Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám mindig...

Mit tegyek? Anyám mindig azzal jön hogy a barátom kihasznál engem csak én hülye vagyok és nem veszem észre, meg valahol elbizonytalanít hogy állandóan ezt hajtogatja de főleg nem bírom elviselni hogy ezeket kell hallgatnom mindig.

Figyelt kérdés

Olyan dolgokkal jön hogy mostanában gyakori viszonylag hogy a barátommal pl fagyizást,sörözést én fizetek ha neki nincs pénze de nem erőlteti rám vagy ilyesmi.

Tudni kell hogy volt egy nagy vitánk ami után 1 hetes szünetet tartottunk hogy elgondolkodjunk mindketten hogy akarjuk-e ezt még,arra jutottunk hogy igen,mondta a barátom hogy akkor szépen kialakul majd újra6,és most van néhány nap amikor nem alszom náluk illetve nem találkozunk mindennap csak minden 2.nap 2-3 órára.És anyám még azzal jön hogy azért használ ki mert nem találkozzunk mindennap meg hogy csak azért nem aludhatok most ott mert nincs pénzem(amit nem tudom honnan vesz mivel holnap is ott alszok meg sokszor volt hogy ott aludtam úgy hogy nem volt pénzem),meg azért mert mondja a barátom hogy este 8 után már ne hívjam de szerintem ezek nevetséges indokok vagy ti is arra gondolnátok hogy kihasznál?



#anya #szülő #kihaználás
2015. jún. 22. 22:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
27%

Elég egyértelmű, hogy kihasznál; mit nem értesz ??? Anyudnak igaza van.

Ideje lenne normális pasit keresned,de még nem száll föl a rózsaszín köd.

2015. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
15%
Még nem szállt fel a rózsaszín köd.(előző komment helyesbítése)
2015. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
56%
Miért használná ki? Mert ha pl öttöl fent van, mert azért dolgozik, hogy a saját édesanyjának segítsen anyagilag és a munka után hazaér és arra vár, hogy aludhasson, akkor már egyből kihasználja, ugye? Mert nem épp a szeme fényén jár az esze, mikor majd elalszik. Taps...
2015. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Hát legyen,naív vagyok akkor,de mitől is annyira egyértelmü hogy kihasznál? Mert ezt nem irtad,utolsó előtti.
2015. jún. 23. 00:03
 15/34 anonim ***** válasza:
69%
Tehát mikor kanos a gyerek, akkor nagy kegyesen bebocsáttatást kaphatsz a szentélyébe, aztán hazazavar, mondván "majd kialakul a kapcsolat". Meg néha ott alhatsz, éljen-éljen. Tehát teljes értékű barátnőből visszaléptetett téged kúróspajtinak, aki este már ne telefonáljon oda, mert a lelkizésre, pofázásra nem kíváncsi, este nyugodtan akar lenni, az ilyen zavaró tényezőktől mentesen, mint pl. te. De azért a pénzecskédet elfogadja, ha sört vagy fagyit kíván. :D Tud élni a srác.
2015. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van a többiben,de a kúrópajti nem helytálló,mert még nem feküdtünk le.
2015. jún. 23. 00:18
 17/34 anonim ***** válasza:
12%
Hány évesek vagytok?
2015. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, a lehető legrosszabb helyre írtál tanácsot kérni...

Amit leírtál, abban a világon semmi kirívó dolog nincs, természetes, hogy egy kapcsolatban - amíg külön kassza van - hol az egyik fizet, hol a másik... ahogy az is, hogy amíg mindkét fél a saját szüleivel lakik, nem alzanak együtt minden nap...

2015. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
61%

szerintem ha a barátod dolgozik akkor alap lenne, hogy ő hív meg néha fagyira vagy ilyesmi.vagy ha nem is hív meg legalább a sajátját fizetné, hiszen ő a kereső ember.

ha neked elég minden 2.nap 2-3 óra akkor oké. de komoly kapcsolatban szerintem ez nagyon kevés

2015. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
59%
Azt honnan is tudjuk, hogy a Kérdező nem dolgozik?
2015. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!