Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy 18 éves lány...

Tegyük fel, hogy 18 éves lány vagy, előtted áll az élet, és kiderül, hogy nem lehet gyereked. Mit tennél? Megváltoztatnál valamit a jövőképedben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 22:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom mit tennék, nem voltam még sose ilyen helyzetben. Erről pedig csak az tud hitelesen nyilatkozni, aki valóban meddő. Valószínűleg semmi nem történne. Sosem voltam különösebben családcentrikus, legalább nem kell szülnöm meg pelenkáznom. VAlószínű örökbefogadnék.
2010. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
Abbahagynám a fogamzásgátlót és más tök jó dolgokra költeném az árát. A többivel ráérek később foglalkozni.
2010. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%
Örülnék, hogy nem kell védekezéssel bajlódni a barátommal, és legfeljebb örökbefogadnék.
2010. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
52%
köszi a lepontozást, azt hittem, az a lényeg, hogy mindenki leírja a saját szemszögéből adódó egyéni véleményét. majd máskor írjátok oda, hogy milyen válaszoknak kéne születniük. 22:43-as voltam
2010. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul vettem, hogy most valamiért erre a megállapításra jutott az orvos. Nem változott semmi.
2010. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%
Engem is lepontoztak...Úgy látszik nehéz elképzelni hogy valaki nem akar gyereket.
2010. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

én nem pontoztam senkire, elfogadom hogy van, aki alapból nem szeretne gyereket, na meg én is örülnék ilyen szempontból, hogy nem kell védekezni.

én viszont eléggé összeomlottam, és szeretném ha olyanok is válaszolnának még páran, akiknek a gyerek jelentette volna az életet... mert nekem ez volt életem egyik nagy vágya, és most nem tudom, hova tovább, és mit kezdjek az életemmel. örökbe fogadni semmiképpen sem szeretnék, az lett volna a lényeg, hogy én szüljem meg... :(

2010. febr. 27. 23:46
 18/31 anonim ***** válasza:
56%
Én pl. nem is vágyok se gyerekre se együttélni valakivel. Egy tartós partnerkapcsolatot keresek, különéléssel. 30/F
2010. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vagyok az ikres kismama! Szerintem nyugodj meg még van esélyed aztán idősebb korodban lombikkal lehet hogy lehet még gyereked de akár természetes úton is! Vigyázz magadra és ne add fel a reményt! Van ismerősőm akinek műtétek után mondták hogy soha nem lehet gyereke már nem is reménykedett de 32 évesen teherbe esett és minden gondnélkül szült egy kislányt aki most 14 hónapos! Mindig van remény és csodák is a babaák magukba csodák és hidd el eljönnek! Egy pici örökbefogadott babát is lehet ugyan uyg szeretni! Sok sikert és kiatrtást én szoritok neked tudom mit érezhetsz most én 10évig éltem ebben a tudatban!
2010. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyokaz enyém is lepontozásra került úgy látszik valakinek semmi sem jó:D
2010. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!