Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám mindig...

Mit tegyek? Anyám mindig azzal jön hogy a barátom kihasznál engem csak én hülye vagyok és nem veszem észre, meg valahol elbizonytalanít hogy állandóan ezt hajtogatja de főleg nem bírom elviselni hogy ezeket kell hallgatnom mindig.

Figyelt kérdés

Olyan dolgokkal jön hogy mostanában gyakori viszonylag hogy a barátommal pl fagyizást,sörözést én fizetek ha neki nincs pénze de nem erőlteti rám vagy ilyesmi.

Tudni kell hogy volt egy nagy vitánk ami után 1 hetes szünetet tartottunk hogy elgondolkodjunk mindketten hogy akarjuk-e ezt még,arra jutottunk hogy igen,mondta a barátom hogy akkor szépen kialakul majd újra6,és most van néhány nap amikor nem alszom náluk illetve nem találkozunk mindennap csak minden 2.nap 2-3 órára.És anyám még azzal jön hogy azért használ ki mert nem találkozzunk mindennap meg hogy csak azért nem aludhatok most ott mert nincs pénzem(amit nem tudom honnan vesz mivel holnap is ott alszok meg sokszor volt hogy ott aludtam úgy hogy nem volt pénzem),meg azért mert mondja a barátom hogy este 8 után már ne hívjam de szerintem ezek nevetséges indokok vagy ti is arra gondolnátok hogy kihasznál?



#anya #szülő #kihaználás
2015. jún. 22. 22:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
17%

Majd később belátod, hogy anyukád neked akar jót. Mit akarsz egy olyan pasitól, aki dolgozik, nem is egyedül él, tehát nem egyedül tart fenn egy háztartást, de elnézi, hogy a barátnője fagyiztassa, meg söröztesse??!! Női dolgokkal kényeztesd, vigyél neki házi sütit, meg ilyenek, de ne nyilvános helyen fizess egy pasinak, te jó ég! És elfogadja?

Az meg tényleg nevetséges, hogy meg kell kérnie, hogy ne hívd. Rezgőre nem lehet a telefont állítani, igaz? Meg állandóan Te hívogatod, hogy ennyire zavaró, ha néhányszor rátelefonálsz? Várj, kitalálom, telefonálásra sincs pénze, és ő nem hív...

2015. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
55%

Na várjál. Felnőtt emberekről van szó gondolom, ha dolgoztok meg söröztök. Már egyszer szakítottatok is, újra összejöttetek, de szex még nem volt...?

Hát te nem látod a fától az erdőt tényleg. :D Néha meghívhatod valamire - micsoda kegy, aztán egyszer hátha szétteszed már végre neki, egyébként meg nem kíváncsi rád, nem érdekli a napod, ne beszélgessetek. Ez még pajtásszerelemnek is kevés. Meg oké, hogy néha te fizetsz, semmi gond. De ő is vissza szokott hívni? Ha spórol is, néha egy fagyira csak meghívhatná a nőjét... ha erre se hajlandó, az azért elég sokat mond szerintem. Meg az ottalváshoz miért kéne pénz? A szex még ingyen van jó esetben, még szép, hogy ottalhatsz. :D

Nem tudom, hogy vagy vele, de én nem sokáig hagynám, hogy hülyére vegyenek... de ahogy jól esik. Csak aztán ne csodálkozz, ha pofára esel.

2015. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
68%

Gyakran alszol náluk, de még sosem feküdtetek le :)

"Férfi" létére neki teljesen oké hogy te állandóan meghívod, na de ő mikor hív meg téged? Remélem, más alkalmakkor nem felesben fizettek, mert az lenne még gyönyörű!

Este 8 után ne hívd - ő mikor hív téged? -, 2-3 órát töltötök együtt, gondolom azt is valahol a pénzed költve vagy ingyen programként, még jó, hogy kihasznál!

Ha ennek tetejében nem egy hónapnál fiatalabb a kapcsolat és valóban be sem próbálkozott, akkor pláne nem akar tőled azu égvilágon semmit.

Mit lehet ebben kapcsolatnak nevezni?

