Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akar elválni a férjem?

Jogosan akar elválni a férjem?

Figyelt kérdés
elég sok a feszültség, vita, probléma mostanság közöttünk.. a gyerek sem jön össze, meg más is... én nyitottabbak pozitívabb optimistább voltam mindig is,ő magába zárkózott, itthon ülős, pesszimista, stb... de valahogy mindig megoldódott... most voltunk bulizni barátokkal, sokat ivott mindenki.. táncoltam mindenkivel, beszégettem, de ennyi. egy pasi megjelölt a neten és írt is hogy milyen jó buli volt és én válaszoltam neki még buli után. és reggel is írt én azóta nem. hiszen férjnél vagyok.. nem mertem elmondani a férjemnek viszont kb három nap mulva kiböktem mert féltem hogy kiderül és ő amúgy is aggódos féltékeny típus, persze régebben volt is rá oka hiszen sok fiú barátom volt sokat jártam bulizni de ennyi.. és most napok óta ideges külön alszik és azt mondta hogy ribi vagyok, biztosan csináltam valamit azzal a faszival, mert nem emlékszem mindenre... de nem történt semmi! és ne hisz nekem. elakar válni.. de nem lehet vele beszélni mert elmegy, kiakad vagy sérteget.. mit tegyek? szeretem, bár néha már elegem van ezekből a dolgokból. de olyan jól megvoltunk az utóbbi pár hétben, és tessék.. ti mit tennétek a helyemben? fussak utána vagy várjak hátha megváltozik a véleménye? vagy hagyjam hogy menjen vagy váljon el?
2015. máj. 28. 22:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%

Először is: eszedbe ne jusson egy ilyen instabil primadonnának gyereket szülni.


Másodszor: a férjed kezeltesse magát mert súlyos önértékelési problémái lehetnek.


Azt már csak halkan jegyzem meg (mert ugrál bennem a kisördög mert én már csak ilyen folyton visszatámadó kekec vagyok), hogy mi lenne ha azt mondanád neki, hogy tudod, mit? Én nem strapálom magam miattad mert téged úgysem lehet meggyőzni legyen neked igazad! Igen lefeküdtem vele sőt az egész brigáddal! Tessék most boldog vagy, hogy igazad lett??? Vagy csak meg akarsz szabadulni tőlem mert neked van nőd csak az alkalmat kerested? Ha felháborodik akkor közöld vele, hogy na te ugyan ezt érzed!

Szerintem érezni fogja az iróniát szerintem maga sem hiszi, amit mond.

Én ki nem bírnám egy ilyen fickó mellett ez már beteges. Ameddig együtt maradtok addig fogja a fejedhez vágni. Nem veled van gondja hanem saját önmagával csak nem látja be.

2015. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Válj el,jobb
2015. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
37%
Ha találsz egy olyan pasit,amilyen most te vagy,akkor már ne gondolj arra,hogy mégis jobb volt a férjem mellett!
2015. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%
Istenem, én úgy bírom azokat az embereket, akik olyan könnyedén azt javasolják, hogy váljcsak el nyugodtan. Ember, hházasságot kötöttél, ha tetszik ha nem, és igen, felelős vagy a kapcsolatért. JÓBAN, ROSSZBAN, EGÉSZSÉGBEN, BETEGSÉGBEN, amíg a halál el nem választ. Nyilván vannak törvényes esetek, mint pl a házasságtörés, életveszélyes kapcsolat, stb, amikor joggal KELL elválni. De nem azért mert hülye idegenek azt tanácsolták a neten. Ahhoz az emberhez az élet köti öt. A házasság és az élet hullámvölgyek halmaza. Lehet hogy csak egy rosszabb időszakban vannak de elmúlik majd ez is. MEG KELL Oldani. Nem eldobni az első percben... Felnőtt ember létetekre esküttesztek eés nem bírjátok felfogni a jelentőségét. Oldd meg! Vállalj kompromisszumot!Segítsd át rajta! Ezért vagytok házastársak hogy néha te dolgozol, néha ő. Mert ha az egyik gyenge, felkarolja a másik. Én nem értem ezt a válós dolgot, komolyan mondom. Na mindegy, többetnem iírok, mert a normálisabb rész úgyis velem ért egyet, a hülyébb meg már a második mondatom után nem tudta hogy miről is írok. Ennyi!
2015. máj. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
40%

"JÓBAN, ROSSZBAN, EGÉSZSÉGBEN, BETEGSÉGBEN, amíg a halál el nem választ."


Ilyen szöveg nincs a polgári szertartáson, és sokan nem vallásosak.


Szóval a kérdező alázkodjon meg, amikor semmit nem csinált? Na ne már.


Adjál neki 2 hetet, hogy átgondolja, de úgy, hogy ez volt az utolsó idegbeteg kirohanása. Vagy kezeltesse magát orvossal.

2015. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
22%

Kedves #14:


AKi veled egyet ért, az normális, aki nem, az meg hülye :D


Inkább nem is írok erről semmit :)

Eddig tartott a nagy megértésed és kompromisszumkészséged :)


Minden egyéb dolgot így "beszélsz meg"? Nekem igazam van, a másik hülye? XD

2015. máj. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
33%

#14!

A magyar nyelvből sok hülyeség kijön ha a szavak alap jelentését nézzük. Védjük a tüzet, a katasztrófát.

Sőt, a tűzzel játszunk is.

Itt a "jogos" szóhasználatot értsd: "érzelmileg,emberileg,erkölcsileg elfogadható-e" kontextusban.(megfelelő helyen aláhúzandó)

A jogos szót nem feltétlenül csak BTK, PTK stb témában használjuk.

A férj is megígérte a jóban-rosszbant, mégis előadja a hisztis nemmondommit.

Kérdező!

Dönts belátásod szerint, de ne puncsolj, ne kérj bocsánatot, hiszen semmi rosszat nem tettél.

2015. máj. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki ezért és így ilyen cirkuszt csinál, annak én egy szót nem szólnék. Sőt még kontráznék is, és kifiguráznám.Higgyen azt amit akar.Te tudod az igazat? Tudod. Megcsaltad? Állítólag nem. Akkor meg? Ha menni akar menjen, legalább megtalálta az ürügyet amire lépni tud. kb. ennyi. Ha a tiéd a pasi, akkor úgyis visszatér. Ha nem a tiéd akkor legalább megspóroltál magadnak egy csomó elpocsékolt időt.
2015. máj. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

"nem emlékszem mindenre"


Fogadni mernék,hogy a lényeg ezekben a részletekben van elásva.


Nemhiába mondta Seneca:


"ab altera parte vocem suam"


"hallgattassék meg a másik fél is"

2015. máj. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

14. - nek én is osztom a véleményét ! Egyesek nagyon könnyelműen vagdalkoznak a szavakkal !

A helyzetet kell orvosolni és az nem jelent egyből egyet a vàlàssal !!!

2015. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!