Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy anyám nem köszöntött meg gyereknapon? Milyen, ha egy családban valaki csak kapni akar, de adni nem tud?

Figyelt kérdés
Bezzeg apukán soha nem felejti el.

2015. jún. 1. 08:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne nekem is ez lenne életem legnagyobb traumája. Nálunk 10 éves korom óta nincs gyerek nap
2015. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

ÖÖ.. gyereknapon szokás felköszönteni? :D


26 évem alatt ez bizony kimaradt :D

Jó, mondjuk mi unortodox módon névnapot sem ünneplünk ..

( belegondolva, karácsony-húsvét-születésnapok (+ ameddig anyu élt, anyák napja) vannak ünnepelve )

2015. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
90%
Komolyan egy gyereknap? Most mondjuk a háttér szoriba nem avattál be, de hogyha az év többi napján azért nagyjából megadja neked, amit szeretnél szerintem nincs amiért kiakadni egy gyereknapért. Engem utoljára 5 éves koromban vittek el vattacukrozni, s az is annyi volt. Szerintem aki meghaladta a 6 évet, annak nem kellene ekkora tragédia legyen egy gyereknap kihagyása.
2015. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%

Feldolgozni? Mit kell ezen feldolgozni?


Minket fel szoktak köszönteni telefonon, néha még kapunk is valamit, most pl. csirkét a nagyszülőktől.


Viszont ha kimaradna, akkor se lenne semmi. Én pl. teljesen elfelejtettem, hogy gyereknap van és nem is értettem, hogy nagypapám miért hív kora reggel.


És te is csak kapni akarsz?

2015. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
85%
Mit kell ezen feldolgozni? Ne adjuk már elő a hattyú halálát, úristen. Gyereknap, oké, nagyszerű, de megy az élet tovább és nem érdemes ilyen apróságokon fennakadni. Nekem például fel sem tűnt, hogy gyereknap van, sőt szerintem a környezetemben szinte senki sem tartja fontosnak vagy nem is tud róla egyáltalán.
2015. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
69%

Ezen egyszerűen nincs mit feldolgozni. Engem sohasem köszöntöttek fel gyereknapon soha, és látod, még élek.

14/L

2015. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
van olyan,hogy gyereknap?Ma is tanultam valami újat.
2017. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!