Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a magas tartásdíj arra...

Jogos a magas tartásdíj arra hivatkozva, hogy az anya csak részmunkaidőben tud dolgozni a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

3 gyerek van.

A férj önként fizeti az öszeget, de csak mert a felesége beetette hogy így jobb a gyerekeknek.


A bíróság figyelembe veszi hogy hány órában dolgozik az anya?


2015. júl. 24. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
100%
De miért érdekel, mennyit költ el? A lényeg az, hogy ugyanannyit tegyen be a közösbe, mint te.
2015. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, te mennyit adsz a közösbe?
2015. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 Költőnő? ***** válasza:
100%
hű királylány fog neked még fájni az élet de nagyon...
2015. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
85%
Privátkopó húzzál a p.csába, nem neked írunk.
2015. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
100%

És mi a közös a két kérdésben, azon kívül, hogy elváltak mindkét történetben? Semmi! Ez kb olyan, mintha azt mondtad volna, hogy nézzétek meg, az őzlábgombától is meg fogtok halni, mert nézzétek a gyilkos galóca is mérgező!


Ez a béranyázásod meg gyomorforgató. Neveld te a gyerekedet, aztán pofázz, hogy ki mire mennyit költ. Meg béranya, meg hasonlók. De gondolom te is 15000 fizetsz, mert nehogymár rajtad élősködjön a nő, mi? A gyerek meg tuti nem akart táborba menni, meg táncra járni, neeem, csak az a féreg anyja kényszeríti, hogy téged idegesítsen. Sőt enni is csak kenyeret, meg vizet kapjon, mit urizálnak már a te pénzedből, ugye? Szánalmas vagy...

2015. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
100%
Privátkopó nem kérek privátot, húzzál el. Idióta.
2015. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
15%

"Neveld te a gyerekedet, aztán pofázz, hogy ki mire mennyit költ"


Szerintem te vagy szánalmas. Mert tények ismerete nélkül puffogsz.

Megpróbáltam, csak a jogászok az ilyen élösködöket támogatják.

Az én gyerekem én ismerem, tudom mi az amire jártunk, járnánk. Egyébként egy vitorlás árát tettem be a nevére hogy legyen 18 évesen miböl indulnia. Gondolom ti csak tartjátok a markotokat, meg felélitek, a jövöre nem gondoltok. Senki nem említett táncórát, Lovat meg akár lehetne venni is neki, mert a kedves adócsló nagypapának van helye rá, csak ugye azzal nem lehet fejni az embert havonta.

A 15ezret, meg szorozd meg 10-zel. A tisztelt bíróság arra is kötelezett, hogy ha épp csöves lennék akkor is köteles vagyok 20-at összeszedni. Magyarul köteles lennék akár lopni is na nincs munkám??


A két történetben az a közös hogy mindegyik egy válás. Ahogy egy nö áll a dologhoz, meg ahogy egy pasi.


Utsó: neked meg csak a trágársághoz van eszed. Ha mmocskos a pofád mosd ki valami erös mosóporral. Azért kaptál privátot, mert a stílusod kár a nyilvánosba. Én csak próbálok a te szinteden kommunikálni, b´´ar itt ta gyözöl, mert van rutinod.

És nem fogod nekem megmondani hogy hová menjek. Pont ez a baj a béranyákkal, azt hiszik ha a féjecskéjükkel megcsinálhatnak mindent akkor mindenhol az ö lukuk körül fprpg a világ, és mindekinek oszthatják a lapot.

2015. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
100%
Privátkopónak leírta az egyik válaszoló, hogy a saját esetében neki van igaza, meg sem hallotta, itt maradt támadni mindenkit, aki nem okozott neki problémát. Gondolom, a nőjének nem mer pofázni.
2015. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
28%

"Privátkopónak leírta az egyik válaszoló, hogy a saját esetében neki van igaza, meg sem hallotta, itt maradt támadni mindenkit, aki nem okozott neki problémát. Gondolom, a nőjének nem mer pofázni."


Hol, visszanéztem de most Sem találok ilyent. Talán pont azért váltunk mert pont merek pofázni és nem nyelek le mindent? Ismerek olyant aki lenyel mindent. Látom hogy él. Most hogy belegondolok, inkább a lovastábor. Elhúztam.:)

2015. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én írtam neked, hogy ott, abban a helyzetben, ha valóban így volt, neked van igazad, csak ahogy ezt utána szajkóztad, és amilyen ocsmányul beszélsz azóta mindenkihez, mindenkiről, kérdésessé teszi, hogy valóban úgy van-e minden, ahogy akkor leírtad. 15000-et meg nem ítél meg a bíróság egy gyerekre, csak ha 6k felett keresel minimum. Akkor meg nem virnyognál itt a lovastáboron, meg minden máson. Úgyhogy erről ennyit.
2015. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!