Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál a családom mióta munkanél...

Utál a családom mióta munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve nem találok munkát, azóta egyre jobban utál a férjem. Lassan 40 éves házasok vagyunk, több, mint 30 év után kirúgtak a munkahelyemről. Minden munkát elvállaltam, voltam mosónő, könyvelő, takarítottam mióta a szakmámból (diplomás munka 26 évig) elbocsátottak. Azóta mindenki csicskája lettem, mindenki engem ugráltat, de szívesen csinálom, hogy hasznossá tegyem magam. A férjem viszont egyre jobban utál, családom lenéz (mindenkinek jó állása van Hála Istennek), csak én vagyok ilyen semmiresejó feketebárány. Mit csináljak, hogy ne utáljanak, ne nézzenek ennyire senkiházinak? Iszonyú lelkiismeret-furdalásom van, hogy a férjem eltart, szívem szerint szeretnék láthatatlanná válni, utálom magam, hogy ilyen parazita lettem, de sehova sem kellek(:
2015. máj. 27. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a 65 éves anyám,fészbuk cseten állandóan,szmálylizik,meg matricákat küld,ha valamit közzéteszek,ahhoz is matricákat rak :D
2015. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De tényleg, mik ezek a szmájlik? Amúgy meg mitől lennél parazita? Bajban derül ki, hogy ki az igazi társ.
2015. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A fiatalok sincsenek jobb helyzetben,csak szólok!

Én is 1 darab .... sem értem el a Diplomámmal.Elkellett mennem külföldre,megalázó munkát végezni havi 8-900 euróért amiből, fizettem 500-at csak albérletre.Persze 2év után otthagytam.Most én is munkanélküli vagyok...De inkább ez,mint az igazi megaláztatás.Amit gondolom fel sem tudnál dolgozni. :)

2015. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos 60 évesen szinte lehetetlen, h uj munkát találj. Szerintem magadban kellene eldonteni, hogy már igen is megérdemled a pihenést és elég a ház koruli munka (persze ha nincs anyagi problémátok, de írod, h a férjednek is jo állása van).
2015. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!