Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy anyám nem köszöntött meg gyereknapon? Milyen, ha egy családban valaki csak kapni akar, de adni nem tud?

Figyelt kérdés
Bezzeg apukán soha nem felejti el.

2015. jún. 1. 08:58
1 2 3
 11/27 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Azért én úgy gondolom, anyádtól kaptál te már éppen eleget eddigi életed során.
2015. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, en 40 éves vagyok, de apám sosem köszöntött fel se gyereknapon, se nonapon és tuleltem
2015. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi nem ünnepelünk se gyereknapot se nőnapot se névnapot. Szülinap, karácsony, esetleg anyák napja. Minden nap szeretem a gyerekem és bármikor csinálhatok neki gyereknapot.
2015. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
40%

Engem csak nagymamám szokott felköszönteni gyereknapon. Többiek sehol semmi. Nem mintha igényelném amúgy, mert nem látom sok értelmét most ezen durcizni :)))

VISZONT mikor tavaly szülinapomkor hamarabb felköszöntött egy barát mint a vérszerinti rokonom... az már igenis rosszul esett !


20l

2015. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, mikor még gyerekek voltunk, nem volt szükség ilyen napok tartására, mert mi mindig, minden nap odafigyeltünk egymásra. Sőt, ez most is így van.

Értelmetlen egy napot kinevezni erre egy évben, ha egyszer az emberek együtt élnek, és természetes, hogy mindig próbálnak kedveskedni, segíteni a másiknak. Mindig mentünk/megyünk programokra, azt főzünk, amit a másik is szeret, ha csokit hozunk, mindenkinek...

Nem kell ehhez speciális napnak lennie.

29/N

2015. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Minket sem köszöntöttek fel soha, sőt, egészen mostanáig fel sem mertül bennem, hogy fel kéne vagy bárkit is felszoktak :D
2015. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy fel kéne köszönteni a gyereket :D Nekem egész életemben annyiban merült ki a gyereknap, hogy az általános iskolám a gyereknap környékén egyik napra kibérelte a helyi strandot, és az egész suli kiment strandolni.

Szüleimmel sose volt semmi gyereknapon. Meglepődtem mikor olvastam a kérdést, fel se merült bennem eddig, hogy kellene köszönteni ilyenkor.

Hagyjad rá. Nem nagy cucc a gyereknap.

21/L

2015. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%

28 vagyok, de így is felköszöntött. :)


És igen, az év többi napján is ugyanúgy szeretget, ugyanúgy szervezünk programokat.

2015. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg annyit se mondott középsulis ballagásomkor, hogy bikmakk. Családi összeröffenés sem volt, most pillogok sok év után, hogy az pedig szokás.
2015. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy dolgozzam fel"

nekem ez kicsit sok már:D mit kéne ezen feldolgozni?

nekem is csak addig volt tartva, amíg kicsi voltam. aztán megszűnt ez is és a húsvéti nyuszi is. túléltem:D

2015. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!