Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem fizikailag...

A vőlegényem fizikailag bántalmazott! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Heves veszekedés volt. Szeret engem, de feldühödött. Most befogta a számat, erősen és csúnya szavakkal illetett... Volt már korábban is példa rá, hogy megszorított. A legutóbb azt mondta, hogy adjak neki még egy esélyt. Ez volt az. Most megint utolsó esélyt kér, amire nagyon fog vigyázni, de már ezt is hallottam... Rögtön bocsánatot kért, amint észrevette hogy mit tett. Én csak sírtam. Megigérte hogy nem fog bántani többet! Ennyit ér az ígérete?


Voltatok hasonló helyzetbe? Később utána is előfordult? Meg tudtatok bízni benne?

Annyira szégyenlem, hogy el sem merem mondani senki ismerősnek! Kérlek segítsetek! :'(


2015. júl. 4. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
82%

Én már AKKOR ELSŐRE lelépnék, ha "CSAK" csúnya szavakkal illetne!


Erőszakos, paraszt, primitív ember nekem nem kell!


Az ígérete meg semmit nem ér, a vérében van. A helyzet csak romlani fog az idővel, javulni nem.

2015. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
78%

[link]


[link]


A kapcsolatod bőven kimeríti a bántalmazó kapcsolat fogalmát, anélkül, hogy nagyobb vitát nyitnánk a szájbefogás valódi következményeiről.


Igen, rosszabb lesz.


Igen, tudom, most az jár a fejedben, hogy ha szakítasz, felbontod az eljegyzéseteket akkor nemcsak saját magad előtt, de a család és barátok előtt is kipukkad a tökéletes élet lufija és beismered, hogy ez bizony kudarc volt. De még mindig jobb, mint 5 év múlva az első gyerekkel szökési terveket fontolgatni, amikor ráadásul már nagyon nehéz lesz valóban megszakítani a kapcsolatod a társaddal, tekintve pl. a közös gyereket/vagyont stb.

2015. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
12%

Nem derült ki hogy mi volt a fizikai bántalmazás, de én az ilyen problémás nőket messze elkerülöm!


Szerintem hagyd el.

2015. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
94%

Tankönyvi bántalmazó kapcsolat, csak még az elején jár. Ennek része a másik becsmérlése, stb.


A www.nane.hu oldalon a kiadványaikat olvasgasd el. Amikor már harmadszorra jön szembe a saját kapcsolatod leírása,s zerintem nem lesz több kérdésed.

2015. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugy tünik a kommentedböl, h olyan aprosagbol kerekedett ki az egesz, mintha a semmiböl. Most öszinten, egy komoly kapcsolatban (ha ez a szandekod) jönnek nagyobb kihivasok, anyagi-, munka-, gyerekekkel kapcsolatos feladatok, ami meg könnyebben fajulhat ilyen iranyba a megoldas keresese helyett... sztem...

Ha minden marad a regiben, magatol nem nagyon valtoznak felnött emberek sztem, igy puszta igeretböl legtöbbször nem lesz semmi, legtöbbször...

2015. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
12%

Nahhh, a sok femináci máris adja a "jótanácsot". :(


Pedig olyan egyszerű az egész, mint a pofon:

Nem szabad odáig eljutni, hogy "heves veszekedés" legyen a dologból!

Ez nem azt jelenti, hogy nem állsz ki a véleményed mellett, hanem azt, hogy higgadtan, racionálisan érvelsz. és nem tereled érzelmi síkra a vitát. Vagy ha mégis kezdenének elszabadulni az indulatok, akkor kiszállsz belőle, amíg "lehűltök".


Nem olyan nehéz ez. Ha szeretitek egymást, akkor meg tudjátok oldani.


Aműgy min vesztetek ennyire össze?

2015. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
17%
A kishölgy érzékeny, mint Borsószem királykisasszony, aki 30 matrac alatt is megérzi a borsószemet. Ennek a nőcinek az a stratégiája, hogy erőszakot kiált, mert nem mer mélyebben elköteleződni, mert fél az intimitástól és a kudarctól, ezért olyan partnert választ, akit könnyebben ki lehet hozni a sodrából. Egy karmegszorítás azért igen messze van a bántalmazástól, különösen, hogy nem tudjuk, a hölgyike hogyan viselkedett, mert azt ugye elfelejtette leírni. Nyomozó barátom mesélte, hogy sokkal több nő üti a pertnerét, mint férfi, mert sokkal agresszívebbek, egy részük pedig ezzel akarja kiprovokálni, hogy a hapsi megüsse őket, hogy mehessen a síránkozás. A nők ezermilliószor agresszívebbek, mint a férfiak.
2015. júl. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
72%
Lajtamás és PintérJános, jelentkezzetek a parlamentbe tanácsadónak, szép karriert futhattok be ezzel a hozzáállással...
2015. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
16%
Értm, tehát nem az a fontos, hogy megoldódjon a kérdező problémája, esetlegesen kiderüljön, mit nem csinál jól, hanem az, hogy akár még a saját boldogsága árán is neki legyen igaza és uralkodhsson a férfin. Ennyire alacsonyabbrendűnek érzitek magatokat? Nem volt apátok, aki szeretett volna benneteket?
2015. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
0%

#48


Azt nagyon megszívná sok megélhetési...

2015. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!