Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Amerikában elfogadták a melegházasságot?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
86%
Amerika eleg szabad orszag,ezzel is csak ezt a tenyt tamasztja ala.
2015. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
82%

igen, ez érdekes, két nőt még buzdítanak is, és ezt a pasik kifejezetten szeretik.

akkor ha két férfi csinálja, miért nem ugyanolyan?

nem betegség!!!!, az a beteg, aki ezt így gondolja!

én 100% hetero vagyok, de mindig úgy tartottam, hogy ha a heteroknak senki nem szabja meg, hogy kézenfogva sétáljanak az utcán, meg csókolózzanak, akkor a melegeknek se szabja meg senki. nem bűncselekmény. akinek nem tetszik, nem néz oda. őszintén szólva fiatal nőként én akkor sem bámulok meg egy párt, ha egy fiú és egy lány, mert nem akarom nézni, nem tartozik rám, hogy lássam a nyálát. de ettől függetlenül nem zavar. csak nem bámulom.

amúgy azt se értem, aki szerint ez nem normális. régen igenis normális meg elfogadott volt, pl. a római korban, kifejezetten ez volt a szokás, hogy férfiak fiatal fiúkkal... nők csak szülni kellettek, de nem velük múlatták az időt, ha szórakozni akartak.

2015. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
83%

" [link]

leginkább a második képet hoztam példának. ez már túlzás, nem tudom miért kell ilyen apró bőrruhákban vonulgatniuk."


minden komment nélkül: [link]

2015. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
77%
Örülök neki. Csak a korlátoltan gondolkodó barmok hápognak ellene, nálunk sajnos olyanból sok van.
2015. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
8%

Az USA ezzel sikeresen szembeköpte saját demokráciáról alkotott nézeteit. Nem merték népszavazásra vinni a kérdést, ezért inkább undorító, diktatórikus módszerekkel rákényszerítik most majd minden államra.

A homoszexualitás sosem volt elfogadott, se a rómaiaknál, se a görögöknél ez egy hazugság, és igen beteges, aberrált a két férfi közti homoszexuális kapcsolat.

A leszbikusság viszont nem mond ellent a nők nemi szerepeinek, náluk a feminizmus a degeneráció.

2015. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
63%
Jajj utolsó... Hát tudod amit szabad Jupiternek... Hova lennének az emberek a jó öreg kettős mérce nélkül.
2015. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
23%
Na még el se küldtem már meg is érkezett a megerősítés! =D
2015. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
93%
Az egy dolog, hogy az USA minden tagállamában legális az egyneműek házassága, de az elsöprően pozitív társadalmi reakció az igazán érdekes. Persze, vannak gyűlölködők, mint mindig, de sokkal többen állnak ki a döntés helyessége mellett, akár csak egy szivárványos profilkép erejéig. A legnagyobb cégek, legelismertebb szervezetek is támogatják, itt olyan áttörést sikerült elérni, amit már nem lehet megállítani. Fehér, heteroszexuális férfiként, vagyis a társadalom legkedvezményezettebb csoportjának tagjaként üdvözlöm a döntést és örülnék, ha minél hamarabb elérhető lenne ez a lehetőség mindenhol a Földön.
2015. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
15%
Semmi bajom a melegekkel, de szerintem túlzás ez a nagy felhajtás körülöttük. Kedves, toleráns ember vagyok, vannak a környezetemben melegek és eszemben sincs ezalapján elítélni őket. Viszont nem kéne reklámozni és ünnepelni a homoszexualitást. Ez a nem normális. És nem értek egyet a melegházasság legalizálásával sem.
2015. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán érdekel a dolog. Biztos vannak/lesznek melegek, akik ebben csak provokációt/polgárpukkasztást látnak, de ettől eltekintve joguk van hozzájuk.

Aki meg valós gesztusnak szánja a házasságot, afelett meg nincs jogom ítélkezni, én sem szeretem ha amiatt bélyegeznek meg, ami ellen nem tudok mit tenni.

2015. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!