Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akar elválni a férjem?

Jogosan akar elválni a férjem?

Figyelt kérdés
elég sok a feszültség, vita, probléma mostanság közöttünk.. a gyerek sem jön össze, meg más is... én nyitottabbak pozitívabb optimistább voltam mindig is,ő magába zárkózott, itthon ülős, pesszimista, stb... de valahogy mindig megoldódott... most voltunk bulizni barátokkal, sokat ivott mindenki.. táncoltam mindenkivel, beszégettem, de ennyi. egy pasi megjelölt a neten és írt is hogy milyen jó buli volt és én válaszoltam neki még buli után. és reggel is írt én azóta nem. hiszen férjnél vagyok.. nem mertem elmondani a férjemnek viszont kb három nap mulva kiböktem mert féltem hogy kiderül és ő amúgy is aggódos féltékeny típus, persze régebben volt is rá oka hiszen sok fiú barátom volt sokat jártam bulizni de ennyi.. és most napok óta ideges külön alszik és azt mondta hogy ribi vagyok, biztosan csináltam valamit azzal a faszival, mert nem emlékszem mindenre... de nem történt semmi! és ne hisz nekem. elakar válni.. de nem lehet vele beszélni mert elmegy, kiakad vagy sérteget.. mit tegyek? szeretem, bár néha már elegem van ezekből a dolgokból. de olyan jól megvoltunk az utóbbi pár hétben, és tessék.. ti mit tennétek a helyemben? fussak utána vagy várjak hátha megváltozik a véleménye? vagy hagyjam hogy menjen vagy váljon el?
2015. máj. 28. 22:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23%

Ha nem emlékszel mindenre, akkor valamilyen tudatmódosító hatása alatt álltál.

Az, hogy a vidéki baroneszek neked adnak igazat, rajtad nem segít.

A férjednek van igaza!

2015. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
62%

Én még mindig a 14-es vagyok. Írok még egy kommentet hogy még jobban le tudjanak pontozni! :D

Egyébként Kérdező: Ez a TE életed, ez a TE házasságod, ezért a döntés is a TIÉD. Jó dolog ez a gyk, meg minden, meg is tudod kérdezni hogy a nyuszikádnak milyen eledelt adjál meg hogy hány tojást rakj a palacsintába - de nehogy már élet-halál kérdésekben ez legyen a mérvadó!

Ha már annyira külső véleményt szeretnél, mert néha az is kell, és néha sokkal többet segít mint az ember saját rigolyái odabent, akkor kérdezz meg szülőket, barátokat, ismerősöket, testvéreket, akik legalább nagyjából átlátják az egész kapcsolatot, és tényleg a valósághoz közeli tanácsot tudnak adni. Egy ilyen kérdés alapján gyorsan ítélkezünk, stb, de kíváncsi vagyok én hogy hány házasság/párkapcsolat ment tönkre, mert a kérdező fülébe elültették a vadidegen emberek a bogarat, és onnantól már be volt dilizve a párjával, és hát persze hogy tönkrement.

Szóval magadra hallgass, és a párodra! Beszélgessetek, kérdezd meg, hogy mivel tudnád ezt helyre hozni, és hogy ő mit hajlandó ezért tenni? Mondd el neki, hogy lehet hogy hibás vagy egy kicsit, de már nem így csinálnád a dolgokat, és nem azért mert történt valami, hanem azért, mert látod hogy ez ilyen fájdalmat okozott neki.

Nem Shakespearet kell játszani, nem azt mondom, de sztem még a leghülyébb ember is felfogja ezeket az értelmes szavakat legalább egy kis részben, főleg ha a feleségétől hallja. Szóval beszélgessetek minél többet, vagy ne hagyd magad lerázni, ha meg végképp kiborul a bili akkor meg fújj te visszavonulót, és onnantól megint más tészta, eldöntitek...

2015. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem sosem szeretett,és ez most jó ürügy, hogy elváljon tőled.


Te minek maradnál olyan ember mellett,akivel nem vagy boldog és mégcsak nem is bízik benned?

2015. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%
Aki úgy gondolja, hogy "jóban-rosszban, míg a halál el nem választ", az úgy mégis miért? Mert csak? Mert megmondta a pap? Mert az úgy helyes és kész? Ha van gyerek, akkor a gyerek érdekében fontolóra lehet venni, hogy mi a jobb megoldás. Ha nincs gyerek, akkor semmiféle ok nincs arra, hogy két erősen különböző ember, akik valamikor aláírtak egy papírt, örökre együtt maradjon mindenféle kompromisszumok árán boldogtalanul, ahelyett, hogy mindenki megtalálná a maga párját, akivel tényleg boldog lehet. Az egyházon kívül semmi nem írja elő, hogy az ember köteles röghöz kötni saját magát értelmetlenül.
2015. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%

Ha a 3.-ik fél nem jelent volna meg, akkor nem is irtál volna ide.Ja,hogy sokat ittál,nem emlékszel semmire,mindenkivel táncoltálstb.,gondolom ez már a férjednek is sok volt.

Végeredményben hozzád egy bulizós pasi való, a férjedhez viszont egy hü feleség!

2015. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is az volt az első gondolatom, mint 1-nek, hogy lehúz téged. Ráadásul még féltékeny is. Én nem bírnám vele, de te tudo. Amúgy szerintem biztos nem akar elválni, valahol ő is tudja, hogy nem történt semmi, csak meg akar törni lelkileg.
2015. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!