Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám mindig...

Mit tegyek? Anyám mindig azzal jön hogy a barátom kihasznál engem csak én hülye vagyok és nem veszem észre, meg valahol elbizonytalanít hogy állandóan ezt hajtogatja de főleg nem bírom elviselni hogy ezeket kell hallgatnom mindig.

Figyelt kérdés

Olyan dolgokkal jön hogy mostanában gyakori viszonylag hogy a barátommal pl fagyizást,sörözést én fizetek ha neki nincs pénze de nem erőlteti rám vagy ilyesmi.

Tudni kell hogy volt egy nagy vitánk ami után 1 hetes szünetet tartottunk hogy elgondolkodjunk mindketten hogy akarjuk-e ezt még,arra jutottunk hogy igen,mondta a barátom hogy akkor szépen kialakul majd újra6,és most van néhány nap amikor nem alszom náluk illetve nem találkozunk mindennap csak minden 2.nap 2-3 órára.És anyám még azzal jön hogy azért használ ki mert nem találkozzunk mindennap meg hogy csak azért nem aludhatok most ott mert nincs pénzem(amit nem tudom honnan vesz mivel holnap is ott alszok meg sokszor volt hogy ott aludtam úgy hogy nem volt pénzem),meg azért mert mondja a barátom hogy este 8 után már ne hívjam de szerintem ezek nevetséges indokok vagy ti is arra gondolnátok hogy kihasznál?



#anya #szülő #kihaználás
2015. jún. 22. 22:12
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
*ahol hülyének néznek
2015. jún. 23. 20:34
 32/34 anonim ***** válasza:
38%
Anyádnak van igaza, koptasd le ezt a pasit.
2015. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
44%
Wow, igazi álomkapcsolat, már ha ezt annak lehet nevezni. Ne áltasd magadat, ennyire ronda lennél, hogy normális pasit nem kapsz? És igen, az igenis baj, hogy ezek szerint még meg is hívatja magát " ha neked nem gond". Tök mindegy, hogy hogy álltok anyagilag, ő a kereső, ő a férfi. Ja, és most még kiderült, hogy az anyóst megnyernéd élete végéig, mert ezek szerint a fia fogja eltartani, amíg el nem földelik. Mit akarsz te ettől a kapcsolatnak nevezett valamitől? Anyád biztosan nem azért nevelt, hogy így pazarold az életedet, meg ezek szerint az ő pénzüket (ha nem dolgozol, akkor nyilván tőlük van az, amiből fagyiztatod a pasidat). 23 évesen meg hogyhogy nincs szex? Ez neked nem furcsa egyáltalán?
2015. jún. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
17%
Hát Kérdező, nem tudom, én ebben a relációban az anyámat koptatnám le... mert hát az ember párja olyan, amilyen, senkinek sincs lap osztva, hogy beledumáljon, vagy pláne belekavarjon a párkapcsolatába...
2015. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!