Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet molesztálta az...

Barátnőmet molesztálta az apja, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én (22) és a barátnőm (20) három éve vagyunk együtt,sok minden sz*rt átéltünk, de ez már sok. Apja alkoholista, elváltak a szülei, anyja pszichiátriai beteg, úgyhogy egész jó kis családi háttér. Mostanában úgy nézett ki hogy rendeződik a helyzet, mindketten egyetemre járunk a fővárosba, úgyhogy év közben nincs is semmi balhé. Nyáron viszont hazaköltöztünk, mindketten vidékiek vagyunk, csakhogy ilyenkor kettőnk között 200+ km távolság van. Hétvégente szokott hozzánk járni, mert ő ingyen utazik, és mát péntek reggel el tud indulni, hogy ideérjen mire én végzek a munkával.


Ami történt : csütörtök este bement hozzá az apja félrészegen , elkezdte ölelgetni és csókolgatni , és megkérdezte tőle, hogy megcsókolhatja e a mellét. Persze a válasz nemleges volt, mire az apja elszégyellte magát és kérdezgette tőle, hogy most haragszik e?


Én ezen teljesen ledöbbentem, fejembe szált a vér, már egyből tárcsáztam volna a rendőrséget, viszont barátnőm azt mondta hogy nem mer senkinek sem szólni, mivel anyagilag függ az apjától, és nem akar botrányt rendezni.


Mit lehet ilyen esetben tenni?



2015. júl. 25. 23:22
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
A Stockholm-szindróma nem jut eszedbe? Az azért egy kicsit más, mint ez a történet itt, vagy akár egy szimpla erőszak-eset...
2015. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

asszem az, de ezen felül azt is említettem, hogy olyan eset is van, ahol az áldozat függőégben van a bűnelköbvetőtől, ezért nem mer kiállni önmagáért, már be is beszéli magának, hogy ez nem is baj, az apja csak szereti....


beteg az egész sztori..

2015. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok semmiféle függőségben, sem anyagi (ahogy a kérdésben tévesen van írva), sem másmilyenben.

Egyszerűen ismerem az apámat, és tudom, hogy igen, alkoholista (de az sem az a masszív agresszív fajta), meg sok más negatív tulajdonsága van, és igen, ez az egész is undorító volt, de ha van a rosszak között 5 rá jellemző tulajdonság, a jók között meg 30, akkor hogy a fenébe akarjak neki bármi rosszat okozni?


Amúgy a "kedves" 28-as válaszolónak köszönöm a kedves szavakat, igazán jólesett olvasni:)

De inkább tanuljon meg előbb szöveget értelmezni, meg szerezzen némi empátiát, és azután tegyen ilyen témákban hozzászólást...

2015. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Kedves barátnő (#33) nyugi... aki tényleg téged szeret, az melletted áll, és abban segít, amit te szeretnél...

(és szerencsére a többieknek nincs is lehetősége keverni)

2015. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
47%

33 "Nem vagyok semmiféle függőségben, ..."



akkor ez mi?

"viszont barátnőm azt mondta hogy nem mer senkinek sem szólni, mivel anyagilag függ az apjától, és nem akar botrányt rendezni....."


"Elköltözni nem nagyon tud,...."



"de nem szóltam itthon senkinek, mert annyi balhé volt már ebben a családban, hogy én már nem akarok többet...

Márpedig ha ez kiderülne, akkor....én nem is tudom, mi lenne... .."



és akkor mi van, ha balhé van...? az jobb, hogy apád a melleden akar lógni?

akkora pofont érdemelne, hogy a foga is repüljön.

nem egy halványka nem-ecskét...

2015. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtam, hogy ez az anyagilag függök tőle téves infó.

Mármint így van, de nem amiatt nem szóltam az ügyről senkinek, hanem leírtam, hogy miért...nem akarok vele kicseszni, mert ez még mindig nem akkora bűn, hogy elnyomja a jó dolgokat, amiket értem tett.

Persze ezzel nem azt mondom, hogy ez király dolog, amit csinált, de na...

2015. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
8%

ez úgy általában nem összevetenő a pozitív egyebekkel


ha valaki pl valakit megerőszakol, semmit nem jelent, hogy e mercit kapott tőle...


nagy szerencse, amiért nem iegesít annyira a oog, hogy nem egy ártatlan gyermeklányról van szó, hanem felnőtt, döntésképes nőről.

és innenstől mindenki azzal csókoltatgatja magát akivel akarja, de attól még nem normális

2015. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
*ezt tűrni nem normális
2015. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Nem csókoltatgatom magam vele, nehogy már még én legyek beállítva rossznak...

Szimplán csak nem fújon fel (még) az ügyet.

Nyilván ha erőszakoskodna, már megtenném, de ennyiért még nem.

2015. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, hogy ez történt, történik, de ha szerinted oké, kedves mellen csókolt lány, akkor én nem töröm magam, hogy meggyőzzelek az ellenkezőjéről. Mert nem vagyok az, akinek 23-as és már nem tudom hányas hisz, aki nem tudom, miért harcol velem. Gratulálok, ha lazán kigyógyította a párját a lelki sérüléséből, de a nagy többségnek nem megy így.

Aki áldozat, az az, azon nincs mit szépíteni, de nem látom értelmét a további szócséplésnek. Mert nem írtam, hogy magatehetetlen bábot kell csinálni belőlük, de azt se mondjuk már, hogy ez olyan, mint egy hasraesés. Kicsit több alázat kéne.

2015. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!