Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötlet?! Nagykorú vagyok de a...

Ötlet?! Nagykorú vagyok de a szüleimmel élek akik megtiltoták h dolgozzak.

Figyelt kérdés
holnap munkába megyek. az első munkanapom és este 11-ig vagyok. nagykorú vagyok de a szüleimmel élek akik megtiltoták h dolgozzak. mit mondjak nekik mit csinálok holnap egész nap késő estig? úgy h a telefont nem fogom tudni felveni. egyébént 11 már késő este? szerintük már 8 óra éjszaka....
2010. febr. 26. 22:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
43%
ja és mellesleg a tesóm jövőre megy főiskolára,és nem is volt kérdés,hogy mellette dolgozni fog,ugyanis a szüleim nem tudják finanszírozni azt a több százezer forintot,amit fizetni kell. de gondolom ez nálatok nem volt baj. csak ez a baj,hogy az ilyen emberek lenézik azt,akiknek nincs pénzük a gyerekeit finanszírozni és "neadjisten" elküldik dolgozni. ja és biztos labdába se rúghat a te két gyereked mellett,mert ő bizony egy NO NAME főiskolára fog járni.. hát ez van
2010. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudsz ekkora gyűlölettel a szívedben élni? Ajánlom,olvasd el a farkas és a mókus című mesét.Fiatal létedre egy gyűlölködő,megkeseredett ember vagy. Szomorú, csak sajnálni tudlak.
2010. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
15:50 - És tudod, mit, még így is igaza van. És tudod, miért? A hozzád hasonló szülők miatt, akik azt hiszik, hogy az élet olyan pofonegyszerű, ahogy nekik bejött. Nem mindenkinek jön be úgy az élet, mint nektek. Ti nyerő lapokat húztatok, de nem mindenkinek jutottak jó lapok a pakliból. Jobb lenne, ha elgondolkodnál ezen. Ti szerencsések vagytok, de nem mindenkinek adatik meg ugyanez.
2010. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Igazatok van. Szerintem is utálni kell az olyan szülőket, akiknek a legfontosabb céljuk a gyermekükből embert nevelni,nekik tőlük telhetően mindent megadni. Pontosan azért van csak két gyerekem, mert tudtuk, hogy őket becsületesen fel tudjuk nevelni. No Isten áldjon benneteket, gyerekek!
2010. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A tisztességes emberré nevelésbe az én értelmezésem szerint nem tartozik bele az, hogy lenézem azt, aki "noname" suliban szerzett diplomát vagy "merészelt dolgozni" tanulás mellett, vagy hogy automatikusnak veszem, hogy bemondás alapján felveszik a jó nevű egyetemen tanultakat, függetlenül a valós tudástól.
2010. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
hát szépen elkalandozott a topic.... ami engem illet annak ellenére h nem engednek dolgozni a szüleim nem gazdagok. ami a továbbtanulást illeti megmondtak h nem tudják fizetni. ennyi volt. felneveltek de anyagilag nehéz... nemhogy a továbbtaulás de a minden napok is számlák, apu gyógyszerei, kaja, egyebek... ezért is akarok már dolgozni h ha tényleg fog kelleni könnyebb legyen tapasztalattal a hátam mögött.
2010. febr. 28. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!