Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem fizikailag...

A vőlegényem fizikailag bántalmazott! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Heves veszekedés volt. Szeret engem, de feldühödött. Most befogta a számat, erősen és csúnya szavakkal illetett... Volt már korábban is példa rá, hogy megszorított. A legutóbb azt mondta, hogy adjak neki még egy esélyt. Ez volt az. Most megint utolsó esélyt kér, amire nagyon fog vigyázni, de már ezt is hallottam... Rögtön bocsánatot kért, amint észrevette hogy mit tett. Én csak sírtam. Megigérte hogy nem fog bántani többet! Ennyit ér az ígérete?


Voltatok hasonló helyzetbe? Később utána is előfordult? Meg tudtatok bízni benne?

Annyira szégyenlem, hogy el sem merem mondani senki ismerősnek! Kérlek segítsetek! :'(


2015. júl. 4. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
86%

Az a gond, hogy az előtt kéne észrevennie magát, hogy bántana...


Nem lenne több esély.

2015. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezek után benned még felmerül a kérdés, hogy mit tegyél, akkor kár a tanácsadásra pazarolni az időnket. Borítékolva van a kérdésedben, hogy mit fogsz tenni. Semmit.
2015. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
94%
Haladéktalanul, azonnal, visszapillantás nélkül ELHAGYNI!!! Ez egy tipikus bántalmazó, akik ÁLDOZATOT KERES magának: tankönyvi a folyamat, ahogy belekezdett. (Bántalmazás, látszólagos megbánás, esélyekért könyörgés, majd: még súlyosabb bántalmazás, imitált megbánás, könyörgés, stb. Önmagába visszatérő kör, amelyben a TE helyzeted vészes gyorsasággal romlik, egészen addig, amíg a bántalmazó kitapossa belőled az önérzet, a saját akarat és a cselekvőkészség utolsó morzsáját is. Vedd komolyan, kérlek: AZONNAL HAGYD EL ezt az embert.
2015. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
88%

Saját tapasztalat, ez egyre durvább lesz. Először csak kiabál, megszorítja a kezed, aztán kicsit meglökdös, aztán jön az első pofon, aztán a verés.

Persze mindig meg a nagy bocsánatkérés, meg ez volt az utolsó. Nyilván nem fogja azt mondani, hogy legközelebb is kapsz majd, ha nem tetszik neki valami.

Ne menj hozzá, mert akkor még nehezebb lesz otthagyni.

2015. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
85%
addig hagyd ott míg nem vagytok házasok és nincs gyerek. Ha egyszer megtette megteszi máskor is.
2015. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, ez tipikus, mindig megígérik az ilyenek, hogy jaj, többet nem lesz ilyen, aztán meg pár nap és megint csinálja, és ameddig vele maradsz, a végtelenségig ez lesz, nem szabad hinni ilyennek, agresszív, nem fogja tudni megállni.
2015. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
85%

Tudod, az emberek nem változnak, neki alapból ilyen hirtelen, agresszív a természete. A helyzet egyre durvább lesz, hidd el tudom, annak idején én is adtam pár esélyt, de idejében rájöttem, nem fogom magam tönkretenni.Te se tedd!

Add ki az útját vihargyorsan.

2015. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 Titusztitusz ***** válasza:
87%
Végigolvastam a felvezető szövegedet, és az ember el nem tudja hinni, hogy neked kérdés az, ami kérdést feltettél...Úristen...(Amúgy ha jót akarsz magadnak akkor AZONNAL ajánlatos dolog megszakítani MINDEN ISMERETTSÉGET ezzel az illetővel, és SOHA TÖBBÉ még csak szót se váltani vele...Sok kellemetlenségtöl óvnád meg magadat egy ilyesmi lépéssel a jövőre nézve...)
2015. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, van elég férfi még a vőlegényeden kívül, akiknél az ilyen jellegű bántalmazás, agresszivitás a másikkal szemben fel sem merül. és vannak olyan jók (ha nem jobbak), mint a jelenlegi párod. Nehogy már mellette szenvedj, ráadásul már most, amikor még csak házasok sem vagytok. Még időben vagy, hogy megszabadulj tőle.
2015. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
86%
Most menekülj amíg nem késő.
2015. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!