Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örülsz, hogy bevezették a...

Örülsz, hogy bevezették a melegházasságot az USA egész területén?

Figyelt kérdés

Én nagyon! Tovább,előre a fejlődés felé! Így kell ezt csinálni. Aki bezárkózik,és nem fejleszti a kultúrát,nem sokszinüsíti,az az állam elbukik nagyon gyorsan! Az USA tudja ezt,mérföldkővel vannak sok nemzet előtt! Európa is tudja ezt,ezért vezetik be egyre több helyen.

Büszke vagyok,hogy európai vagyok. USA-Európa fogja megmenteni a világot a pusztulástól úgyérzem, mi leszünk a példa az USA-val együtt,hogy merre kell haladni a boldogabb világ felé! Ez történelmi döntés volt! Sok sikert kívánok továbbra is nekik! :)

A kérdés nem provokáció.


2015. jún. 27. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
72%
Mivel itt élek Magyarországon, elég messze az USÁtól, így totál hidegen hagy (mint az is, hogy ott néhány államban van halálbüntetés)...
2015. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
27%
Nem örülök, hogy elkezdődött a nyugat bukása. Remélem minket azért nem rántanak magukkal a szakadékba.
2015. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
53%

Nekem teljesen mindegy, mi történik az USA-ban.


A melegházasság téma meg csak arra jó, hogy az emberek ne a tényleges problémákkal foglalkozzanak, hanem ilyen mellékes dolgokkal.

2015. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
35%

Nem érdekel hogyha valaki meleg (van egy ismerősöm aki férfi létére szeret női ruhákba öltözni, nem érdekel mert alapjáraton jó ember és nem is beszélgetünk soha erről), nincs is közöm mások szexualitásához egészen addig amég fasiszta módon rám nem akarja erőltetni felvonulásokkal vagy ilyesmikkel.

Otthon a hálószobában mindenki azt csinál amit akar, DE amit nem tűrök:

-felvonulgatás

-nemzeti jelképek szivárvány színbe öltöztetése

-provokáció

-ha rám akarja erőltetni a dolgot

-ha egy meleg pár babát akar örökbe fogadni, megfosztva a picit a normális felnövéshez való jogától

Remélem világosan fogalmaztam.

2015. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
35%
Nem igazán izgat, hogy mit csinálnak tommyék a Nagy Vízen túl.
2015. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
18%

Persze!

Egyszer még mi, nemkeresztények is visszakaphatjuk a magyar állampolgárságunkat! És az árvák is élhetnek majd egyszercsaládban.

2015. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
14%
Épp most hánytam,és nem örömömben..
2015. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
33%

Őszintén tojok rá, hogy az USA mit vezetett be.


Miből gondolod, hogy ez a kultúra fejlődése lenne? Miért lenne boldogabb a világ attól, hogy a melegek házasodhatnak? Manapság egyre kevésbé divat a házasság. Ettől még nem fogja senki sem jobban elfogadni a melegeket. Hozhatnak bármilyen törvényt. Ez nem fejlődés, csak rongyrázás. Max a melegek érezhetik, hogy nyitottabb lett a világ számukra.


Az az igazság, hogy a hetero férfiakat úgy általában undorral tölti el, ha azt látja az utcán, hogy két férfi smacizik (furcsa módon a két nő kombinációra ez nem igaz). A kevésbé toleránsak ezt ki is nyilvánítják.


Ha kiviszed az utcára a szexualitásodat, akkor közszemlére teszed, és másoknak joga van arra, hogy kinyilvánítsák a véleményüket. Pont ez a baj a liberalizmussal, hogy nem tűri az eltérő véleményeket. Ezért zsákutca. Ha mindenkinek azonos jogai vannak, akkor azonos kötelezettségeinek is kell lennie. Jogod van az utcán smacizni, de ezt nem kötelessége másnak szó nélkül eltűrnie, ugyanis neki is joga van az utcán lenni, és ha ezt látja és ez taszítja (mert mondjuk bántja az ő esztétikai érzékét), akkor joga van arra is, hogy hangot adjon a véleményének.


Szerintem az lenne a korrekt, ha senki sem vinné ki az utcára a szexualitását, se hetero se homo, a hálószoba falain belül meg azt csinál amit akar, felőlem még a kecskéjével is szexelhet bárki. Össze is házasodhat vele, nem érdekel.

2015. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 Rubicon87 ***** válasza:
16%

"ma 22:59"


Hogy világosan e? Világos hogy hü**e vagy.

2015. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy komolyan mik ezek a 0%-ok? :D
2015. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!