Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan hoznátok fel a...

Ti hogyan hoznátok fel a témát édesapátoknak hogy "túl élvezi az életet"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet szüleim elváltak, én már 22 éves vagyok de itthon élek apámmal. Édesapám 54 éves fogorvos és vállalkozó, de a fogorvosi állásából adódóan sok nőt ismer mg. És nagy százalékban itthon kötnek ki ezek a nők. Hajnalig mulatoznak és heti minimum 2 nő van itt nála. Ti hogyan hoznátok fel, hogy kéne ezt megbeszélni hogy ez így eléggé idegesítő ez az életmódja. Vagy hagyjam élni és csináljon amit akar? Válaszokat köszönöm.

2015. júl. 16. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
22 évesen nem hiszem, hogy beleszólhatsz. Inkább éld a saját életed! Én maximum akkor szólnék, ha mondjuk szigorlatra tanulni nem tudnék, mert zajosak. De akkor is csak azt, hogy kéred, hogy most pár napig csendesebben legyenek tekintettel a körülményekre.
2015. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Áhh, túl drága a beavatkozás, inkább természetben fizetnek a csajok?!


Hát szerintem ha szóvá teszed, akkor majd esetleg talál más helyszínt apád. A sok pénzéből futja hotelre, vagy ott a rendelő... :)

2015. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A helyszínt említsd meg neki, hogy néha kereshetne másikat is pl rendelő. :D Mellesleg hagyd az öreget élni, most kell ez neki. Majd idővel kiéli magát a házasság nehézségeit, éveit és visszaáll. :D Ő tart el, ne akarj beleszólni. :D
2015. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
22 évesen neked ehhez mi közöd van már? Fordított esetben még te lennél felháborodva fogadjunk, ha ő szólna bele a te életmódodba. Az ő dolga.
2015. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Kislány, most őszintén, tedd a szívedre a kezedet: mi ezzel a probléma? Faterod elvált, Téged már felnevelt. Hadd élje az életet.

Kedves egészségére, doktor úr!

2015. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Girgoy ***** válasza:
28%

Mndjuk egy ilyen szitu engem is kiakasztana, nem olyan egyszerű ez szerintem, hogy hadd élje az öreg az életét! Nem is tudom, hogy visz haza nőket, amikor ott a lánya...


Egyébként milyen a kettőtök kapcsolata? Mert egy ilyet megbeszélni az apával csak akkor lehet valamelyest normálisan, ha van azért egy normális kapcsolat köztetek és meg lehet ilyet beszélni. Lehet, hoyg ilyenkor az is elég, ha röviden jelzed, hogy zavar a dolog. Aztán majd alakul a beszélgetés arra, amerre alakul, a lényeg, hogy Te jelezted. Még ha annyival, hoyg egyszerűen csak annyit mondassz egyetlen mondatban, hogy "apa, engem zavar, hoyg állandóan nőket hozol fel ide" - azzal is átment a lényeg. Lehet, hogy magához kap, Vagy rögtön, vagy később. De ha esetleg meg tudod előtte magadnak fogalmazni konkrétabban is hogy miért zavar, akkor azt is megmondhatod apádnak. De ha végképp nem oldódik meg a probléma, akkor viszont már lassan vagy annyi idős, hogy elkezdj kirepülni a házból is elköltözz minimum egy kis albérletbe.

2015. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Hadd kérdezzem már meg, hogy én nem tudok olvasni, vagy ti honnan szeditek, hogy a kérdező lány??
2015. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Onnan kedves 7-es, hogy FÉRFI ilyent nem kérdez.
2015. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok lány, férfi vagyok. És nem értem miért nem kérdezhetnék ilyet, én nem azt akarom hogy nőket hozzon haza és bulizzon hajnalig...hanem rendezett életet éljen!
2015. júl. 16. 14:35
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Köszi, nyolcas, csókoltatlak.
2015. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!