Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezer elvehetne a gyamugy a...

Ezer elvehetne a gyamugy a batyamtol hogy 10 evvel idosebb fiuval vagyok egyutt?

Figyelt kérdés
A testverem a gyamom es megismerkedtem egy nalam 10 evel idosebb fiuval en 15 o 25 eves mindig azt mondja hogy azokra a gyerekekre erzekenyebbek mint akit szulo nevel es konnyebben elvihet a gyamugy! Ezer elvehetne a gyamugy a batyamtol hogy 10 evel idosebb fiuval vagyok egyutt?
2015. júl. 18. 10:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%

Elhiszem 10es, csak direkt ki hangsulyoztam hogy én nem hasra csapásra irtam le hanem ez megtörtént,akkor a kerdezovel miert ne eshetne meg ugyanez az eset!


Sok válaszoló ugy irtal le a véleményét ahogy azt gondolja...de valóság teljesen mas.


15eves a kérdező es rá adasul "gyámság"alatt is van. Epp ezert is van ugymond"kapcsolatba a gyámhivatalal" es ebben az esetben a gyamsagot valalo"testvér"is felelős egy nem nagy koru(kislanyert) ha azt csinálhatna amit akatna akkor a gyamsagra sem lett volna szüksége!!

2015. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, sajnos elég sok fiatalt becsapnak ebben a témában a szülei meg akár a hatóságok emberei is, mert azt hiszik, hogy az általuk "erkölcsvédő"-nek hitt cél szentesíti a hazugság ocsmány eszközét is.

Tudod, az a baj, hogy régen ez még nagyjából működött is, mert a fiataloknak nem volt nagyon eszközük leellenőrizni a kapott infót... ma a NET már szerencsére minden fiatalnak elérhető.

pl:

[link]

[link]

[link]

stb.


(mondjuk én az ilyen hazug "erkölcsvédőt" büntetném)


ps: a fenyegetőzésével természetesen ....hat, azt, hogy kivel szemben indítható eljárás és miért, azt a törvény dönti el, nem az efféle hazug, aljas gazember.

2015. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

Szóval Kérdező, visszatérve a kérdésedre, természetesen a párkapcsolatodhoz semmi köze a gyámügynek, ami azzal kapcsolatban esetleg elhangzik, fenyegetés, zsarolás azzal nem kell foglalkoznod, elengedheted a füled mellett bátran...


Arra viszont figyelj, hogy ne romoljon kritikusan a tanulmányi eredményed, ne legyél tele igazolatlan órákkal, ne keveredj balhékba, mert ehhez viszont közük van.

2015. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
most komolyan azert lettem lepontozva, mert meg mertem mondani mellekesen h nem illik ossze egy 25eves egy 15 evessel? aki lepontozta, annak nagyon magas ertelmi szintje lehet, gratulalok :)
2015. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%
#8, és mi volt a feljelentés tárgya, mert, ha kiskorú megrontása, akkor elég gyorsan megszüntetik az eljárást viszont a feljelentőt meg polgári perben lehet kártérítésre kötelezni becsületsértésért
2015. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%

"15eves a kérdező es rá adasul "gyámság"alatt is van. Epp ezert is van ugymond"kapcsolatba a gyámhivatalal" es ebben az esetben a gyamsagot valalo"testvér"is felelős egy nem nagy koru(kislanyert) ha azt csinálhatna amit akatna akkor a gyamsagra sem lett volna szüksége!!"


Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 év, ha a másik fél nagykorú. És 12, ha nem. Ez a törvény, ha tetszik, ha nem.

2015. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%

14-es, szerinted nem illik össze, és?


Nekem 14 évesen 24 éves udvarlóm volt, aztán összeillettünk. 34 évet éltünk együtt.

2015. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
95%

#14, "egy 25 eves ffinak mar teljesen mas celjainak terveinek kellene lennie, nem olyannak, amiben helyet kap egy 15 eves gyereklany"


azért, mert te akarod megmondani, hogy egy 25 éves férfinak mivel kellene foglalkoznia és mivel nem...

2015. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!