Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem fizikailag...

A vőlegényem fizikailag bántalmazott! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Heves veszekedés volt. Szeret engem, de feldühödött. Most befogta a számat, erősen és csúnya szavakkal illetett... Volt már korábban is példa rá, hogy megszorított. A legutóbb azt mondta, hogy adjak neki még egy esélyt. Ez volt az. Most megint utolsó esélyt kér, amire nagyon fog vigyázni, de már ezt is hallottam... Rögtön bocsánatot kért, amint észrevette hogy mit tett. Én csak sírtam. Megigérte hogy nem fog bántani többet! Ennyit ér az ígérete?


Voltatok hasonló helyzetbe? Később utána is előfordult? Meg tudtatok bízni benne?

Annyira szégyenlem, hogy el sem merem mondani senki ismerősnek! Kérlek segítsetek! :'(


2015. júl. 4. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
82%

Nekem már volt bántalmazó kapcsolatom, örülök, hogy vége lett, sokkal boldogabb vagyok!


De néha meglátom, a fb-on, hogy a barátnőjével fotózkodik, és azon gondolkozok, hogy vajon vele is durva? Kíváncsi lennék.

2015. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
64%

"Ja kezdem érteni. Egy felnőtt nő ettől pánikrohamot kap, de egy gyereknek pl nyugodtan lehet csinálni akkor. Unalmas már a kettős mérce."


Pont a magadfajták alkalmaznak folyton kettős mércét...

2015. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
86%

#31 - Biztos lehetsz benne, hogy igen. Ez személyiségtípus, szinte mindegy, hogy ki a másik fél. Olyan nincs, hogy A barátnőt péppé vertem, de B barátnőhöz egy ujjal sem nyúlok.


A konfliktuskezelési technikája nem változik az embereknek, ilyen szélsőségeknél pedig végképp nem.

2015. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
56%

Egy ismerősöméknél bevált egy jó pszihiáter.

A férfi gyerekként sokszor járt nevelőszülőknél, nevelőotthonban, de mindig visszaadták őt az alkesz szülőkhöz.

(ronda sztori)

Ha nagyon-nagyon szeretném, TALÁN adnék neki egy esélyt, ha vállalja a terápiát.

De ha csak ígérget, de nem teszi helyre az "agybaját", akkor szakítanék .

2015. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az emberek nem változnak, és ezen nem segít semmilyen terápia. Ha valaki képes bántani valakit, például megütni egy nőt, akiről tudja, hogy nem tud visszaütni, annak olyan is a lelki világa, egyszerűen gonosz és kész. Az ilyen embertől meg kell szabadulni.
2015. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
15%

"Pont a magadfajták alkalmaznak folyton kettős mércét..."


Ebben mi a kettős mérce, hogy kellene az egész történetet hallani és nem a 4 oldalnyi ösztrogén csapat biztatására egyből menni a búsba. Felőlem leléphet, nekem nem lesz rosszabb tőle. Csak majd egyszer ti is felébredtek, hogy nem fekete és fehér a világ. Nagy pofára esés lesz.

2015. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
75%
utolsó, akár mi is volt erre semmi nem jogosítja fel a vőlegényét, főleg hogy ez nem az első ilyen eset.
2015. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
84%

Szóval a nőnek tudnia kéne viselkedni? Akkor legyen szíves a pasas más, nála erősebb férfiakba is belekötni, betapasztani a szájukat, ha olyat tesznek, ami nem tetszik.


Mindenkinek tudnia kéne viselkedni. Ez nem mindig megy. Ilyenkor fogod magad, és elmész. Mert érdekes, hogy ha egy nőnek nem tetszik, hogy a férfi nem "viselkedik", nem tehet semmit, nem csaphat oda - vagyis odacsaphat, csak ez az esetek többségében semmit nem ér, de ha a nő "szájal", akkor a pasi érthetően csapott oda.


Tök érdekes, hogy mindig a gyengébbet kell erőszakkal nevelni. Vagyis inkább őket merik a nagy, erős bántalmazók.

2015. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
94%

#38 - annyiból "megvédeném" a másik álláspontot, hogy volt egy gyökér ismerősöm, tipikus 50 kilós fickó, aki belekötött egy 150 kg körüli - színizom - kidobóba. Azóta se tudjuk, hogy mi játszódott le benne, amikor behúzott a kidobónak. Lehet tippelni, hogy melyikük volt pár hétig kórházban utána :)


Pedig azt a kidobót láttuk nőkkel is összeveszni, ott egy-két odakaffantott szidalmon kívül nem nyúlt hozzájuk. A legdurvább megnyilvánulása annyi volt, hogy egy erőszakosan bejutni próbáló nő elől elállta az utat. A nő meg ugrált, aztán egyszerűen visszapattant a hasáról. A fickó mindeközben mozdulatlanul állt.

2015. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Akinek nem tűnt volna fel: kétségbe vagyok esve! Nagyon! Sok minden összeköt vele, szeretem, imádom, minden téren tökéletes ember számomra. Nem birom felfogni, hogy ezt tette velem. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nem ismerem, hogy nem tudom hogy ki ő. Fáj azóta minden levegővétel, minden pillanat. Este kidobtam. Most pakolom a cuccait. Állandóan hívogat, de nem veszem fel neki. Összetörtem...


Mindenki aki kedvesen válaszolt annak köszönöm!

A kettős mércéről igazad van. A történet egyik oldalált írtam le.


Pár napja már észrevettem rajta, hogy elhanyagol, mert nagyon sokat voltunk együtt. Így úgy döntöttem, hogy kicsit kiszabadulok a négy fal közül és elmegyek haverokkal vagy egyedül akár a szabadba vagy bárhova. Egy hétig nem aludtunk együtt, és alig beszéltünk. Közben aggódott hogy mi van, pedig csak egy kis egyedüllétre vágytam. Aztán úgy gondoltam, hogy péntek este üljünk össze és beszéljük meg. Eleinte normálisan tudtunk beszélni, utána kiforgatta a szavaimat, direkt hergelt és tudtam hogy ennek nem fogunk tudni pontot tenni a végére. Mindig hangoztatja, hogy mondjam el ha van valami bajom. Én elmondom. Utána azzal jön hogy mindig a hibákat keresem benne. Ezután felkértem, hogy menjen el, mert csak mégjobban összeveszünk és soha nem lesz vége. Utána kirobbant. Hülyeségeket vágott a fejemhez pl. hogy nem kelek fel időben meg hogy az anyja a segítségemet kérte valamiben, de én nem mentem el mert rosszul voltam. Én voltam a hülye mert utána ugyanilyen hülyeségeket mondtam neki vissza. Aztán már csak arra eszmélek hogy belécsíptam, úgy védekeztem ellene...

2015. júl. 4. 17:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!