Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Amerikában elfogadták a melegházasságot?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
91%
*hozzá
2015. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
77%

20: A melegeket mindig kirekesztették, megbélyegezték, arra kényszerítették, hogy titokban tartsák a nemi irányultságukat. Azért van szükség a "felhajtásra", hogy minderre felhívják az emberek figyelmét és rávilágítsanak a társadalmi kirekesztés igazságtalan voltára.

Ha te toleráns ember vagy, akkor mindezt átlátod.

Vagy ha csak addig vagy toleráns, amíg a melegek a négy fal között léteznek, akkor a te látóköröd szélesítésére is szükség van, erre jó a "felhajtás".

2015. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
77%
Valahol egyertelmu volt, hogy elfogadjak. Szepen lassan majd az egesz vilag (oke, az arab teruletek lehet, hogy kivetel lesz) eljut odaig, hogy nem nez ferde szemmel a "masokra". El kell fogadni a massagot, nem harcolni ellene.
2015. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
87%

> Aki meleg nem tehet róla mert így született


Ez igaz.


> ez egy betegség.


Ez nem igaz. Pont úgy "betegség" mint hogy a vaníliafagyit vagy csokifagyit szereti jobban.


> Szóval szerintem ez a srác nem volt vele tisztában hogy meleg-e vagy bi.


Mert ez sem egy behatárolt dolog. Ld. fentebb: lehet hogy ma csokifagyira van kedvem holnap meg vaníliára, és igen, ez pont ilyen egyszerű. Nem kell ebben hatalmas döntést hozni és méteres betűkkel kiírni hogy én X vagyok.


> Mert a jövő generációja azt fogja látni hogy 2 férfi egymás mellett kézen fogva sétál és nyalják-falják egymást és összeházasodnak.


Borzalmas, két ember boldog egymással.


> Számomra az a normális ha egy nő és egy férfi összeházasodik és lesz gyerekük.


Hát persze, van a világban hétmilliárd ember, minek több? Mi van ha úgy döntenek hogy nem vállalják fel a rettenetes terhet amit egy gyerek jelent? Mi van ha tudják, hogy olyan betegség kockázatát hordozzák a génjeikben, hogy nem akarják kockáztatni egy gyereket? Milliárd oka van ha egy pár nem vállal gyereket. És viszont: egy ismerős meleg pár örökbefogadta az egyikük húgának a kislányát és szeretőbb, melegebb családot legfeljebb álmodni lehetni.

2015. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
89%
Én támogatom. Leginkább abból a szempontból, hogy ugyanazokkal a kötelezettségekkel ugyanazok a jogok kellene, hogy járjanak egy társadalomban... tehát ha vki már befizeti azt a nyomorult adót az államnak, akkor hadd házasodjon össze azzal, akivel akar. És egyébként is, hadd szeressen mindenki azt, akit akar, és a szerelmét hadd jelentse ki egy ilyen ceremónia keretében ország-világ előtt... ettől nem fog "elb...ulni" a világ. Nem teszik kötelezővé :D.
2015. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
85%

Támogatom. Mivel lenne jobb, ha illegális lenne? Attól ugyanúgy lennének meleg párok, pont ugyanannyi ""undorító"" meleg párt láthatnátok (nekem semmi bajom velük, nem bánom ha az utcán látom őket, mások szavaival élve mondom most), csak nekik ez még hiányozna a boldogságukhoz.

Szóval, valaki aki ellenzi, írjon már legyen szíves egy dolgot amiben konkrétan negatívan befolyásolja az ő életét ez a döntés.

2015. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen jó :) Engem ugyan nem érintene a saját életemben semmiképp, mert nem vagyok igazán társadalmi lény, nekem a házasság csak egy papír - de akinek fontos, az miért ne léphesse meg? Tökmindegy, milyen a partnere neme :)

Úgyhogy én jónak tartom :)

2015. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
1%
leszaarom az a velemenyem, mint a ribiket, a gyilkosokat, stb.stb.stb
2015. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
77%
ha a putriba terhes tinik is házasodhatnak akkor legyen szabad 2 felnött dolgozó embernek is
2015. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
14%

"Támogatom. Mivel lenne jobb, ha illegális lenne? "

Bocs, de vannak akik nem teljesen értik a kérdést. Ez nem jogi kérdés, hanem morális. Eddig is volt a legtöbb helyen olyan opció, hogy "bejegyzett élettársi kapcsolat".

2015. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!