Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált emberek, hogy lehet...

Elvált emberek, hogy lehet annyira megutálni a volt párotok (akit ugye valaha szerettetek), hogy az már-már szinte gyűlölet?

Figyelt kérdés
Ezt nem értettem, sose. Valaha szerette egymást két ember, rnadizgatnak, összeházasodnak, és utána elválnak valamiért (most amegcsalást ne vegyük ide). Ez még okés is. De hogy fordulhat a nagy szerelem át gyűlöletbe? Annyi ilyet látok, hogy elválnak, kígyót békát kiabálnak egymásra, tiltják a gyereket, a másik ellen hangolják, stb...ritka az amikor barátok maradnak vagy jó viszonyban válnak el. (legalábbis a környezetemben) Miért van ez?
2015. júl. 26. 08:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
"Csak azt tudod gyűlölni, akit előtte szerettél."
2015. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#13-vagyok, Igen örülök is neki amit a #14 leírt! De-nem szabad hagyni, hogy sajátjának tartson a férj, mint Én sem akartam uralkodni a feleségem felett! Én is betudtam volna törni az ajtót, de helyette, 1 befőttes üveget törtem össze, és amikor lehiggadta, mertem bocsit kérni-amit ma nagyon sokan nem mernek...


Aki egy kisregényt leírt, hát nem lett volna szabad ennyit tűrni. Már az első verés után lépni kellett volna! Ugyanis a cérna ha elszakad, összekötik, de a görcs ott marad! Megver, +bocsájtok, de nem feledek, és ebből alakul ki a másik felett való uralom...

Köszönöm, hogy elolvastátok, és kívánom mindenkinek, hogy ettől rosszabb élete ne legyen mit Én a feleségemmel leéltünk...

É bocsi a helyesírásért, de én ilyen vagyok, ebben sem tudok +változni :) hiszen a lényeg:nem a h.iráson van,hanem a tartalmon!

2015. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én meg tudom érteni, értem, ha valaki meggyűlöli a volt házastársát, párját. Lehet, hogy valaha szerettünk valakit, de az együttélés alatt napvilágra kerülhetnek olyan tulajdonságai amik cseppet sem szeretni valóak. Általában a szeretetből sok-sok idő és tett után válik gyűlölet. Nem minden esetben tartható, hogy barátként váljanak el. Én nem váltam el gyűlölettel a volt férjemtől, nincs bennem harag, igaz, sokat sírtam amíg együtt voltunk, de már nem működött a házasságunk, de szépen lassan kiszerettem belőle. Majdnem 10 évet éltünk együtt, amit bánok, hogy ennyit rááldoztam az életemből, de igazán nem haragszom ezért rá, mert nyilván mindketten hibásak voltunk a házasságban, illetve pár évvel korábban is le lehetett volna zárni, csak különböző okok miatt nem költöztem el tőle. Tehát kvázi "magamnak is köszönhetem", hogy ennyi év telt el boldogtalanságban.
2015. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
....amikor már nem működött a házasságunk.
2015. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!