Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Amerikában elfogadták a melegházasságot?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
94%
ahogyan ők is fogalmaztak: sem az egyháznak, sem az államnak semmi köze ahhoz, hogy kivel kötünk házasságot.
2015. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
94%
En orulok, mert mas sem az egyhaz sem az allam nem tudja megszabni egy embernek h hovs es kihez tartozzon, mert ugy sosrm lesz boldog.
2015. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
89%
Örülök neki.
2015. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim válasza:
13%
Ellenzem. Ez egy hatalmas szégyen.
2015. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
7%

Nos, nekem a melegekkel nincs semmi bajom, mert még nem találkoztam eggyel sem. Aki meleg nem tehet róla mert így született, ez egy betegség. Viszont egyre több olyan ember van aki csak divatból meleg.

Nekem pl van egy ismerősöm aki azt álította magáról hogy meleg. Ettől függetlenül rakott fel egy képet ahol megcsókolt egy lányt és kapcsolatban lettek. Ami tartott bő 2 napig mire a csaj kiírta hogy ez a srác 100%-ig meleg és szakítottak. Na ja. Mert a melegek megcsókolnak lányokat? Szóval szerintem ez a srác nem volt vele tisztában hogy meleg-e vagy bi. Ahogy a profilját elnézem még ő maga sem tudja eldönteni.

Ami meg a melegházasságot illeti. Nem helyeslem. Mert a jövő generációja azt fogja látni hogy 2 férfi egymás mellett kézen fogva sétál és nyalják-falják egymást és összeházasodnak. Nem ez az élet rendje. Nem ez a normális. Számomra az a normális ha egy nő és egy férfi összeházasodik és lesz gyerekük.


Lehet lepontozni de nekem ez a véleményem :)

2015. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
48%

[link]

leginkább a második képet hoztam példának. ez már túlzás, nem tudom miért kell ilyen apró bőrruhákban vonulgatniuk..

engem nem érdekel, nem ítélek el senkit a beállítottsága miatt, inkább éljen a szíve szerint, nem pedig szenvedve egy házasságban mert nem meri felvállalni, hogy az azonos neműeket szereti.. volt rá példa a családban is, hogy évek után vallotta be a az egyik fél, hogy a saját neméhez vonzódik..és ha hamarabb elismerte volna akkor nem rabolta volna évekig a párja idejét stb.. szóval inkább vállalja fel valaki, én nem ítélem és ahogy tapasztalom egyre többen elfogadják, elmennek az utcán 2 egymás kezét fogó lány mellett, már nem tapasztalom azt az újjal mutogatást amit régebben.

csak ez a felvonulás dolog idegesít

2015. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően nem érdekel. De a gyűlölködők pofára esése eltölt némi kárörömmel. C=
2015. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
91%

7. vagyok

még azt tapasztaltam, hogy a lányokat jobban elfogadják,míg ha két férfi van együtt attól jobban "undorodik" a köznép. ennek kíváncsi lennék az okára.

2015. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
89%

nem létezik olyan, hogy melegházasság, házasság van - az meg arra a két emberre tartozik, akik kötik

#LoveWins

2015. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
92%

Örülök.


Eleve soha nem értettem miért bánt az kívülálló embereket, ha 2 felnőtt ember, nemtől függetlenül összeköti az életét. Attól jobb lesz valakinek, hogy megtagadjuk tőlük ezt a jogot? Nem. Hát akkor meg?

2015. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!