Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális viselkedés tőle?

Ez most normális viselkedés tőle?

Figyelt kérdés

Egyész nap otthon vagyunk a kicsivel és nagyon unalmas sokszor, el szoktunk menni csavarogni, sétálni. A férjem , ha dolgozik nem mindig ér haza időben, vezénylik ide-oda, tegnap pont melózott és azt mondta este 7 előtt tuti nem ér haza. Hát így elmentem kicsit vásárolgatni, csavarogni a törrpével fél 4 felé. A férjem persze közben hazaért 6-kor és összekaptunk telón ugyanis, amikor hazaért, nem voltunk itthon a kicsivel és sajnos nem vitt lakáskulcsot magával így nem tudott bemenni, várnia kellett ránk kb fél-1 órát. Mondtam neki, addig menjen el a tesójához, ő otthon van 5 háznyira tőlünk laknak, sietünk haza. Nem hittem hogy hamarabb érkezik, másrészt meg nem tudtam azt sem, hogy nincs nála a kulcsa. Nagyon pipa lett, hogy miért nem vagyunk itthon, mi az, hogy szó nélkül elmegyünk csak így valahova...

Nem is szólt hozzám, se a kicsihez, csak amit muszáj volt, csak veszekedett, sértegetett, mondtam neki, akkor inkább ne is beszélgessünk, ha ő csak bántani tud. Azt mondta, hogy jó, hogy engem ennyire nem érdekel, hogy ő kint szobrozott az ajtóban, mert én nem szóltam neki, hogy elmegyünk. De hisz mit tehetnék még? Mondtam bocsi, de nem tudtam, hogy nincs kulcs és azt sem, hogy hamarabb jön, ő is szólhatott volna. Még ma is ezen vitázott, borzasztó bunkón viselkedik, csapkodott, durrogott, hogy marha jó én nem foglalkozok vele....

Nem értem. Mondtam neki, hogy most akkor egy hétig ezen fogunk veszekedni, miért nem felejtjük már el, nem kell ezt így túldramatizálni, már így alakult. Máskor el tud menni bárhová, beülni a haverokhoz, most persze itt ácsorgott a lakás előtt, engem meg egyfolytában piszkál.

Tényleg ez akkora tragédia??


2010. febr. 27. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy előfordulhat bárkivel, hogy rossz napja van.. de ezek után legalább kérjen bocsánatot. ha sokszor csinálja ezt, szerintem mindenképpen ülj le vele beszélgetni nyugodt körülmények között és hozd fel a témát.. vagy utalj rá hogy így nem lehet veled bánni..
2010. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon önfejű, számára ez tök normális dolgo, hogy leüvölt, meg többször megbánt és levegőnek néz. Beszélgetni ilyenekről nehéz vele, mert nem látja be, ha bántón viselkedik. Vagy ha mégis szóváteszem, akkor napokig hallgathatom, hogy ilyet csinálhatok, ezt azért mondhatom ugye? Olyan gyerek!!
2010. febr. 27. 20:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, tudom miről beszélsz, nekem is volt ilyen ismerősöm nem is egy. Azt viszont nem tudom hogy mi lehet a megoldás mert nekem az ilyen ismerőseim elkényeztetett egykék voltak, nekik az egojuk körül forgott minden, elég kiborítóak tudtak lenni, de azért persze szerettem őket mert az egyik a legjobb barátnőm volt egy időben. Nálatok is ez a helyzet, nem? Szeretitek egymást (gondolom), csak nehéz eset a férjed.
2010. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdezem: ki ment hozzá feleségül és miért?
2010. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 agi91babe ***** válasza:
Tipikus katonaembernek tűnik....mindegyik ilyen akiket ismerek sajnos magánéletükben. Édesapám dettó. El is váltak anyával. Nektek sem jósolok sokkal jobb jövőt ha van egy kis önbecsülésed és egy lábtörlőnél több tiszteletre vágysz, nem csak a szülőgép meg házirobot szerepre...
2013. jan. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!