2015. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
8%
Ugyan hagyjátok! Leíartatok neki mindent, szépen összefoglalva, hogy miért is nem korrekt ez a srác, ő meg nem is válaszolgat már itt. Fülig szerelmes a lány, ellepi az agyát a rózsaszín köd, és mivel nem azt írtátok amit hallani szeretett volna, ezért most haragszik a világra! :)
2015. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Az első hogy nem "haragszom a világra"hanem most jöttem csak fel az oldalra tegnap óta.

Ez csak ideiglenes hogy minden 2.nap 2-3 óra,max egy hónap,aztán visszatér majd minden oda ahogy a szünet előtt volt.

Volt hogy ő hívott meg,irtam hogy mostanában(nem tudom pontosan max 3 hónapja) van ez igy hogy gyakran fizetek én.Egyébként én nem dolgozom,de jobban állunk anyagilag mint ők.

Nem fogom kidobni azért mert nem egyedül él,mivel ezt az elején is tudtam,nálam ez nem kizáró tényező.És de igen,szinte egyedül tart fent egy háztartást,ugyanis az anyja nem kap nyugdíjat mert nincs meg az elegendő ledolgozott éve,tehát a barátom fizetéséből tartják fent a háztartást,néha a bátyja ad még nekik valamennyit.Igen,most nincs feltöltve a telefonjuk,mivel most épp igy állnak náluk a dolgok anyagilag.

Nem szakítottunk,szünet volt.Nem "meghívhatom valamire"van hogy én akarom hogy fagyizunk vagy valami,és akkor meghívom,igen,volt hogy rákérdezett pl ha amúgy is egy boltban vagyunk hogy megihatnánk valamit ha nekem tényleg nem gond...ez akkora nagy probléma lenne?

Szoktunk beszélgetni,mert fel is szoktam hívni,meg át is szoktam menni mint ahogy írtam is,és olyankor beszélgetni szoktunk.Azt már írtam hogy volt olyan több alkalom is mikor ő fizetett.

Pont azt írtam az ottalvásról hogy anyám mondja hogy most azért nem aludhatok ott mert nincs pénzem,de ezt nem tudom honnan veszi mert nemsokára megint ott aludhatok mint ahogy a szünetünk előtt volt(és nem néha-néha mint ahogy valaki irta,mert egyébként amikor átmentem mindig ott aludtam)és egyébként sokszor aludtam úgy ott hogy nem volt pénzem,vagy volt,de nem akarta egy szóval sem hogy bármit is vegyek.

Nem arról van szó hogy nem próbálkozott,de mondtam hogy én még nem akarom,ő meg vár rám,ennyi.

Majdnem 1 éve vagyunk együtt.

Nem fogok egyik pillanatról a másikra dönteni,azt lehet meg is bánnám,szóval átgondolom a dolgokat.

2015. jún. 23. 17:27
 26/34 A kérdező kommentje:
Igen,valaki kérdezte hogy hány évesek vagyunk.Én 19 ő meg 23.
2015. jún. 23. 17:28
 27/34 anonim ***** válasza:
44%

"Ez csak ideiglenes hogy minden 2.nap 2-3 óra,max egy hónap,aztán visszatér majd minden oda ahogy a szünet előtt volt. "


Álmodj királylány.....

Nem is feküdtetek le ennyi idő után??

Inkább menekülj, mert ez egy beteg "kapcsolat".

23 évesnek nincs szüksége szexre? Vagy mással bonyolítja? Valami itt nagyon nem kóser.

2015. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
55%

"sokszor aludtam úgy ott hogy nem volt pénzem,"


MIért, talán fizetsz ezért máskor? :) :D

És még szex sincs? A hónap vicce :)

2015. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
15%
Több, mint 3 hónapja vele vagy, együtt alszotok, és semmi szex? Nem gyanús ez neked? Mert normálisnak nem mondanám...
2015. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Van esélye hogy kihasznál és nem is akarok olyan kapcsolatban maradni ahol hülyének de ez a szex téma,mindenhogy bele lehet kötni,először azt írta valaki hogy a szex miatt van velem,mikor meg kiderült hogy nem feküdtem le vele akkor meg arra vár hogy széttegyem a lábam egyszer/biztos megcsal amiért nem erőltette rám...
2015. jún. 23. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!