Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egyetem mellett...

Szerintetek egyetem mellett mennyire nehéz egy gyereket szülni/nevelni?

Figyelt kérdés

Milyen hatással van az egyetem a gyerekre, és a gyerek az egyetemi tanulmányokra ? Hogy bontakozik ki szerintetek a hétköznapokban ez ?

Mondjuk egy fiu-lány párost képzelünk el ,és mindketten egyetemisták.


2015. jún. 21. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%

Levelezőn szerintem lehet csinálni. Nappalin egyértelműen nem, hiszen nincs kire bízni a gyereket ennyi időre.

Én lediplomáztam és a mesterképzést is elvégeztem, majd dolgozni kezdtem. Teherbe estem, illetve a cégem befizetett egy két éves szakmérnöki képzésre, hogy hasznosan teljenek az otthoni évek is. Mivel az egyetem 120 km-s körzetben volt, ezért nem volt vészes autóval reggel nekiindulni, de ha hosszabb napjaim voltak, akkor inkább ott aludtam, addig a férjem vigyázott a lányunkra, napközben pedig a nagyi, később bölcsibe ment. A bölcsit fenntartottuk akkor is, amikor én nem voltam iskolában, de ilyenkor csak ebédig volt bent, nekem is jól jött ez a kis idő utolérni magam és neki is tetszett a gyerektársaság.

A párom, barátok és szülők segítségével én azt mondanám, hogy havi egy hetet simán ki lehet húzni és a tanulás is lazán megvan mellette. Nem állítom, hogy könnyű, de meg lehet csinálni.

2015. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!