Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan hoznátok fel a...

Ti hogyan hoznátok fel a témát édesapátoknak hogy "túl élvezi az életet"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet szüleim elváltak, én már 22 éves vagyok de itthon élek apámmal. Édesapám 54 éves fogorvos és vállalkozó, de a fogorvosi állásából adódóan sok nőt ismer mg. És nagy százalékban itthon kötnek ki ezek a nők. Hajnalig mulatoznak és heti minimum 2 nő van itt nála. Ti hogyan hoznátok fel, hogy kéne ezt megbeszélni hogy ez így eléggé idegesítő ez az életmódja. Vagy hagyjam élni és csináljon amit akar? Válaszokat köszönöm.

2015. júl. 16. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne, ha beszállnál apádékhoz? :D Sok fiúnak ugyis ez a vágya.. Amúgy meg ha apád szólna az életedbe, akkor te lennél felháborodva, hadd élje ki magát, biztos kapuzárási pánikja van
2015. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem költözöl el tőle? undorítóan önzően viselkedik.Igaz, hogy már nem vagy pólyás baba, aki nem láthat ilyen csúnya, felnőtteknek való dolgokat, de azért mégiscsak lehetne tekintettel rád...ő mit szólna, ha te minden nap más pasit hoznál haza???
2015. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

na várj, fogadjunk hogy jól összefoglalom :)


22 éves vagy, a válás óta apáddal élsz. 3 tesód van, ebből egy 17 éves lány, akinek van egy gyereke, ő anyukáddal él. havi 200 fölött keresel, és az évek alatt több mint egy millát összespóroltál. :D ezt a mai válaszaid alapján raktam össze.


amúgy meg fogd a pénzed, vegyél ki egy albit, és mindenki boldog.

2015. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

"én nem azt akarom hogy nőket hozzon haza és bulizzon hajnalig...hanem rendezett életet éljen!"


Koma, 22 éves nagy kandúr vagy. Az a baj, hogy sok a szabad időd. Mondjuk 22 évesen ne otthon polírozd a bohócot, hanem menj dolgozni, költözz el, éled a saját életedet, és ne az apáddal foglalkozz.

Agyam eldobom ezektől a mai degenerált tápos kölyköktől. Álljon már meg a menet, de tényleg.


@ma 15:04

A globális felmelegedést ne keverjük ide XD

2015. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát valahol megértelek, én se lennék elragadtatva, ha ekkora ribi lenne bármelyik szülőm, mint a faterod, de leginkább az zavarna, hogy vadidegeneket kell kerülgetni otthon... elköltözni nem tudsz? elvégre a saját lakásában joga van hozzá. de próbálhatsz beszélni is vele.
2015. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!