Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket anyósom?...

Miért mond ilyeneket anyósom? Hogy állíthatnám le finoman?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy anyósom nálunk volt ebédelni. Beszélgettünk erről-arról, férjem cégéről, és az én munkámról is. Nem panaszként, de mondtam, hogy bizony nagy a felelősség, meg mostanában sokat kell dolgozni az évzárás miatt (vezető beosztásban dolgozom, a beszámolót én írom alá). Erre nekiesett a férjemnek, hogy miért kell nekem ennyit dolgozni, nem vagyunk mi erre rászorulva stb. A férjem persze megmondta neki, hogy meg ne halljon ilyen hülyeséget mégegyszer, mi van, ha tönkremegy a cég, vagy őt baleset éri, megyünk a gyerekkel az önkormányzathoz segélyért? Erre mama felhúzta az orrát, azóta az egész faluban szidja a férjemet, hogy "mennyit dolgoztatja azt a szegény asszonyt" (mármint hogy engem), meg milyen "anyagias".


Most attól tartok, hogy azt fogják hinni, hogy én panaszkodom, pedig nekem jó így, szeretem a munkám, meg tleg biztonságosabb, hogy nem csak 1 lábon állunk. Nagyon szeretem egyébként anyósomat, hogy adhatnám FINOMAN tudtára, hogy ezzel csak árt nekünk? Mondatm már neki, hogy bírom én, de azt mondta, hogy én csak a férjemet védem...


2010. febr. 27. 12:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ! beszéltem vele, most már megenyhült, de ahhoz ragaszkodik, hogy hétköznap ő főz nekünk is, hogy ne terheljem még ezzel is magam :) tényleg szerencsém van vele :)
2010. márc. 20. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!