Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a párotok reakciója ha...

Mi a párotok reakciója ha haragszol rá jogosan? V kikérsz magadnak valamit?

Figyelt kérdés

én az extől és a mostani páromtól is vagy zsarolást kapok cserébe, pl nem jön haza 3 napig, vagy hasonló, vagy még neki áll feljebb, ő sértődik meg, stb-t.


ez lenne a norma?


2015. jún. 9. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

3 napig nem megy haza??

Akkor többet ne is jöjjön.

Ha a te lakásod, akkor dobd ki, ha az övé, költözz el.


NEM értem, hogy nők miért alázzák meg magukat ennyire.

2015. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem a norma, csak ostoba nőknél, akikkel ezt megteheti az a paraszt, akit a nő választott "párjául".
2015. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Mi a párotok reakciója "


És te őt még a párodnak hívod :D


Sajnálatos gyerekszobád lehetett, hogy ilyen gagyi kompromisszumba belemész.

2015. jún. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kér. Az milyen párkapcsolat, ahol zsarolás van, még nem megy haza? Akkor lenne vége a kapcsolatnak, amikor először ilyet tenne
2015. jún. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

csak érdekes volt, hogy nem is egy embertől kapom ezt.


az exszel olyan balhé volt, ellenkezett, ordibált, azt mondta bizonyítsam a hibáját, akkor még ő kér bocsánatot, hát a szeme elé raktam, erre elpirult, és otthagyott és lement sörözni utána meg mintha nem történt volna semmi. bocsánat kanyarban.


meg mindig ezzel szembesülök, mintha én nem lehetnék megbántva a végén őket kell engesztelni..

2015. jún. 10. 08:57
 16/19 anonim ***** válasza:
15 Tudod ki engesztelné..
2015. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kikérni sosem szoktam semmit, tisztán játszunk tudjuk mi fér bele a másiknak és mi nem. Ha jogosan haragszom bocsánatot kér és engesztel. Olyanra nem emlékszem, hogy nem jogosan megorroltam volna rá, ő se mondott még ilyet nekem. Egyszer volt, hogy részegen olyan stílusban írt ami sértő, még fél évvel ezután is felhozza, hogy soha többet nem csinál ilyet.


Ha valamiben nem értünk egyet, akkor higgadtan türelmesen szoktuk megbeszélni.

2015. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Annyi még, hogy ordibálni sose hallottam (illetve csak koncerten a tömegbe, de velem soha). Én se kiabáltam még egy párommal se. Szerintem ez ego, intelligencia, türelem és nevelés kérdése.
2015. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ha ilyen pasikat fogsz ki magadnak, akkor baromi rossz helyen keresgélsz.


Amúgy az enyémnél párszor volt olyan az elején, hogy elkezdte magyarázni, hogy túlzom meg túlérzékeny vagyok, de aztán amikor elbeszélgettünk, akkor megértette. Azóta nem mond ilyeneket, és most már azonnal észbe kap, ha nem úgy viselkedik, ahogy kéne. (és nem, ezt nem hisztizéssel meg zsarolással értem el)

2015. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!