakorlatilag minden információ elérhető"


ezen megmosolyogtam. nem kell mindent szent írásnak venni , ami az interneten van.

2015. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%

Mi is csak csirkemellet eszünk. Anyós kertjében kaparásznak a csirkék, ő kelteti tojásból. Müzlit is eszünk minden nap reggelire, bio alapanyagokból állítom össze illetve én szoktam hozzá gyümölcsöt aszalni, ami apu kertjéből való.Kérdező, jó hogy neten utána tudsz nézni, hogy miből van:) Megadnád légyszi a linket, nem tudtam, hogy számon tartják valahol anyós meg apu kiskertjét is!

Amúgy elárulok egy nagy titkot: minden korosztályban vannak tájékozott és tájékozatlan emberek. Amelyik fiatal meg tájékozatlan, annak a kedves szülője is az, mert tőle nem kapta meg gyerekként az alapvető tudást.

2015. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
62%
Én azt nem értem, hogy miért nem mindegy a kérdezőnek vagy bárki másnak, hogy ki mit eszik. Az ember magánügye nem?
2015. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!